Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Βιτέμπσκ 5 Νοεμβρίου 2022

5 Νοεμβρίου 2022, 16:00
5 Νοεμβρίου 2022, 16:00
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 7 -11
Michail Kozakevich
τ 2 -2
Sergey Lynko
α 8 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 8 0
Vladislav Yasyukevich
α 7 0
Munashe Garananga
α 6 2
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 6 0
Vadim Milyutin
α 3 0
Vladimir Shcherbo
α 3 0
Vladislav Krivitskiy
α 3 0
Aleksandr Bulychev
μ 8 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 8 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 7 3
Αντρέι Σεμρούκ
μ 6 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 6 0
Maksim Kolmakov
μ 5 1
Vladislav Sugak
μ 5 1
Maksim Kovalchuk
μ 3 0
Franck Nunke
μ 0 0
Evgeni Kozel
ε 6 0
Mukhtar Sanusi
ε 6 0
Daniil Pavlov
ε 3 0
Maksim Lotysh
ε 0 0
Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 8 -13
Dmitri Kharitonov
τ 0 0
Αρτέμ Σορόκο
τ 0 0
Oleg Veretilo
α 8 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 7 0
Χούλιο Σέζαρ
α 7 0
Andrey Lebedev
α 6 0
Αρτέμ Σκιτόφ
α 6 0
Alexandr Sakovic
α 3 0
Σεργκέι Μπουγκρίεφ
α 1 0
Dmitry Vorobyov
α 0 0
Yan Skibsky
μ 8 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 8 2
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 8 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 8 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 8 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 5 1
Frol Panarin
μ 0 0
Masrur Kiyomidinov
μ 0 0
Γιαν Μοσέσοβ
μ 0 0
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 0 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 8 1
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 8 1
Αντόν Ματβεένκο
ε 7 1
Aria Barzegar
ε 4 0
Zahar Chervyakov
ε 2 0
Vladlen Anikeev
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
29.08.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
24.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
31.07.20
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
24.11.19
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
1
:
0
06.07.19
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
22.09.18
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1
12.05.18
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.09.17
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
2
20.05.17
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
2
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
Βιτέμπσκ
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Η
02.05.22
Βιτέμπσκ
Dnepr Mogilev
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
8 5 1 2 16:8 16
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 3 1 10:4 15
4
Ντιναμό Μινσκ
8 4 3 1 9:5 15
5
Μινσκ
8 4 1 3 11:10 13
6
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
7
Σλάβια Μοζίρ
8 4 1 3 13:9 13
8
Ισλόκ
8 3 3 2 12:10 12
9
Νέμαν
8 3 3 2 11:10 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
12
Μπελσίνα
8 1 4 3 8:12 7
13
Βιτέμπσκ
8 1 4 3 8:13 7
14
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 7:13 4
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 0 4 4 4:10 4
16
Dnepr
8 0 2 6 4:17 2
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σλάβια Μοζίρ
5 3 1 1 10:4 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
4
Ισλόκ
5 3 1 1 8:5 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:5 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 9:8 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 5:3 8
8
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
10
Μπελσίνα
5 1 3 1 6:6 6
11
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 3:8 2
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:7 2
16
Dnepr
5 0 1 4 4:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
2
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
4
Μινσκ
4 3 0 1 6:3 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
7
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
8
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
9
Σλάβια Μοζίρ
4 1 1 2 6:8 4
10
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
11
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
12
Ντιναμό Μινσκ
3 0 3 0 3:3 3
13
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 3:6 2
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 4:10 2
16
Dnepr
3 0 0 3 0:6 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
4
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
5
Ισλόκ
3 2 1 0 7:4 7
6
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 1 3 0 4:3 6
8
Ενερτζέτικ-BGU
2 2 0 0 6:2 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Βιτέμπσκ
4 0 2 2 4:7 2
13
Νέμαν
3 0 2 1 3:4 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 0 3 2:7 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;