Στοίχημα στο Βιτέμπσκ — Μπελσίνα 3 Σεπτεμβρίου 2022

3 Σεπτεμβρίου 2022, 16:00
Βιτέμπσκ
Μπελσίνα

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 13 -19
Dmitri Kharitonov
τ 0 0
Αρτέμ Σορόκο
τ 0 0
Oleg Veretilo
α 13 0
Χούλιο Σέζαρ
α 12 0
Αρτέμ Σκιτόφ
α 11 0
Andrey Lebedev
α 10 0
Alexandr Sakovic
α 8 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 7 0
Nikita Baranok
α 6 2
Σεργκέι Μπουγκρίεφ
α 2 0
Yan Skibsky
μ 13 0
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 13 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 13 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 12 2
Ρομάν Λισόφσκι
μ 11 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 6 1
Karen Vardanyan
μ 4 1
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 2 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 13 1
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 13 2
Αντόν Ματβεένκο
ε 12 1
Aria Barzegar
ε 5 0
Zahar Chervyakov
ε 3 0
Μπελσίνα

Albert Rybak
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 8 -10
Maksim Vysotskiy
τ 5 -8
Nikita Patsenko
τ 0 0
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 0 0
Egor Troyakov
α 13 2
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 13 1
Dmitri Zinovich
α 12 2
Kirill Rodionov
α 10 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
α 7 0
Nikita Sokolovski
α 2 0
Musa Isah
μ 13 2
Ιλία Βασίλιεφ
μ 13 4
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 13 0
Artsem Hurenka
μ 12 0
Dmitri Velisevich
μ 11 0
Ivan Baklanov
μ 8 0
Mikhail Kolyadko
μ 7 0
Dmitri Denisenko
μ 4 0
Dmitri Gomza
ε 13 3
Islam Chesnokov
ε 13 3
Ramazan Isaev
ε 10 0
Dmitry Vashkevich
ε 8 0
Aleksey Skvorchevskiy
ε 4 0
Vladislav Nuriev
ε 3 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
19.09.20
Βιτέμπσκ
Μπελσίνα
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2016
08.08.16
Βιτέμπσκ
Μπελσίνα
1
:
0
11.04.16
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
08.08.15
Βιτέμπσκ
Μπελσίνα
1
:
1
19.04.15
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2011
01.10.11
Βιτέμπσκ
Μπελσίνα
0
:
3
02.07.11
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
2
:
0
19.05.11
Βιτέμπσκ
Μπελσίνα
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Βιτέμπσκ
03.07.22
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
28.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Η
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Η
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Η
02.05.22
Βιτέμπσκ
Dnepr Mogilev
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Η
Μπελσίνα
02.07.22
Μπελσίνα
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
26.06.22
Μινσκ
Μπελσίνα
Ν
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Η
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Ν
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Η
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
20.03.22
Μπελσίνα
Dnepr Mogilev
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
13 8 4 1 24:6 28
Ενερτζέτικ-BGU
13 8 3 2 26:10 27
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Μινσκ
13 7 1 5 22:20 22
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
7
Νέμαν
13 4 7 2 17:14 19
8
Gomel
13 5 4 4 15:14 19
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
13 2 4 7 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Ντιναμό Μπρεστ
13 1 4 8 9:22 7
16
Dnepr
13 1 3 9 12:28 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 10:2 11
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Μινσκ
5 3 0 2 11:10 9
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
7
Gomel
5 2 3 0 5:3 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:2 8
9
Νέμαν
5 1 4 0 6:4 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
12
Dnepr
5 1 1 3 8:11 4
13
Βιτέμπσκ
5 1 0 4 3:6 3
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 0 4 2:9 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
16
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:4 10
6
Gomel
6 3 1 2 5:4 10
7
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
6 1 2 3 4:8 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
6 1 0 5 5:13 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 10:3 13
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Μινσκ
6 2 1 3 11:13 7
12
Νέμαν
6 1 4 1 7:6 7
13
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 0 5 3:10 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;