Στοίχημα στο Μπελσίνα — Μινσκ 29 Οκτωβρίου 2022

29 Οκτωβρίου 2022, 17:00
29 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Μπελσίνα
Μινσκ

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Μπελσίνα

Albert Rybak
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Maksim Vysotskiy
τ 5 -8
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 3 -4
Nikita Patsenko
τ 0 0
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 0 0
Dmitri Zinovich
α 8 2
Egor Troyakov
α 8 2
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 8 1
Kirill Rodionov
α 5 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
α 2 0
Mirkarim Yakhyoev
α 0 0
Nikita Sokolovski
α 0 0
Dmitri Velisevich
μ 8 0
Ivan Baklanov
μ 8 0
Musa Isah
μ 8 0
Ιλία Βασίλιεφ
μ 8 2
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 8 0
Artsem Hurenka
μ 7 0
Dmitri Denisenko
μ 4 0
Mikhail Kolyadko
μ 3 0
Γιούρι Βολονίκ
μ 0 0
Dmitri Gomza
ε 8 1
Islam Chesnokov
ε 8 0
Ramazan Isaev
ε 7 0
Dmitry Vashkevich
ε 5 0
Aleksey Skvorchevskiy
ε 4 0
Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 8 -10
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 0 0
Daniil Dushevskiy
α 8 2
Nikita Khalimonchik
α 7 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 7 0
Bourama Fomba
α 6 0
Gleb Yakushevich
α 3 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 3 0
Artem Bruy
α 0 0
Stanislav Olkhovsky
α 0 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 0 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 8 1
Αντόν Σραμτσένκο
μ 8 0
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 8 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 7 0
Kirill Chernook
μ 6 0
Nikolay Ivanov
μ 6 0
Maksim Shilo
μ 4 0
Julii Kuznetsov
μ 3 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 2 0
Aleksey Tumanov
μ 0 0
Dzenyagha Saagi
μ 0 0
Egor Nikoporenok
μ 0 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 8 4
Pavel Klenye
ε 6 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 6 4
Semen Penchuk
ε 5 0
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
28.07.19
Μπελσίνα
Μινσκ
1
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2016
21.08.16
Μπελσίνα
Μινσκ
0
:
2
24.04.16
Μινσκ
Μπελσίνα
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
24.10.15
Μπελσίνα
Μινσκ
4
:
0
21.06.15
Μινσκ
Μπελσίνα
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2014
25.10.14
Μπελσίνα
Μινσκ
1
:
2
13.09.14
Μινσκ
Μπελσίνα
1
:
1
31.08.14
Μινσκ
Μπελσίνα
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μπελσίνα
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Η
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
20.03.22
Μπελσίνα
Dnepr Mogilev
Ι
Μινσκ
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
8 5 1 2 16:8 16
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 3 1 10:4 15
4
Ντιναμό Μινσκ
8 4 3 1 9:5 15
5
Μινσκ
8 4 1 3 11:10 13
6
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
7
Σλάβια Μοζίρ
8 4 1 3 13:9 13
8
Ισλόκ
8 3 3 2 12:10 12
9
Νέμαν
8 3 3 2 11:10 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
12
Μπελσίνα
8 1 4 3 8:12 7
13
Βιτέμπσκ
8 1 4 3 8:13 7
14
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 7:13 4
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 0 4 4 4:10 4
16
Dnepr
8 0 2 6 4:17 2
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σλάβια Μοζίρ
5 3 1 1 10:4 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
4
Ισλόκ
5 3 1 1 8:5 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:5 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 9:8 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 5:3 8
8
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
10
Μπελσίνα
5 1 3 1 6:6 6
11
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 3:8 2
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:7 2
16
Dnepr
5 0 1 4 4:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
2
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
4
Μινσκ
4 3 0 1 6:3 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
7
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
8
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
9
Σλάβια Μοζίρ
4 1 1 2 6:8 4
10
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
11
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
12
Ντιναμό Μινσκ
3 0 3 0 3:3 3
13
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 3:6 2
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 4:10 2
16
Dnepr
3 0 0 3 0:6 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
4
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
5
Ισλόκ
3 2 1 0 7:4 7
6
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 1 3 0 4:3 6
8
Ενερτζέτικ-BGU
2 2 0 0 6:2 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Βιτέμπσκ
4 0 2 2 4:7 2
13
Νέμαν
3 0 2 1 3:4 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 0 3 2:7 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;