Στοίχημα στο Gomel — Βιτέμπσκ 1 Οκτωβρίου 2022

1 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Gomel
Βιτέμπσκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 6 -8
Oleg Kovalev
τ 2 -3
Alexander Naumovich
τ 0 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 7 0
Ilya Alekseevich
α 6 1
Yuriy Pantya
α 6 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 6 0
Yann Emmanuel Affi
α 5 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 3 0
Kirill Shevchenko
α 2 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 8 1
Σεργκέι Ματβειτσούκ
μ 8 0
Andrey Potapenko
μ 6 0
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 6 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 5 0
Ντμίτρι Μπάχα
μ 4 0
Vladislav Drapeza
μ 3 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Aleksandr Savitskiy
μ 0 0
Raymond Adeola
ε 8 1
Αλεξάντερ Μακάς
ε 7 4
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 6 1
Giorgi Gogolashvili
ε 5 1
Petr Zgurskiy
ε 0 0
Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 8 -13
Dmitri Kharitonov
τ 0 0
Αρτέμ Σορόκο
τ 0 0
Oleg Veretilo
α 8 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 7 0
Χούλιο Σέζαρ
α 7 0
Andrey Lebedev
α 6 0
Αρτέμ Σκιτόφ
α 6 0
Alexandr Sakovic
α 3 0
Σεργκέι Μπουγκρίεφ
α 1 0
Dmitry Vorobyov
α 0 0
Yan Skibsky
μ 8 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 8 2
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 8 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 8 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 8 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 5 1
Frol Panarin
μ 0 0
Masrur Kiyomidinov
μ 0 0
Γιαν Μοσέσοβ
μ 0 0
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 0 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 8 1
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 8 1
Αντόν Ματβεένκο
ε 7 1
Aria Barzegar
ε 4 0
Zahar Chervyakov
ε 2 0
Vladlen Anikeev
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Πρέμιερ Λιγκ 2021
11.09.21
Gomel
Βιτέμπσκ
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Πρέμιερ Λιγκ 2019
16.09.19
Βιτέμπσκ
Gomel
1
:
2
06.05.19
Gomel
Βιτέμπσκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
02.12.18
Gomel
Βιτέμπσκ
1
:
3
08.07.18
Βιτέμπσκ
Gomel
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
16.09.17
Βιτέμπσκ
Gomel
1
:
0
10.04.17
Gomel
Βιτέμπσκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
28.09.15
Βιτέμπσκ
Gomel
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Η
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Ν
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Ν
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν
Βιτέμπσκ
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Η
02.05.22
Βιτέμπσκ
Dnepr Mogilev
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
19.03.22
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
9 6 1 2 18:8 19
Μινσκ
9 5 1 3 12:10 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 4 3 2 10:5 15
5
Ντιναμό Μινσκ
8 4 3 1 9:5 15
6
Σλάβια Μοζίρ
9 4 2 3 14:10 14
7
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
8
Νέμαν
9 3 4 2 12:11 13
9
Ισλόκ
9 3 3 3 13:12 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Μπελσίνα
9 2 4 3 10:13 10
12
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
13
Βιτέμπσκ
8 1 4 3 8:13 7
14
Dnepr
9 1 2 6 6:17 5
15
Ντιναμό Μπρεστ
9 0 4 5 7:15 4
16
Arsenal Dzerzhinsk
9 0 4 5 4:12 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
3
Ισλόκ
5 3 0 2 8:6 9
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:4 9
5
Μινσκ
5 3 0 2 6:6 9
6
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 5:3 8
8
Μπελσίνα
5 2 2 1 8:7 8
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 8:5 8
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
11
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Dnepr
5 1 1 3 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 2:8 2
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:8 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
5 4 0 1 7:3 12
2
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
3
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
7
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 7:9 5
8
Μπελσίνα
6 1 2 3 6:11 5
9
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
10
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
13
Ντιναμό Μινσκ
3 0 3 0 3:3 3
14
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
15
Dnepr
4 1 0 3 2:6 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 3:8 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Ενερτζέτικ-BGU
3 3 0 0 8:2 9
4
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
5
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
6
Ισλόκ
4 2 1 1 8:6 7
7
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 1 3 1 4:4 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Νέμαν
4 0 3 1 4:5 3
13
Βιτέμπσκ
4 0 2 2 4:7 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
4 0 0 4 2:9 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;