Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Τορπέντο Ζόντινο 15 Οκτωβρίου 2022

15 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο

Συνθέσεις

Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 15 -14
Andrey Sinenko
τ 0 0
Denis Shpakovski
τ 0 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 15 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 14 1
Νικίτα Ναούμοφ
α 12 0
Edilson Borba de Aquino
α 11 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 11 1
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 4 0
Higor Gabriel
α 0 0
Nikita Demchenko
μ 13 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 13 4
Anton Putilo
μ 12 2
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 11 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 10 1
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 2 0
Ιβάν Μπακάρ
ε 15 6
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 14 4
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 13 4
Dmitri Latykhov
ε 9 0
Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 13 -10
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 15 1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 15 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 13 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 8 0
Alexander Chizh
α 6 1
Dmitriy Yashin
α 6 0
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Nikita Patsko
α 2 1
Vadim Pobudey
μ 17 3
Evgeni Berezkin
μ 16 1
Μαξίμ Μιακίς
μ 16 0
Anton Kovalev
μ 14 0
Lipe Veloso
μ 14 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 13 2
Ανατόλι Μακάροφ
μ 12 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 9 1
Αντρέι Καχατουριάν
μ 7 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 17 4
Valeriy Gorbachik
ε 16 4
Kirill Kirilenko
ε 11 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
16.07.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2020
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
03.11.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
4
:
0
22.06.19
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
31.10.18
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
0
:
0
31.03.18
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
13.08.17
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ντιναμό Μινσκ
Ν
07.08.22
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Ν
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
23.04.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
Τορπέντο Ζόντινο
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
06.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
16.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Η
10.07.22
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
04.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Ν
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
17 9 6 2 33:12 33
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
16 10 3 3 28:10 33
Ισλόκ
17 9 4 4 28:20 31
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 4 3 29:14 31
5
Ντιναμό Μινσκ
15 9 4 2 24:14 31
6
Μινσκ
17 9 2 6 30:25 29
7
Gomel
17 8 4 5 23:18 28
8
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 3 7 21:19 24
9
Νέμαν
16 5 8 3 22:21 23
10
Σλάβια Μοζίρ
17 7 2 8 26:29 23
11
Σλατσκ
17 4 6 7 19:28 18
12
Μπελσίνα
17 4 6 7 23:28 18
13
Arsenal Dzerzhinsk
17 3 4 10 12:25 13
14
Βιτέμπσκ
17 2 5 10 13:28 11
15
Ντιναμό Μπρεστ
16 2 4 10 11:26 10
16
Dnepr
17 2 3 12 17:42 9
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 14:4 12
2
Ισλόκ
5 4 0 1 10:5 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 9:5 10
4
Μινσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Gomel
5 3 1 1 8:4 10
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 10:3 10
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 3 1 5:6 6
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 10:7 6
9
Νέμαν
5 1 3 1 5:7 6
10
Arsenal Dzerzhinsk
5 2 0 3 4:7 6
11
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:9 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 0 3 4:7 6
13
Μπελσίνα
5 1 1 3 7:10 4
14
Σλατσκ
5 1 0 4 5:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 7:18 3
16
Βιτέμπσκ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
9 6 1 2 15:9 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 5 0 2 10:3 15
3
Ενερτζέτικ-BGU
9 4 3 2 16:7 15
4
Gomel
8 5 0 3 12:8 15
5
Νέμαν
8 4 3 1 11:8 15
6
ΜΠΑΤΕ
8 4 2 2 16:8 14
7
Ισλόκ
9 3 3 3 12:11 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 14:10 11
9
Σλάβια Μοζίρ
9 3 2 4 14:15 11
10
Ντιναμό Μινσκ
7 2 4 1 10:8 10
11
Σλατσκ
8 2 3 3 11:14 9
12
Μπελσίνα
9 2 2 5 8:14 8
13
Arsenal Dzerzhinsk
9 2 2 5 8:13 8
14
Βιτέμπσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Dnepr
9 2 0 7 10:26 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 6:13 4
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 7 0 1 14:6 21
2
Ισλόκ
8 6 1 1 16:9 19
3
ΜΠΑΤΕ
9 5 4 0 17:4 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 3 1 18:7 18
5
Ενερτζέτικ-BGU
7 5 1 1 13:7 16
6
Gomel
9 3 4 2 11:10 13
7
Τορπέντο Ζόντινο
9 4 1 4 7:9 13
8
Σλάβια Μοζίρ
8 4 0 4 12:14 12
9
Μπελσίνα
8 2 4 2 15:14 10
10
Μινσκ
8 3 1 4 15:16 10
11
Σλατσκ
9 2 3 4 8:14 9
12
Νέμαν
8 1 5 2 11:13 8
13
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 0 6 5:13 6
14
Βιτέμπσκ
9 1 2 6 7:15 5
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 1 2 5 4:12 5
16
Dnepr
8 0 3 5 7:16 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;