Σλάβια Μοζίρ
14 Οκτωβρίου
0
:
1
Ενερτζέτικ-BGU
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
ΣK ΣO
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Σλάβια Μοζίρ — Ενερτζέτικ-BGU 14 Οκτωβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλάβια Μοζίρ
09.10.22
Νέμαν
Σλάβια Μοζίρ
Η
02.10.22
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
Η
17.09.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
09.09.22
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Ι
03.09.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Ι
28.08.22
Σλάβια Μοζίρ
Βιτέμπσκ
Η
21.08.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
13.08.22
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Η
07.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Η
24.07.22
Σλάβια Μοζίρ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
16.07.22
Dnepr Mogilev
Σλάβια Μοζίρ
Ν
08.07.22
Σλάβια Μοζίρ
Μπελσίνα
Ν
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλάβια Μοζίρ
Η
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η
Ενερτζέτικ-BGU
09.10.22
Ενερτζέτικ-BGU
Arsenal Dzerzhinsk
Η
02.10.22
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
16.09.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.09.22
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ν
03.09.22
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
27.08.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
20.08.22
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.08.22
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.07.22
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
27.06.22
Ενερτζέτικ-BGU
Dnepr Mogilev
Ι
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ν

Μεταξύ τους αγώνες: Σλάβια Μοζίρ — Ενερτζέτικ-BGU

Πρέμιερ Λιγκ 2022
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
20.11.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
26.06.21
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.11.20
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
15.09.19
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
2
:
2
05.05.19
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
1
:
2

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
24 15 4 5 43:15 49
Ντιναμό Μινσκ
24 13 9 2 37:18 48
Ενερτζέτικ-BGU
23 13 6 4 37:19 45
4
Ισλόκ
24 13 4 7 40:27 43
5
ΜΠΑΤΕ
24 11 10 3 38:17 43
6
Τορπέντο Ζόντινο
25 10 8 7 33:27 38
7
Μινσκ
25 10 6 9 36:37 36
8
Gomel
24 10 5 9 29:29 35
9
Νέμαν
24 7 12 5 32:30 33
10
Σλάβια Μοζίρ
24 8 5 11 31:37 29
11
Σλατσκ
24 6 9 9 24:33 27
12
Μπελσίνα
24 5 10 9 31:37 25
13
Ντιναμό Μπρεστ
23 5 7 11 23:32 22
14
Βιτέμπσκ
25 4 8 13 22:39 20
15
Arsenal Dzerzhinsk
25 4 6 15 16:36 18
16
Dnepr
24 3 3 18 21:60 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ισλόκ
5 4 0 1 12:5 12
2
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 6:4 10
3
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 12:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 2 3 0 6:2 9
5
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 3 0 8:5 9
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 10:3 9
7
Σλατσκ
5 2 3 0 4:2 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 4 0 3:2 7
9
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
10
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 2 2 3:5 5
11
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
12
Gomel
5 1 1 3 2:8 4
13
Μπελσίνα
5 0 3 2 5:9 3
14
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
15
Μινσκ
5 0 3 2 3:8 3
16
Βιτέμπσκ
5 0 2 3 2:9 2
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
12 7 2 3 17:14 23
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 7 1 3 15:7 22
3
Νέμαν
12 6 4 2 17:12 22
4
Ντιναμό Μινσκ
12 5 6 1 20:10 21
5
Ενερτζέτικ-BGU
12 5 4 3 18:9 19
6
ΜΠΑΤΕ
12 5 4 3 19:12 19
7
Ισλόκ
12 5 3 4 18:15 18
8
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
9
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 5 3 18:13 17
10
Σλατσκ
12 3 5 4 13:16 14
11
Σλάβια Μοζίρ
12 3 3 6 15:19 12
12
Βιτέμπσκ
13 2 6 5 12:21 12
13
Ντιναμό Μπρεστ
12 2 5 5 14:17 11
14
Μπελσίνα
12 2 4 6 11:19 10
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 4 7 10:18 10
16
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 8 3 2 28:8 27
2
Ντιναμό Μινσκ
12 8 3 1 17:8 27
3
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 2 1 19:10 26
4
Ισλόκ
12 8 1 3 22:12 25
5
ΜΠΑΤΕ
12 6 6 0 19:5 24
6
Τορπέντο Ζόντινο
13 6 3 4 15:14 21
7
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 16:18 17
8
Gomel
12 4 5 3 16:14 17
9
Μπελσίνα
12 3 6 3 20:18 15
10
Μινσκ
13 3 4 6 19:23 13
11
Σλατσκ
12 3 4 5 11:17 13
12
Νέμαν
12 1 8 3 15:18 11
13
Ντιναμό Μπρεστ
11 3 2 6 9:15 11
14
Βιτέμπσκ
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 2 8 6:18 8
16
Dnepr
12 0 3 9 8:27 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Danila Sokol
τ 21 -31
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 3 -6
Owona Essogo
α 23 2
Georgi Bugulov
α 22 1
Ιλία Ρούτσκι
α 22 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 21 4
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 17 0
Αντρέι Τσουκλέι
α 13 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 5 1
Cristian Dros
μ 23 1
Valeri Potorocha
μ 23 3
Юрий Ловец
μ 23 4
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 19 4
Αντρέι Αλσάνικ
μ 18 1
Vladimir Yesin
μ 16 0
Vladislav Poloz
μ 14 0
Βλάντισλαβ Ζουκ
μ 11 0
Evgeni Zemko
μ 9 0
Αντρέι Κομπέτς
ε 23 4
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 23 6
Αρτέμ Πετρένκο
ε 11 0
Ενερτζέτικ-BGU

Pavel Rodnenok
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 22 -19
Stanislav Kleshchuk
τ 1 0
Vladislav Rusanov
τ 0 0
Αρτούρ Λέσκο
τ 0 0
Abdulkodir Husanov
α 22 3
Yaroslav Makushinskiy
α 22 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 22 0
Pavel Pashevich
α 20 0
Ilya Lukashevich
α 18 0
Artem Turich
α 7 1
Zaurbek Kokaev
α 3 0
Aleksey Semenov
α 2 0
Andrey Rylach
μ 23 1
Daniil Silinskiy
μ 23 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 22 7
Maksim Omelyanchuk
μ 10 0
Beka Gvaradze
μ 8 0
Maksim Samotoi
μ 8 0
Oleg Pliev
μ 7 0
Konstantin Malitskiy
μ 3 0
Ivan Ageev
μ 2 0
Maksim Burko
μ 2 0
Albert Mikhailov
μ 1 0
Bagdat Zhienbay
μ 0 0
Μπομπούρ Αμπντουχαλίκοφ
ε 23 20
Ilya Grishchenko
ε 22 2
Roman Paparyga
ε 22 2
Danil Chul
ε 7 0
Maksim Kunski
ε 7 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;