2:0
Ενερτζέτικ-BGU — Μινσκ Ο αγώνας έληξε 14 Μαΐου 2022
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
1 Οκτωβρίου, 17:00

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Μινσκ 14 Μαΐου 2022

14 Μαΐου 2022, 16:00 Ο αγώνας έληξε
Ενερτζέτικ-BGU
2 : 0
Μινσκ
Γήπεδο: NSC Olimpiyskiy (Kiev, Ukraine)

Συνθέσεις

Ενερτζέτικ-BGU

Pavel Rodnenok
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 7 -8
Stanislav Kleshchuk
τ 0 0
Vladislav Rusanov
τ 0 0
Αρτούρ Λέσκο
τ 0 0
Abdulkodir Husanov
α 7 1
Yaroslav Makushinskiy
α 7 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 7 0
Pavel Pashevich
α 6 0
Ilya Lukashevich
α 3 0
Egor Strelkovsky
α 0 0
Evgeni Prokopchik
α 0 0
Andrey Rylach
μ 7 1
Daniil Silinskiy
μ 7 0
Shokhrukh Abdurakhmonov
μ 7 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 7 1
Maksim Samotoi
μ 6 0
Konstantin Malitskiy
μ 2 0
Abbosbek Jumakulov
μ 0 0
Artem Jurko
μ 0 0
Julius Ofori
μ 0 0
Ilya Grishchenko
ε 7 1
Roman Paparyga
ε 7 2
Μπομπούρ Αμπντουχαλίκοφ
ε 7 8
Maksim Kunski
ε 4 0
Miroslav Khlebosolov
ε 4 0
Maksim Omelyanchuk
ε 2 0
Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 7 -8
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 0 0
Daniil Dushevskiy
α 7 2
Bourama Fomba
α 6 0
Nikita Khalimonchik
α 6 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 6 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 3 0
Gleb Yakushevich
α 2 0
Artem Bruy
α 0 0
Stanislav Olkhovsky
α 0 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 0 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 7 1
Αντόν Σραμτσένκο
μ 7 0
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 7 0
Nikolay Ivanov
μ 6 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 6 0
Kirill Chernook
μ 5 0
Julii Kuznetsov
μ 3 0
Maksim Shilo
μ 3 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 1 0
Aleksey Tumanov
μ 0 0
Dzenyagha Saagi
μ 0 0
Egor Nikoporenok
μ 0 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 7 4
Pavel Klenye
ε 6 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 5 4
Semen Penchuk
ε 4 0
Timofey Martynov
ε 3 0
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
06.11.21
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
17.06.21
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2020
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
27.09.19
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
1
:
6
17.05.19
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
3
:
3

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ν
Μινσκ
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ντιναμό Μινσκ
7 4 3 0 9:4 15
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 14:8 13
4
Μινσκ
7 4 1 2 11:8 13
5
Σλατσκ
7 3 3 1 9:7 12
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 3 1 9:4 12
7
Ισλόκ
7 3 3 1 12:8 12
8
Σλάβια Μοζίρ
7 3 1 3 11:9 10
9
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
10
Νέμαν
7 2 3 2 9:10 9
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
12
Βιτέμπσκ
8 1 4 3 8:13 7
13
Μπελσίνα
7 1 3 3 7:11 6
14
Arsenal Dzerzhinsk
7 0 4 3 4:8 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 3 4 6:12 3
16
Dnepr
7 0 1 6 2:15 1
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
5 4 0 1 10:6 12
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 2 0 7:3 11
3
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
4
Ισλόκ
5 3 2 0 9:4 11
5
Σλατσκ
5 2 2 1 7:6 8
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 2 1 4:3 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:6 7
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 8:6 7
10
Μπελσίνα
5 1 2 2 7:8 5
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Νέμαν
5 1 2 2 7:10 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 3 2 2:5 3
15
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 3:9 1
16
Dnepr
5 0 0 5 2:11 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
4 3 0 1 6:3 9
2
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 8:6 7
3
Νέμαν
4 2 1 1 6:6 7
4
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
3 2 0 1 5:1 6
6
Ισλόκ
4 1 2 1 5:4 5
7
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
8
Σλατσκ
3 1 1 1 3:4 4
9
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
10
Σλάβια Μοζίρ
4 1 1 2 6:8 4
11
Ντιναμό Μινσκ
3 0 3 0 3:3 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
4 0 3 1 4:5 3
13
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 3:6 2
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 4:10 2
16
Dnepr
3 0 0 3 0:6 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
4 4 0 0 6:1 12
3
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
4
Ισλόκ
3 2 1 0 7:4 7
5
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 1 3 0 4:3 6
7
Σλάβια Μοζίρ
3 2 0 1 5:1 6
8
Ενερτζέτικ-BGU
2 2 0 0 6:2 6
9
Μπελσίνα
2 1 1 0 3:1 4
10
Μινσκ
3 1 1 1 5:5 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Arsenal Dzerzhinsk
3 0 2 1 1:2 2
13
Βιτέμπσκ
4 0 2 2 4:7 2
14
Νέμαν
3 0 2 1 3:4 2
15
Dnepr
4 0 1 3 2:9 1
16
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 0 3 2:7 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Belarus
8η αγωνιστική