Στοίχημα στο Μπελσίνα — Ντιναμό Μπρεστ 1 Οκτωβρίου 2022

1 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Μπελσίνα

Albert Rybak
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 7 -10
Maksim Vysotskiy
τ 5 -8
Nikita Patsenko
τ 0 0
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 0 0
Egor Troyakov
α 12 2
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 12 1
Dmitri Zinovich
α 11 2
Kirill Rodionov
α 9 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
α 6 0
Nikita Sokolovski
α 1 0
Musa Isah
μ 12 2
Ιλία Βασίλιεφ
μ 12 4
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 12 0
Artsem Hurenka
μ 11 0
Dmitri Velisevich
μ 11 0
Ivan Baklanov
μ 8 0
Mikhail Kolyadko
μ 6 0
Dmitri Denisenko
μ 4 0
Dmitri Gomza
ε 12 3
Islam Chesnokov
ε 12 2
Ramazan Isaev
ε 10 0
Dmitry Vashkevich
ε 7 0
Aleksey Skvorchevskiy
ε 4 0
Vladislav Nuriev
ε 2 0
Ντιναμό Μπρεστ

Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Michail Kozakevich
τ 5 -9
Aleksey Vasilyev
τ 0 0
Gleb Tretsiak
τ 0 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 11 0
Munashe Garananga
α 10 2
Αντρέι Σεμρούκ
α 10 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 10 0
Vladislav Yasyukevich
α 9 1
Vadim Milyutin
α 5 0
Vladimir Shcherbo
α 5 0
Vladislav Krivitskiy
α 5 0
Ilya Bogdanovich
α 0 0
Aleksandr Bulychev
μ 11 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 9 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 8 0
Vladislav Sugak
μ 7 1
Maksim Kolmakov
μ 5 1
Tsepenkov Kirill
μ 5 0
Maksim Kovalchuk
μ 4 0
Dmitry Lesnyak
μ 0 0
Evgeni Kozel
ε 10 0
Sergey Lynko
ε 10 0
Pavel Satsuk
ε 8 0
Daniil Pavlov
ε 7 0
Mukhtar Sanusi
ε 6 0
Aleksandr Shestyuk
ε 0 0
Maksym Artemchuk
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Πρέμιερ Λιγκ 2020
21.08.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2016
13.08.16
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
2
:
1
16.04.16
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
4
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2015
14.09.15
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
2
:
1
16.05.15
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2014
08.11.14
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
1
28.09.14
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
0
:
1
22.06.14
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
2
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μπελσίνα
02.07.22
Μπελσίνα
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
26.06.22
Μινσκ
Μπελσίνα
Ν
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Η
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Ν
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Η
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
20.03.22
Μπελσίνα
Dnepr Mogilev
Ι
Ντιναμό Μπρεστ
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
22.05.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μπρεστ
Η
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;