Ενερτζέτικ-BGU
9 Οκτωβρίου
13:30
Arsenal Dzerzhinsk
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
1 X 2
ΣK ΣO
21:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
21:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
21:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
21:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
21:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Arsenal Dzerzhinsk 9 Οκτωβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
16.09.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.09.22
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ν
03.09.22
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
27.08.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
20.08.22
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.08.22
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.07.22
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
27.06.22
Ενερτζέτικ-BGU
Dnepr Mogilev
Ι
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ν
Arsenal Dzerzhinsk
17.09.22
Ισλόκ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
09.09.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ντιναμό Μπρεστ
Η
02.09.22
Σλατσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Τορπέντο Ζόντινο
Η
20.08.22
Βιτέμπσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ντιναμό Μινσκ
Η
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
Η
15.07.22
ΜΠΑΤΕ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
Ν
02.07.22
Μπελσίνα
Arsenal Dzerzhinsk
Η
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλάβια Μοζίρ
Ν
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
26.05.22
Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Η
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλατσκ
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Η

Μεταξύ τους αγώνες: Ενερτζέτικ-BGU — Arsenal Dzerzhinsk

Πρέμιερ Λιγκ 2022
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
28.07.19
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
0
:
6

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
21 13 5 3 37:18 44
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
21 13 4 4 36:13 43
3
Ντιναμό Μινσκ
21 12 7 2 34:16 43
4
ΜΠΑΤΕ
22 11 8 3 37:16 41
5
Ισλόκ
22 11 4 7 37:27 37
6
Τορπέντο Ζόντινο
22 10 5 7 29:23 35
7
Μινσκ
22 10 4 8 35:35 34
8
Gomel
22 9 4 9 27:28 31
9
Νέμαν
22 6 11 5 29:29 29
10
Σλάβια Μοζίρ
22 8 5 9 31:34 29
11
Μπελσίνα
22 5 9 8 29:33 24
12
Σλατσκ
22 5 8 9 22:32 23
13
Βιτέμπσκ
22 4 7 11 22:33 19
14
Ντιναμό Μπρεστ
21 4 6 11 17:30 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
22 3 4 15 14:35 13
16
Dnepr
22 3 3 16 20:54 12
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 8:4 13
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 2 0 10:2 11
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 8:4 11
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 8:3 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 4:4 8
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 2 1 6:4 8
7
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 9:5 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 5:5 6
9
Μπελσίνα
5 1 3 1 6:5 6
10
Ισλόκ
5 2 0 3 9:7 6
11
Μινσκ
5 1 2 2 5:10 5
12
Νέμαν
5 1 2 2 7:8 5
13
Σλατσκ
5 1 2 2 3:4 5
14
Gomel
5 1 0 4 4:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:10 0
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
11 7 1 3 17:14 22
2
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 4 2 18:8 19
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 1 3 13:6 19
4
Νέμαν
11 5 4 2 15:12 19
5
ΜΠΑΤΕ
11 5 3 3 18:11 18
6
Ντιναμό Μινσκ
10 4 5 1 17:8 17
7
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 4 3 17:12 16
8
Ισλόκ
11 4 3 4 16:15 15
9
Gomel
11 5 0 6 12:15 15
10
Σλατσκ
11 3 4 4 13:16 13
11
Σλάβια Μοζίρ
11 3 3 5 15:18 12
12
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 12:16 11
13
Dnepr
11 3 0 8 12:31 9
14
Μπελσίνα
11 2 3 6 9:17 9
15
Ντιναμό Μπρεστ
11 1 5 5 10:17 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
11 8 2 1 17:8 26
2
Ενερτζέτικ-BGU
10 8 1 1 19:10 25
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 7 3 1 23:7 24
4
ΜΠΑΤΕ
11 6 5 0 19:5 23
5
Ισλόκ
11 7 1 3 21:12 22
6
Τορπέντο Ζόντινο
11 6 1 4 12:11 19
7
Σλάβια Μοζίρ
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Μπελσίνα
11 3 6 2 20:16 15
10
Μινσκ
11 3 3 5 18:21 12
11
Νέμαν
11 1 7 3 14:17 10
12
Σλατσκ
11 2 4 5 9:16 10
13
Ντιναμό Μπρεστ
10 3 1 6 7:13 10
14
Βιτέμπσκ
11 2 2 7 10:17 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3

Συνθέσεις

Ενερτζέτικ-BGU

Pavel Rodnenok
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 20 -18
Stanislav Kleshchuk
τ 1 0
Vladislav Rusanov
τ 0 0
Αρτούρ Λέσκο
τ 0 0
Yaroslav Makushinskiy
α 21 0
Abdulkodir Husanov
α 20 3
Αλεξέι Λάβρικ
α 20 0
Pavel Pashevich
α 18 0
Ilya Lukashevich
α 16 0
Artem Turich
α 5 1
Zaurbek Kokaev
α 3 0
Aleksey Semenov
α 2 0
Andrey Rylach
μ 21 1
Daniil Silinskiy
μ 21 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 20 7
Maksim Omelyanchuk
μ 10 0
Maksim Samotoi
μ 8 0
Beka Gvaradze
μ 7 0
Oleg Pliev
μ 5 0
Konstantin Malitskiy
μ 3 0
Ivan Ageev
μ 2 0
Maksim Burko
μ 2 0
Albert Mikhailov
μ 1 0
Bagdat Zhienbay
μ 0 0
Μπομπούρ Αμπντουχαλίκοφ
ε 21 20
Ilya Grishchenko
ε 20 2
Roman Paparyga
ε 20 2
Maksim Kunski
ε 7 0
Danil Chul
ε 5 0
Arsenal Dzerzhinsk

Pavel Kirilchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 21 -33
Αρτέμ Σορόκο
τ 1 -2
Ρομάν Βεγκέρια
α 21 1
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 19 2
Dmitri Kaplunov
α 16 0
Sergey Koncevoy
α 9 0
Nikita Supranovich
α 6 0
Βλάντισλαβ Λιακ
α 6 0
Aleksey Orlovich
α 0 0
Βάλερι Σένκο
μ 21 1
Aleksandr Skshynetskiy
μ 20 1
Evgeni Guletskiy
μ 14 1
Anton Abramovich
μ 12 0
Artem Miroevsky
μ 9 0
Fabrice Boudega
μ 7 0
Maxim Gayevoy
μ 5 0
Ruslan Myalkovskiy
μ 4 0
Stanislav Atrashkevich
μ 0 0
Artem Kiyko
ε 22 2
Dmitri Osipenko
ε 18 0
Dmitri Matyash
ε 15 2
Gleb Rassadkin
ε 7 0
Idris Nuradin
ε 7 0
Fedor Lebedev
ε 1 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;