Στοίχημα στο Βιτέμπσκ — Ισλόκ 13 Νοεμβρίου 2022

13 Νοεμβρίου 2022, 16:00
13 Νοεμβρίου 2022, 16:00
Βιτέμπσκ
Ισλόκ

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 8 -13
Dmitri Kharitonov
τ 0 0
Αρτέμ Σορόκο
τ 0 0
Oleg Veretilo
α 8 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 7 0
Χούλιο Σέζαρ
α 7 0
Andrey Lebedev
α 6 0
Αρτέμ Σκιτόφ
α 6 0
Alexandr Sakovic
α 3 0
Σεργκέι Μπουγκρίεφ
α 1 0
Dmitry Vorobyov
α 0 0
Yan Skibsky
μ 8 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 8 2
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 8 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 8 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 8 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 5 1
Frol Panarin
μ 0 0
Masrur Kiyomidinov
μ 0 0
Γιαν Μοσέσοβ
μ 0 0
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 0 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 8 1
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 8 1
Αντόν Ματβεένκο
ε 7 1
Aria Barzegar
ε 4 0
Zahar Chervyakov
ε 2 0
Vladlen Anikeev
ε 0 0
Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 4 -4
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 3 -5
Timofey Yurasov
τ 2 -1
Kirill Glushhenkov
α 8 0
Vadim Pigas
α 8 0
Yvan Dibango
α 8 2
Νικίτα Στεπάνοφ
α 8 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 6 0
Aleksandr Mikhalenko
α 3 0
Maksim Kovel
α 2 0
Aleksey Orlovich
α 0 0
Fard Ibrahim
α 0 0
Gleb Krivtsov
α 0 0
Maxim Lapchuk
α 0 0
Dmitri Lisakovich
μ 8 1
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 8 0
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
μ 8 5
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 7 2
Όλεγκ Πατότσκι
μ 4 0
Ruslan Lisakovich
μ 2 0
Stanislav Atrashkevich
μ 2 0
Abdoulaye Conde
μ 1 0
Alexander Guz
μ 0 0
Artem Zimin
μ 0 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 8 0
Daniel Sosah
ε 7 1
Gleb Rovdo
ε 6 0
Μάρτιν Αρτιούκ
ε 5 1
Aleksandr Korzun
ε 0 0
Dmitri Nekrashevich
ε 0 0
Oleg Pliut
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
02.10.21
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
07.08.20
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
29.09.19
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
2
:
0
18.05.19
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
10.11.18
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
0
:
1
25.06.18
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
03.11.17
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
0
:
2
21.06.17
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Βιτέμπσκ
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Η
02.05.22
Βιτέμπσκ
Dnepr Mogilev
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Η
Ισλόκ
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ν
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
8 5 1 2 16:8 16
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 3 1 10:4 15
4
Ντιναμό Μινσκ
8 4 3 1 9:5 15
5
Μινσκ
8 4 1 3 11:10 13
6
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
7
Σλάβια Μοζίρ
8 4 1 3 13:9 13
8
Ισλόκ
8 3 3 2 12:10 12
9
Νέμαν
8 3 3 2 11:10 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
12
Μπελσίνα
8 1 4 3 8:12 7
13
Βιτέμπσκ
8 1 4 3 8:13 7
14
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 7:13 4
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 0 4 4 4:10 4
16
Dnepr
8 0 2 6 4:17 2
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σλάβια Μοζίρ
5 3 1 1 10:4 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
4
Ισλόκ
5 3 1 1 8:5 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:5 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 9:8 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 5:3 8
8
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
10
Μπελσίνα
5 1 3 1 6:6 6
11
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 3:8 2
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:7 2
16
Dnepr
5 0 1 4 4:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
2
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
4
Μινσκ
4 3 0 1 6:3 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
7
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
8
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
9
Σλάβια Μοζίρ
4 1 1 2 6:8 4
10
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
11
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
12
Ντιναμό Μινσκ
3 0 3 0 3:3 3
13
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 3:6 2
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 4:10 2
16
Dnepr
3 0 0 3 0:6 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
4
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
5
Ισλόκ
3 2 1 0 7:4 7
6
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 1 3 0 4:3 6
8
Ενερτζέτικ-BGU
2 2 0 0 6:2 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Βιτέμπσκ
4 0 2 2 4:7 2
13
Νέμαν
3 0 2 1 3:4 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 0 3 2:7 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;