Στοίχημα στο Βιτέμπσκ — Σλατσκ 29 Οκτωβρίου 2022

29 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Βιτέμπσκ
Σλατσκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 12 -18
Dmitri Kharitonov
τ 0 0
Αρτέμ Σορόκο
τ 0 0
Oleg Veretilo
α 12 0
Χούλιο Σέζαρ
α 11 0
Αρτέμ Σκιτόφ
α 10 0
Andrey Lebedev
α 9 0
Alexandr Sakovic
α 7 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 7 0
Nikita Baranok
α 5 2
Σεργκέι Μπουγκρίεφ
α 2 0
Yan Skibsky
μ 12 0
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 12 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 12 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 11 2
Ρομάν Λισόφσκι
μ 10 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 6 1
Karen Vardanyan
μ 3 1
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 2 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 12 1
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 12 2
Αντόν Ματβεένκο
ε 11 1
Aria Barzegar
ε 5 0
Zahar Chervyakov
ε 3 0
Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ιλία Μπράνοβετς
τ 12 -18
Aleksey Koltygin
τ 0 0
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 0 0
Nikita Bylinkin
α 12 0
Γιούρι Όστρουκ
α 11 1
Εβγκένι Βέλικο
α 10 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 9 0
Ντένις Ομπραζόφ
α 9 0
Pavel Grechishko
α 8 1
Andrei Rum
α 2 0
Igor Zayats
α 0 0
Andriy Vyskrebentsev
μ 11 1
Arseni Kontsedailov
μ 11 3
Mikhail Sachkovki
μ 11 0
Ντμίτρι Γκιρς
μ 11 1
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 11 2
Σεργκέι Ρούσακ
μ 7 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 6 0
Moussango Obounet
μ 4 0
Yao Assamoi Kouassi
μ 2 0
Maksim Sanets
ε 11 2
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 11 3
Roman Pileckiy
ε 4 0
Evgeni Apanasovich
ε 2 0
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
20.08.21
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
16.04.21
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
24.07.20
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
31.08.19
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
3
:
0
26.04.19
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
2
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
06.10.18
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
0
:
2
29.05.18
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.11.17
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
2
:
3
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Βιτέμπσκ
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
28.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Η
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Η
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Η
02.05.22
Βιτέμπσκ
Dnepr Mogilev
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Η
Σλατσκ
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Η
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
15.05.22
Σλατσκ
Dnepr Mogilev
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλατσκ
Ι
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Η
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;