Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
18 Οκτωβρίου
3
:
0
Arsenal Dzerzhinsk
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
ΣK ΣO
17:00
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
21:00
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
13 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Σαχτάρ Σόλιγκορσκ — Arsenal Dzerzhinsk 18 Οκτωβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14.10.22
Βιτέμπσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
08.10.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μινσκ
Ν
01.10.22
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
16.09.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
11.09.22
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
04.09.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Νέμαν
Ι
28.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
21.08.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Ν
15.08.22
Dnepr Mogilev
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
29.07.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
24.07.22
Σλάβια Μοζίρ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
18.07.22
Μπελσίνα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
28.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Ν
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Ν
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Dnepr Mogilev
Ν
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
Arsenal Dzerzhinsk
14.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
Μινσκ
Ι
09.10.22
Ενερτζέτικ-BGU
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
02.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
Νέμαν
Ι
17.09.22
Ισλόκ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
09.09.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ντιναμό Μπρεστ
Η
02.09.22
Σλατσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Τορπέντο Ζόντινο
Η
20.08.22
Βιτέμπσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ντιναμό Μινσκ
Η
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
Η
15.07.22
ΜΠΑΤΕ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
Ν
02.07.22
Μπελσίνα
Arsenal Dzerzhinsk
Η
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλάβια Μοζίρ
Ν
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
26.05.22
Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Η
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλατσκ
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Η

Μεταξύ τους αγώνες: Σαχτάρ Σόλιγκορσκ — Arsenal Dzerzhinsk

Πρέμιερ Λιγκ 2022
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
24 15 4 5 43:15 49
Ενερτζέτικ-BGU
24 14 6 4 38:19 48
Ντιναμό Μινσκ
24 13 9 2 37:18 48
4
Ισλόκ
25 14 4 7 42:27 46
5
ΜΠΑΤΕ
25 12 10 3 42:18 46
6
Τορπέντο Ζόντινο
26 11 8 7 34:27 41
7
Μινσκ
26 11 6 9 41:37 39
8
Gomel
25 11 5 9 30:29 38
9
Νέμαν
25 7 12 6 32:31 33
10
Σλάβια Μοζίρ
26 8 5 13 31:43 29
11
Μπελσίνα
25 6 10 9 32:37 28
12
Σλατσκ
25 6 9 10 24:34 27
13
Ντιναμό Μπρεστ
24 5 7 12 24:36 22
14
Βιτέμπσκ
26 4 8 14 22:40 20
15
Arsenal Dzerzhinsk
25 4 6 15 16:36 18
16
Dnepr
25 3 3 19 21:62 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ισλόκ
5 5 0 0 12:2 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 4:2 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 2 3 0 6:2 9
4
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 3 0 6:4 9
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 10:3 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 1 4 0 6:3 7
7
Gomel
5 2 1 2 3:7 7
8
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 1 2 10:9 7
9
Μινσκ
5 1 3 1 7:3 6
10
Σλατσκ
5 1 3 1 3:3 6
11
Μπελσίνα
5 1 2 2 4:7 5
12
Νέμαν
5 1 2 2 5:5 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 2 2 3:5 5
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 0 4 3:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:10 3
16
Βιτέμπσκ
5 0 2 3 1:8 2
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
13 8 2 3 22:14 26
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 7 1 3 15:7 22
3
ΜΠΑΤΕ
13 6 4 3 23:13 22
4
Νέμαν
12 6 4 2 17:12 22
5
Ντιναμό Μινσκ
12 5 6 1 20:10 21
6
Gomel
13 7 0 6 14:15 21
7
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 5 3 19:13 20
8
Ενερτζέτικ-BGU
12 5 4 3 18:9 19
9
Ισλόκ
12 5 3 4 18:15 18
10
Σλατσκ
12 3 5 4 13:16 14
11
Μπελσίνα
13 3 4 6 12:19 13
12
Σλάβια Μοζίρ
13 3 3 7 15:20 12
13
Βιτέμπσκ
13 2 6 5 12:21 12
14
Ντιναμό Μπρεστ
12 2 5 5 14:17 11
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 4 7 10:18 10
16
Dnepr
13 3 0 10 13:35 9
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
12 9 2 1 20:10 29
2
Ισλόκ
13 9 1 3 24:12 28
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 8 3 2 28:8 27
4
Ντιναμό Μινσκ
12 8 3 1 17:8 27
5
ΜΠΑΤΕ
12 6 6 0 19:5 24
6
Τορπέντο Ζόντινο
13 6 3 4 15:14 21
7
Σλάβια Μοζίρ
13 5 2 6 16:23 17
8
Gomel
12 4 5 3 16:14 17
9
Μπελσίνα
12 3 6 3 20:18 15
10
Μινσκ
13 3 4 6 19:23 13
11
Σλατσκ
13 3 4 6 11:18 13
12
Νέμαν
13 1 8 4 15:19 11
13
Ντιναμό Μπρεστ
12 3 2 7 10:19 11
14
Βιτέμπσκ
13 2 2 9 10:19 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 2 8 6:18 8
16
Dnepr
12 0 3 9 8:27 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Milić Ćurčić
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 12 -9
Σεργκέι Τσέρνικ
τ 12 -5
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 1 -1
Γκλεμπ Σεφτσένκο
α 21 0
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
α 21 0
Νίκολα Άντιτς
α 19 3
Σεργκέι Πολιτσέβιτς
α 16 4
Милош Шатара
α 10 1
Luka Simunovic
α 5 0
Denis Gruzhevskiy
α 4 0
Ρουσλάν Κανταρκέβιτς
α 4 0
Ντμίτρι Ποντστρελόφ
μ 22 5
Βαλόν Αχμέντι
μ 18 1
Zaim Divanovic
μ 17 0
Νικίτα Κόρζουν
μ 16 0
Πάβελ Τσαμπέλιν
μ 14 0
Ardit Krymi
μ 8 0
Roman Davyskiba
μ 7 0
Vitor Feijão
μ 5 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 23 6
Ilya Cherniak
ε 21 7
Ιγκόρ Ιβάνοβιτς
ε 20 3
Andrey Solovey
ε 16 1
Euloge Placca Fessou
ε 12 3
Egor Karpickiy
ε 10 1
Arsenal Dzerzhinsk

Pavel Kirilchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 24 -34
Αρτέμ Σορόκο
τ 1 -2
Ρομάν Βεγκέρια
α 24 1
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 22 2
Dmitri Kaplunov
α 17 0
Sergey Koncevoy
α 12 0
Nikita Supranovich
α 9 0
Βλάντισλαβ Λιακ
α 8 0
Aleksey Orlovich
α 0 0
Βάλερι Σένκο
μ 24 1
Aleksandr Skshynetskiy
μ 23 1
Evgeni Guletskiy
μ 16 1
Anton Abramovich
μ 12 0
Artem Miroevsky
μ 9 0
Fabrice Boudega
μ 7 0
Ruslan Myalkovskiy
μ 7 0
Maxim Gayevoy
μ 5 0
Stanislav Atrashkevich
μ 3 0
Nikita Yereminok
μ 0 0
Artem Kiyko
ε 25 2
Dmitri Osipenko
ε 21 1
Dmitri Matyash
ε 17 2
Gleb Rassadkin
ε 10 1
Idris Nuradin
ε 7 0
Fedor Lebedev
ε 1 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;