3:0
Ισλόκ — Sputnik Ο αγώνας έληξε 21 Αυγούστου 2021

Στοίχημα στο Ισλόκ — Sputnik

21 Αυγούστου 2021, 16:00
21 Αυγούστου 2021, 16:00 Ο αγώνας έληξε
Ισλόκ
3 : 0
Sputnik
Γήπεδο: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 11 -23
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 9 -12
Kirill Glushhenkov
α 17 1
Yvan Dibango
α 16 1
Dmitri Zinovich
α 12 0
Alexey Shalashnikov
α 9 0
Vadim Pigas
α 8 0
Νικίτα Στεπάνοφ
α 4 0
Ruslan Lisakovich
μ 19 2
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 19 0
Anton Kovalev
μ 18 0
Αρτέμ Γκουρένκο
μ 18 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 16 3
Μαξίμ Μιακίς
μ 15 0
Dmitri Lisakovich
μ 10 0
Dmitri Nekrashevich
μ 4 0
Matvey Gerasimov
μ 2 0
Alexander Guz
μ 1 0
Stanislav Atrashkevich
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 18 4
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 13 8
Friday Mbeke Godwin
ε 12 0
Daniel Sosah
ε 4 0
Maksim Sanets
ε 4 0
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 3 0
Αμφίβολοι
Maksim Kovel
α 0 0
Sputnik

Victor Kumykov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Vladimir Pyatigorets
τ 4 -13
Aleksey Volovik
α 9 0
Vadim Kurlovich
μ 14 0
Makar Litskevich
μ 10 0
Anton Bogdanov
μ 8 0
Evgeni Kozel
ε 13 2
Maksim Sanets
ε 5 1
Αμφίβολοι
Stanislav Izhakovski
α 15 0
Georgi Monastyrskiy
α 14 0
Igor Yasinski
μ 14 1
Aleksandr Mikhalenko
α 13 0
Artem Fedyanin
μ 10 1
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 8 1
Evgeniy Semenchuk
α 4 0
Kirill Kotov
τ 0 0
Δε θα παίξουν
Arseni Kontsedailov
ε 15 3
Τιν Βούκματιτς
ε 11 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 9 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
13.08.21
Ρουχ
Ισλόκ
Η
02.08.21
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
25.07.21
Smorgon
Ισλόκ
Ν
18.07.21
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
Ι
03.07.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ι
27.06.21
Ισλόκ
Μινσκ
Ι
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Η
13.06.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.05.21
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Η
03.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Ν
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
Sputnik
14.08.21
Sputnik
Ενερτζέτικ-BGU
0
:
3
Κατακύρωση
Η
30.07.21
Μινσκ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
23.07.21
Sputnik
Gomel
0
:
3
Κατακύρωση
Η
16.07.21
Ντιναμό Μπρεστ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
03.07.21
Σλατσκ
Sputnik
Η
28.06.21
Sputnik
Βιτέμπσκ
Ν
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Η
29.05.21
Νέμαν
Sputnik
Ι
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
16 14 2 0 35:9 44
ΜΠΑΤΕ
19 13 4 2 38:17 43
Ρουχ
19 11 6 2 34:13 39
4
Ντιναμό Μινσκ
19 12 3 4 35:13 39
5
Gomel
18 9 5 4 34:17 32
6
Ντιναμό Μπρεστ
19 6 9 4 22:15 27
7
Βιτέμπσκ
20 6 9 5 24:19 27
8
Μινσκ
18 6 6 6 25:27 24
9
Ενερτζέτικ-BGU
18 6 5 7 24:23 23
10
Τορπέντο Ζόντινο
18 6 4 8 17:25 22
11
Ισλόκ
19 5 5 9 23:35 20
12
Νέμαν
19 4 6 9 17:26 18
13
Σλατσκ
20 4 6 10 21:33 18
14
Σλάβια Μοζίρ
18 3 5 10 21:34 14
15
Smorgon
19 1 6 12 15:42 9
16
Sputnik
19 2 1 16 12:49 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
5 4 1 0 12:3 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 10:4 11
3
Ρουχ
5 3 2 0 11:2 11
4
Νέμαν
5 3 1 1 6:4 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:7 8
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 2 1 9:7 8
7
Gomel
5 2 2 1 7:4 8
8
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 1 2 7:6 7
9
Βιτέμπσκ
5 2 1 2 7:7 7
10
Ισλόκ
5 1 2 2 5:11 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 6:5 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 7:10 5
13
Σλατσκ
5 1 1 3 6:8 4
14
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 3:7 4
15
Smorgon
5 0 3 2 7:10 3
16
Sputnik
5 0 0 5 2:15 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
11 10 0 1 24:8 30
2
Ρουχ
10 8 2 0 24:3 26
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
4
Ντιναμό Μινσκ
10 7 0 3 18:6 21
5
Gomel
8 5 3 0 18:4 18
6
Βιτέμπσκ
10 3 6 1 12:5 15
7
Μινσκ
8 3 4 1 16:13 13
8
Σλατσκ
10 3 4 3 17:18 13
9
Ενερτζέτικ-BGU
9 3 3 3 11:10 12
10
Ντιναμό Μπρεστ
9 2 5 2 9:8 11
11
Τορπέντο Ζόντινο
9 3 2 4 10:11 11
12
Νέμαν
10 2 3 5 9:13 9
13
Ισλόκ
9 2 2 5 7:12 8
14
Σλάβια Μοζίρ
9 1 3 5 11:16 6
15
Smorgon
9 1 3 5 10:16 6
16
Sputnik
9 1 0 8 6:28 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 6 1 0 14:6 19
2
Ντιναμό Μινσκ
9 5 3 1 17:7 18
3
Ντιναμό Μπρεστ
10 4 4 2 13:7 16
4
Gomel
10 4 2 4 16:13 14
5
ΜΠΑΤΕ
8 3 4 1 14:9 13
6
Ρουχ
9 3 4 2 10:10 13
7
Βιτέμπσκ
10 3 3 4 12:14 12
8
Ισλόκ
10 3 3 4 16:23 12
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 3 2 4 7:14 11
10
Μινσκ
10 3 2 5 9:14 11
11
Ενερτζέτικ-BGU
9 3 2 4 13:13 11
12
Νέμαν
9 2 3 4 8:13 9
13
Σλάβια Μοζίρ
9 2 2 5 10:18 8
14
Σλατσκ
10 1 2 7 4:15 5
15
Sputnik
10 1 1 8 6:21 4
16
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;