2:3
Μπελσίνα — Gomel Ο αγώνας έληξε 11 Απριλίου 2022
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
20 Αυγούστου, 18:00

Στοίχημα στο Μπελσίνα — Gomel 11 Απριλίου 2022

11 Απριλίου 2022, 17:30 Ο αγώνας έληξε
Μπελσίνα
2 : 3
Gomel
Γήπεδο: A. Prokopenko (Bobruisk, Belarus)
Διαιτητής: Igor Shumilov

Συνθέσεις

Μπελσίνα

Albert Rybak
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Maksim Vysotskiy
τ 2 -3
Nikita Patsenko
τ 0 0
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 0 0
Dmitri Zinovich
α 2 0
Egor Troyakov
α 2 0
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 2 0
Kirill Rodionov
α 1 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
α 1 0
Mirkarim Yakhyoev
α 0 0
Nikita Sokolovski
α 0 0
Dmitri Denisenko
μ 2 0
Dmitri Velisevich
μ 2 0
Ivan Baklanov
μ 2 0
Musa Isah
μ 2 0
Ιλία Βασίλιεφ
μ 2 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 2 0
Artsem Hurenka
μ 1 0
Mikhail Kolyadko
μ 1 0
Γιούρι Βολονίκ
μ 0 0
Dmitri Gomza
ε 2 0
Islam Chesnokov
ε 2 0
Ramazan Isaev
ε 2 0
Aleksey Skvorchevskiy
ε 1 0
Dmitry Vashkevich
ε 1 0
Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Oleg Kovalev
τ 2 -3
Alexander Naumovich
τ 0 0
Ντένις Σαντόφσκι
τ 0 0
Ilya Alekseevich
α 2 0
Yuriy Pantya
α 2 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 2 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 2 0
Kirill Shevchenko
α 1 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 1 0
Yann Emmanuel Affi
α 0 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 2 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
μ 2 0
Andrey Potapenko
μ 1 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Vladislav Drapeza
μ 1 0
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 1 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 1 0
Aleksandr Savitskiy
μ 0 0
Ντμίτρι Μπάχα
μ 0 0
Giorgi Gogolashvili
ε 2 1
Raymond Adeola
ε 2 0
Αλεξάντερ Μακάς
ε 2 1
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 2 0
Petr Zgurskiy
ε 0 0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μπελσίνα
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
20.03.22
Μπελσίνα
Dnepr Mogilev
Ι
Gomel
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
3 3 0 0 9:0 9
Ενερτζέτικ-BGU
3 2 1 0 7:3 7
Νέμαν
3 2 1 0 4:1 7
4
Ντιναμό Μινσκ
3 2 1 0 4:2 7
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
3 1 2 0 6:2 5
6
Σλατσκ
3 1 2 0 3:2 5
7
Μινσκ
3 1 1 1 2:2 4
8
Σλάβια Μοζίρ
3 1 0 2 3:5 3
9
Gomel
2 1 0 1 2:3 3
10
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 2 1 4:5 2
11
Ισλόκ
3 0 2 1 4:5 2
12
Arsenal Dzerzhinsk
3 0 2 1 2:3 2
13
Βιτέμπσκ
3 0 2 1 2:4 2
14
Μπελσίνα
2 0 1 1 0:3 1
15
Dnepr
3 0 1 2 0:7 1
16
Τορπέντο Ζόντινο
3 0 0 3 1:6 0
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
3 3 0 0 9:0 9
2
Ενερτζέτικ-BGU
3 2 1 0 7:3 7
3
Νέμαν
3 2 1 0 4:1 7
4
Ντιναμό Μινσκ
3 2 1 0 4:2 7
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
3 1 2 0 6:2 5
6
Σλατσκ
3 1 2 0 3:2 5
7
Μινσκ
3 1 1 1 2:2 4
8
Σλάβια Μοζίρ
3 1 0 2 3:5 3
9
Gomel
2 1 0 1 2:3 3
10
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 2 1 4:5 2
11
Ισλόκ
3 0 2 1 4:5 2
12
Arsenal Dzerzhinsk
3 0 2 1 2:3 2
13
Βιτέμπσκ
3 0 2 1 2:4 2
14
Μπελσίνα
2 0 1 1 0:3 1
15
Dnepr
3 0 1 2 0:7 1
16
Τορπέντο Ζόντινο
3 0 0 3 1:6 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
3 2 1 0 7:3 7
2
Νέμαν
2 2 0 0 4:1 6
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1 1 0 0 4:0 3
4
Μινσκ
2 1 0 1 1:1 3
5
Ντιναμό Μπρεστ
2 0 2 0 3:3 2
6
Σλατσκ
1 0 1 0 0:0 1
7
Arsenal Dzerzhinsk
2 0 1 1 1:2 1
8
Ντιναμό Μινσκ
1 0 1 0 1:1 1
9
Βιτέμπσκ
1 0 1 0 1:1 1
10
Μπελσίνα
2 0 1 1 0:3 1
11
Ισλόκ
2 0 1 1 2:3 1
12
ΜΠΑΤΕ
0 0 0 0 0:0 0
13
Σλάβια Μοζίρ
2 0 0 2 1:5 0
14
Τορπέντο Ζόντινο
0 0 0 0 0:0 0
15
Gomel
1 0 0 1 0:2 0
16
Dnepr
1 0 0 1 0:3 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
3 3 0 0 9:0 9
2
Ντιναμό Μινσκ
2 2 0 0 3:1 6
3
Σλατσκ
2 1 1 0 3:2 4
4
Σλάβια Μοζίρ
1 1 0 0 2:0 3
5
Gomel
1 1 0 0 2:1 3
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 0 2 0 2:2 2
7
Βιτέμπσκ
2 0 1 1 1:3 1
8
Μινσκ
1 0 1 0 1:1 1
9
Arsenal Dzerzhinsk
1 0 1 0 1:1 1
10
Ισλόκ
1 0 1 0 2:2 1
11
Νέμαν
1 0 1 0 0:0 1
12
Dnepr
2 0 1 1 0:4 1
13
Ενερτζέτικ-BGU
0 0 0 0 0:0 0
14
Μπελσίνα
0 0 0 0 0:0 0
15
Ντιναμό Μπρεστ
1 0 0 1 1:2 0
16
Τορπέντο Ζόντινο
3 0 0 3 1:6 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Belarus
3η αγωνιστική