2:4
Μινσκ — Μπελσίνα Ο αγώνας έληξε 26 Ιουνίου 2022
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
29 Οκτωβρίου, 17:00

Στοίχημα στο Μινσκ — Μπελσίνα 26 Ιουνίου 2022

26 Ιουνίου 2022, 16:00 Ο αγώνας έληξε
Μινσκ
2 : 4
Μπελσίνα
Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)

Συνθέσεις

Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 9 -10
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 2 -4
Nikita Khalimonchik
α 10 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 10 0
Bourama Fomba
α 9 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 4 0
Gleb Yakushevich
α 3 0
Taysir Adamchik
α 1 0
Daniil Dushevskiy
μ 11 2
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 11 1
Αντόν Σραμτσένκο
μ 11 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 11 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 10 0
Kirill Chernook
μ 9 2
Nikolay Ivanov
μ 9 0
Maksim Shilo
μ 6 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 3 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 11 5
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 9 5
Pavel Klenye
ε 7 0
Timofey Martynov
ε 7 0
Semen Penchuk
ε 5 0
Μπελσίνα

Albert Rybak
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 6 -8
Maksim Vysotskiy
τ 5 -8
Nikita Patsenko
τ 0 0
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 0 0
Dmitri Zinovich
α 11 2
Egor Troyakov
α 11 2
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 11 1
Kirill Rodionov
α 8 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
α 5 0
Nikita Sokolovski
α 0 0
Dmitri Velisevich
μ 11 0
Musa Isah
μ 11 1
Ιλία Βασίλιεφ
μ 11 3
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 11 0
Artsem Hurenka
μ 10 0
Ivan Baklanov
μ 8 0
Mikhail Kolyadko
μ 5 0
Dmitri Denisenko
μ 4 0
Dmitri Gomza
ε 11 2
Islam Chesnokov
ε 11 1
Ramazan Isaev
ε 10 0
Dmitry Vashkevich
ε 6 0
Aleksey Skvorchevskiy
ε 4 0
Vladislav Nuriev
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
28.07.19
Μπελσίνα
Μινσκ
1
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2016
21.08.16
Μπελσίνα
Μινσκ
0
:
2
24.04.16
Μινσκ
Μπελσίνα
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
24.10.15
Μπελσίνα
Μινσκ
4
:
0
21.06.15
Μινσκ
Μπελσίνα
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2014
25.10.14
Μπελσίνα
Μινσκ
1
:
2
13.09.14
Μινσκ
Μπελσίνα
1
:
1
31.08.14
Μινσκ
Μπελσίνα
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
26.05.22
Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
Μπελσίνα
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Η
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Ν
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Η
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
20.03.22
Μπελσίνα
Dnepr Mogilev
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 1 2 24:8 25
ΜΠΑΤΕ
11 7 3 1 19:5 24
Ντιναμό Μινσκ
11 6 4 1 16:10 22
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
5
Ισλόκ
12 5 4 3 18:15 19
6
Μινσκ
11 6 1 4 16:14 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Σλάβια Μοζίρ
11 5 2 4 18:17 17
9
Gomel
11 4 3 4 14:14 15
10
Σλατσκ
11 3 6 2 14:14 15
11
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 2 5 11:15 14
12
Μπελσίνα
11 2 5 4 12:16 11
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Dnepr
11 1 2 8 9:23 5
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 0 4 7 5:16 4
16
Ντιναμό Μπρεστ
11 0 4 7 7:19 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 0 1 10:1 12
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 8:6 10
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 6:4 10
4
Σλάβια Μοζίρ
5 3 1 1 10:9 10
5
Μινσκ
5 3 0 2 8:8 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 5:2 8
9
Ισλόκ
5 2 1 2 6:7 7
10
Σλατσκ
5 1 3 1 7:7 6
11
Gomel
5 1 3 1 5:5 6
12
Μπελσίνα
5 1 2 2 5:7 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Dnepr
5 1 1 3 7:9 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:11 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
6 5 0 1 9:3 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:6 13
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
7
Ντιναμό Μινσκ
5 1 4 0 6:5 7
8
ΜΠΑΤΕ
3 2 0 1 4:3 6
9
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
10
Gomel
4 2 0 2 4:4 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
12
Μπελσίνα
7 1 2 4 6:12 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
14
Ντιναμό Μπρεστ
6 0 4 2 5:9 4
15
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 4:10 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
6 5 0 1 10:5 15
3
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
4
Ισλόκ
5 3 1 1 9:6 10
5
Τορπέντο Ζόντινο
7 3 1 3 6:8 10
6
Σλατσκ
5 2 3 0 7:4 9
7
Σλάβια Μοζίρ
5 3 0 2 7:6 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
10
Μπελσίνα
4 1 3 0 6:4 6
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 1:6 2
15
Dnepr
6 0 2 4 6:14 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;