Στοίχημα στο Μινσκ — Βιτέμπσκ 13 Αυγούστου 2022

13 Αυγούστου 2022, 16:00
Μινσκ
Βιτέμπσκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 8 -10
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 1 0
Daniil Dushevskiy
α 9 2
Nikita Khalimonchik
α 8 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 8 0
Bourama Fomba
α 7 0
Gleb Yakushevich
α 4 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 3 0
Artem Bruy
α 0 0
Stanislav Olkhovsky
α 0 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 0 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 9 1
Αντόν Σραμτσένκο
μ 9 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 9 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 8 0
Kirill Chernook
μ 7 0
Nikolay Ivanov
μ 7 0
Maksim Shilo
μ 5 0
Julii Kuznetsov
μ 3 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 2 0
Aleksey Tumanov
μ 0 0
Dzenyagha Saagi
μ 0 0
Egor Nikoporenok
μ 0 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 9 4
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 7 4
Pavel Klenye
ε 6 0
Semen Penchuk
ε 5 0
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 0 0
Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 9 -15
Dmitri Kharitonov
τ 0 0
Αρτέμ Σορόκο
τ 0 0
Oleg Veretilo
α 9 0
Χούλιο Σέζαρ
α 8 0
Αρτέμ Σκιτόφ
α 7 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 7 0
Andrey Lebedev
α 6 0
Alexandr Sakovic
α 4 0
Σεργκέι Μπουγκρίεφ
α 2 0
Dmitry Vorobyov
α 0 0
Yan Skibsky
μ 9 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 9 2
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 9 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 9 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 8 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 5 1
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 1 0
Frol Panarin
μ 0 0
Masrur Kiyomidinov
μ 0 0
Γιαν Μοσέσοβ
μ 0 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 9 1
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 9 1
Αντόν Ματβεένκο
ε 8 1
Aria Barzegar
ε 4 0
Zahar Chervyakov
ε 3 0
Vladlen Anikeev
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
19.09.21
Βιτέμπσκ
Μινσκ
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
22.11.20
Μινσκ
Βιτέμπσκ
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
21.07.19
Βιτέμπσκ
Μινσκ
1
:
1
29.03.19
Μινσκ
Βιτέμπσκ
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
15.09.18
Μινσκ
Βιτέμπσκ
1
:
3
05.05.18
Βιτέμπσκ
Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
24.09.17
Μινσκ
Βιτέμπσκ
0
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
Βιτέμπσκ
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Η
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Η
02.05.22
Βιτέμπσκ
Dnepr Mogilev
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
9 6 1 2 18:8 19
Ντιναμό Μινσκ
9 5 3 1 11:6 18
4
Μινσκ
9 5 1 3 12:10 16
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 4 3 2 10:5 15
6
Σλάβια Μοζίρ
9 4 2 3 14:10 14
7
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
8
Νέμαν
9 3 4 2 12:11 13
9
Ισλόκ
9 3 3 3 13:12 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Μπελσίνα
9 2 4 3 10:13 10
12
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
13
Βιτέμπσκ
9 1 4 4 9:15 7
14
Dnepr
9 1 2 6 6:17 5
15
Ντιναμό Μπρεστ
9 0 4 5 7:15 4
16
Arsenal Dzerzhinsk
9 0 4 5 4:12 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:4 10
4
Ισλόκ
5 3 0 2 8:6 9
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:4 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 6:6 9
7
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
8
Μπελσίνα
5 2 2 1 8:7 8
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 8:5 8
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 7:8 5
12
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Dnepr
5 1 1 3 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 2:8 2
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:8 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
5 4 0 1 7:3 12
2
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
3
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Ντιναμό Μινσκ
4 1 3 0 5:4 6
7
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 7:9 5
9
Μπελσίνα
6 1 2 3 6:11 5
10
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
11
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
12
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
13
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
14
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
15
Dnepr
4 1 0 3 2:6 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 3:8 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Ενερτζέτικ-BGU
3 3 0 0 8:2 9
4
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
5
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
6
Ισλόκ
4 2 1 1 8:6 7
7
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 1 3 1 4:4 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Νέμαν
4 0 3 1 4:5 3
13
Βιτέμπσκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
4 0 0 4 2:9 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;