Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Βιτέμπσκ 22 Οκτωβρίου 2022

22 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 8 -7
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 4 -9
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 10 1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 10 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 8 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Dmitriy Yashin
α 6 0
Alexander Chizh
α 5 1
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Evgeni Berezkin
μ 12 1
Vadim Pobudey
μ 12 2
Μαξίμ Μιακίς
μ 11 0
Lipe Veloso
μ 10 0
Anton Kovalev
μ 9 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 8 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 7 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 7 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 6 1
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 12 2
Valeriy Gorbachik
ε 11 2
Kirill Kirilenko
ε 9 0
Shakhrom Samiev
ε 2 0
Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 13 -19
Dmitri Kharitonov
τ 0 0
Αρτέμ Σορόκο
τ 0 0
Oleg Veretilo
α 13 0
Χούλιο Σέζαρ
α 12 0
Αρτέμ Σκιτόφ
α 11 0
Andrey Lebedev
α 10 0
Alexandr Sakovic
α 8 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 7 0
Nikita Baranok
α 6 2
Σεργκέι Μπουγκρίεφ
α 2 0
Yan Skibsky
μ 13 0
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 13 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 13 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 12 2
Ρομάν Λισόφσκι
μ 11 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 6 1
Karen Vardanyan
μ 4 1
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 2 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 13 1
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 13 2
Αντόν Ματβεένκο
ε 12 1
Aria Barzegar
ε 5 0
Zahar Chervyakov
ε 3 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2021
02.08.21
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.11.20
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
27.10.19
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
15.06.19
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
30.09.18
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
2
:
0
Κύπελλο Λευκορωσίας 2018
11.08.18
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
5
:
4
P
Πρέμιερ Λιγκ 2018
21.05.18
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Βιτέμπσκ
03.07.22
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
28.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Η
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Η
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Η
02.05.22
Βιτέμπσκ
Dnepr Mogilev
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
13 8 4 1 24:6 28
Ενερτζέτικ-BGU
13 8 3 2 26:10 27
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Μινσκ
13 7 1 5 22:20 22
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
7
Νέμαν
13 4 7 2 17:14 19
8
Gomel
13 5 4 4 15:14 19
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
13 2 4 7 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Ντιναμό Μπρεστ
13 1 4 8 9:22 7
16
Dnepr
13 1 3 9 12:28 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 10:2 11
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Μινσκ
5 3 0 2 11:10 9
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
7
Gomel
5 2 3 0 5:3 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:2 8
9
Νέμαν
5 1 4 0 6:4 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
12
Dnepr
5 1 1 3 8:11 4
13
Βιτέμπσκ
5 1 0 4 3:6 3
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 0 4 2:9 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
16
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:4 10
6
Gomel
6 3 1 2 5:4 10
7
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
6 1 2 3 4:8 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
6 1 0 5 5:13 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 10:3 13
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Μινσκ
6 2 1 3 11:13 7
12
Νέμαν
6 1 4 1 7:6 7
13
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 0 5 3:10 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;