Στοίχημα στο Ρουχ — Ντιναμό Μινσκ

16 Οκτωβρίου 2021, 16:00
16 Οκτωβρίου 2021, 16:00
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Γήπεδο: Yunost (Brest, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ρουχ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 13 -11
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 0 0
Κιρίλ Πετσένιν
α 13 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 12 1
Κίκι Γκάμπι
α 11 1
Γουίλιαμ
α 7 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 13 3
Ντένις Γκρετσίκο
μ 13 1
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 13 3
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 13 0
Filip Jovic
μ 12 1
Νταβίντ Τε
μ 10 0
Kirill Chernook
μ 8 0
Έλις Μπακάι
μ 4 1
Artem Miroevsky
μ 2 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 2 0
Ρομάν Βεγκέρια
μ 0 0
Χάμπους Στρέμγκρεν
μ 0 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 13 3
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 13 1
Ντενίς Λάπτεφ
ε 13 5
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 10 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 3 1
Tsepenkov Kirill
ε 1 0
Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 6 -4
Daniil Shapko
τ 0 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 12 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 12 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 11 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 8 1
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 5 0
Ιγκόρ Σιτόφ
α 4 0
Nikita Khalimonchik
α 1 0
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 12 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 12 1
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 12 3
Roman Davyskiba
μ 11 2
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 10 0
Αντόν Πουτίλο
μ 9 1
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 13 1
Εβγκένι Σικάφκα
ε 11 0
Αμπλαγιέ Βε Μπένγκε
ε 10 7
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 10 2
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 7 1
Ιβάν Μπακάρ
ε 3 0
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 9 2

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
19.06.21
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Ι
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
22.05.21
Ρουχ
Νέμαν
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Ν
30.04.21
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Η
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Ν
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
Ντιναμό Μινσκ
19.06.21
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
21.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Ν
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
13 10 2 1 28:10 32
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 2 4 21:9 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:3 15
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
8
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;