Στοίχημα στο Ισλόκ — Sputnik

21 Αυγούστου 2021, 16:00
21 Αυγούστου 2021, 16:00
Ισλόκ
Sputnik
Γήπεδο: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 6 -14
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 2 0
Andrey Sinenko
τ 0 0
Dmitri Zinovich
α 7 0
Alexey Shalashnikov
α 6 0
Kirill Glushhenkov
α 6 1
Yvan Dibango
α 6 0
Vadim Pigas
α 3 0
Σαμσιντίν Σανμπιέφ
α 3 0
Gleb Krivtsov
α 0 0
Maksim Kovel
α 0 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 0 0
Anton Kovalev
μ 8 0
Ruslan Lisakovich
μ 8 0
Αρτέμ Γκουρένκο
μ 8 0
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 8 0
Μαξίμ Μιακίς
μ 8 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 7 3
Όλεγκ Πατότσκι
μ 5 1
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 5 1
Dmitri Lisakovich
μ 4 0
Matvey Gerasimov
μ 2 0
Nikolai Ivanov
μ 2 0
Dmitri Nekrashevich
μ 1 0
Maksim Ermakov
μ 1 0
Aleksandr Korzun
μ 0 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 7 1
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 7 5
Friday Mbeke Godwin
ε 6 0
Sputnik

Vyacheslav Levchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 8 -18
Kirill Kotov
τ 0 0
Vladimir Pyatigorets
τ 0 0
Aleksandr Mikhalenko
α 8 0
Georgi Monastyrskiy
α 8 0
Stanislav Izhakovski
α 8 0
Ilya Lukashevich
α 5 0
Aleksey Volovik
α 3 0
Evgeniy Semenchuk
α 1 0
Arseni Kontsedailov
μ 8 0
Vadim Kurlovich
μ 8 0
Didine Djouhary
μ 7 0
Igor Yasinski
μ 7 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 6 0
Artem Fedyanin
μ 4 0
Makar Litskevich
μ 4 0
Anton Bogdanov
μ 2 0
Evgeni Kozel
ε 7 0
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 7 1
Τιν Βούκματιτς
ε 6 0
Ariagner Smith
ε 5 2
Michael Yambe
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Η
03.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Ν
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
Sputnik
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
9 6 2 1 16:5 20
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Σλάβια Μοζίρ
9 2 2 5 9:13 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
13
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
14
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Smorgon
9 1 1 7 3:19 4
16
Sputnik
9 1 0 8 3:20 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
4
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 8:8 7
9
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
10
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
12
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
13
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:10 3
15
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
16
Sputnik
5 0 0 5 2:13 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 9:2 12
3
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
4
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
5
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
5 0 0 5 2:14 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Σλάβια Μοζίρ
4 1 0 3 4:7 3
13
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
14
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
15
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
16
Smorgon
7 0 1 6 1:17 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;