2:0
Μινσκ — Arsenal Dzerzhinsk Ο αγώνας έληξε 26 Μαΐου 2022
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
15 Οκτωβρίου, 17:00

Στοίχημα στο Μινσκ — Arsenal Dzerzhinsk 26 Μαΐου 2022

26 Μαΐου 2022, 18:00 Ο αγώνας έληξε
Μινσκ
2 : 0
Arsenal Dzerzhinsk
Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)

Συνθέσεις

Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 8 -10
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 1 0
Daniil Dushevskiy
α 9 2
Nikita Khalimonchik
α 8 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 8 0
Bourama Fomba
α 7 0
Gleb Yakushevich
α 4 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 3 0
Artem Bruy
α 0 0
Stanislav Olkhovsky
α 0 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 0 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 9 1
Αντόν Σραμτσένκο
μ 9 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 9 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 8 0
Kirill Chernook
μ 7 0
Nikolay Ivanov
μ 7 0
Maksim Shilo
μ 5 0
Julii Kuznetsov
μ 3 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 2 0
Aleksey Tumanov
μ 0 0
Dzenyagha Saagi
μ 0 0
Egor Nikoporenok
μ 0 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 9 4
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 7 4
Pavel Klenye
ε 6 0
Semen Penchuk
ε 5 0
Timofey Martynov
ε 5 0
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 0 0
Arsenal Dzerzhinsk

Pavel Kirilchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 9 -12
Igor Malashchitskiy
τ 0 0
Ivan Sanko
τ 0 0
Dmitri Kaplunov
α 9 0
Ρομάν Βεγκέρια
α 9 1
Ιγκόρ Κβάλκο
α 8 0
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 7 0
Igor Khaymanov
α 6 0
Βάλερι Σένκο
μ 9 0
Aleksandr Skshynetskiy
μ 8 0
Artem Vaskov
μ 8 0
Anton Abramovich
μ 7 0
Pavel Seleznev
μ 7 0
Artem Miroevsky
μ 4 0
Evgeni Guletskiy
μ 3 0
Anton Susha
μ 2 0
Egor Mychelkin
μ 0 0
Maxim Gayevoy
μ 0 0
Nikita Yereminok
μ 0 0
Pavel Demidchik
μ 0 0
Artem Kiyko
ε 9 2
Dmitri Osipenko
ε 9 0
Nikita Patsko
ε 9 1
Αντόν Σαρόκα
ε 8 0
Dmitri Matyash
ε 2 0
Νικίτα Μελνικόφ
ε 0 0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
Arsenal Dzerzhinsk
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Η
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλατσκ
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
9 6 1 2 18:8 19
Ντιναμό Μινσκ
9 5 3 1 11:6 18
4
Μινσκ
9 5 1 3 12:10 16
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 4 3 2 10:5 15
6
Σλάβια Μοζίρ
9 4 2 3 14:10 14
7
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
8
Νέμαν
9 3 4 2 12:11 13
9
Ισλόκ
9 3 3 3 13:12 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Μπελσίνα
9 2 4 3 10:13 10
12
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
13
Βιτέμπσκ
9 1 4 4 9:15 7
14
Dnepr
9 1 2 6 6:17 5
15
Ντιναμό Μπρεστ
9 0 4 5 7:15 4
16
Arsenal Dzerzhinsk
9 0 4 5 4:12 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:4 10
4
Ισλόκ
5 3 0 2 8:6 9
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:4 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 6:6 9
7
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
8
Μπελσίνα
5 2 2 1 8:7 8
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 8:5 8
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 7:8 5
12
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Dnepr
5 1 1 3 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 2:8 2
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:8 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
5 4 0 1 7:3 12
2
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
3
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Ντιναμό Μινσκ
4 1 3 0 5:4 6
7
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 7:9 5
9
Μπελσίνα
6 1 2 3 6:11 5
10
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
11
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
12
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
13
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
14
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
15
Dnepr
4 1 0 3 2:6 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 3:8 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Ενερτζέτικ-BGU
3 3 0 0 8:2 9
4
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
5
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
6
Ισλόκ
4 2 1 1 8:6 7
7
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 1 3 1 4:4 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Νέμαν
4 0 3 1 4:5 3
13
Βιτέμπσκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
4 0 0 4 2:9 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Belarus
10η αγωνιστική