Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Dnepr Mogilev 17 Σεπτεμβρίου 2022

17 Σεπτεμβρίου 2022, 17:00
Τορπέντο Ζόντινο
Dnepr Mogilev

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 6 -6
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 4 -9
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 8 1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 8 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Dmitriy Yashin
α 6 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 6 0
Alexander Chizh
α 5 1
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Evgeni Berezkin
μ 10 1
Vadim Pobudey
μ 10 2
Μαξίμ Μιακίς
μ 9 0
Lipe Veloso
μ 8 0
Anton Kovalev
μ 7 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 6 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 6 1
Ανατόλι Μακάροφ
μ 5 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 5 0
Valeriy Gorbachik
ε 10 2
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 10 1
Kirill Kirilenko
ε 8 0
Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Vladimir Zhurov
τ 9 -20
Vladimir Pyatigorets
τ 2 -3
Pavel Markov
α 11 1
Aleksey Dunaev
α 10 0
Dmytro Tereshchenko
α 10 0
Alexey Firsov
α 7 0
Fedor Yurkevich
α 4 0
Artem Fedyanin
μ 11 2
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 11 0
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 11 0
Uriy Klochkov
μ 10 0
Αλεξάντρ Νεμίρκο
μ 9 0
Gleb Zheleznikov
μ 8 0
Vladislav Puninskiy
μ 6 0
Anton Lukashov
μ 5 0
Mark Mokin
μ 4 0
Nikita Krasnov
μ 4 0
Roman Kuleshov
μ 2 0
Gleb Vershinin
μ 1 0
Kirill Gusev
ε 10 3
Krasimir Kapov
ε 10 0
Roman Volkov
ε 10 1
Egor Malatkov
ε 4 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Dnepr Mogilev
18.06.22
Dnepr Mogilev
Νέμαν
Η
27.05.22
Ισλόκ
Dnepr Mogilev
Η
22.05.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.05.22
Σλατσκ
Dnepr Mogilev
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Η
02.05.22
Βιτέμπσκ
Dnepr Mogilev
Η
23.04.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Η
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Η
03.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Dnepr Mogilev
Η
20.03.22
Μπελσίνα
Dnepr Mogilev
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 1 2 24:8 25
Ντιναμό Μινσκ
12 7 4 1 19:11 25
ΜΠΑΤΕ
11 7 3 1 19:5 24
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
5
Ισλόκ
12 5 4 3 18:15 19
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
9
Gomel
11 4 3 4 14:14 15
10
Σλατσκ
11 3 6 2 14:14 15
11
Μπελσίνα
12 3 5 4 16:18 14
12
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 2 5 11:15 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 1 4 7 8:18 7
15
Dnepr
11 1 2 8 9:23 5
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 0 1 10:1 12
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:7 10
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 6:4 10
4
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 5:2 8
7
Μπελσίνα
5 2 2 1 9:7 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 6:7 7
10
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
11
Gomel
5 1 3 1 5:5 6
12
Σλατσκ
5 1 3 1 7:7 6
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Dnepr
5 1 1 3 7:9 4
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:10 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:6 13
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
7
Ντιναμό Μινσκ
5 1 4 0 6:5 7
8
ΜΠΑΤΕ
3 2 0 1 4:3 6
9
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
10
Gomel
4 2 0 2 4:4 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
12
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
13
Μπελσίνα
7 1 2 4 6:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
4
Ισλόκ
5 3 1 1 9:6 10
5
Τορπέντο Ζόντινο
7 3 1 3 6:8 10
6
Σλατσκ
5 2 3 0 7:4 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 1:6 2
15
Dnepr
6 0 2 4 6:14 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;