Στοίχημα στο Βιτέμπσκ — Sputnik

20 Νοεμβρίου 2021, 15:00
20 Νοεμβρίου 2021, 15:00
Βιτέμπσκ
Sputnik
Γήπεδο: CSK "Vitebsky" (Vitebsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 11 -8
Αρτέμ Σορόκο
τ 2 0
Χούλιο Σέζαρ
α 13 2
Αρτέμ Σκιτόφ
α 12 0
Andrey Lebedev
α 11 0
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 4 0
Diego Santos Carioca
μ 13 2
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 13 0
Αντόν Ματβεένκο
μ 13 2
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 13 0
Γουάντερσον Μέλο
μ 12 3
Μαξίμ Κάλεντσουκ
μ 12 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 10 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 7 0
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 4 0
Yan Skibsky
μ 0 0
Αλεξάντρ Μπουλίτσεφ
μ 0 0
Γιαν Μοσέσοβ
μ 0 0
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 13 4
Kirill Yermakovich
ε 12 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 9 0
Βλάντισλαβ Φεντόσοφ
ε 8 0
Zahar Chervyakov
ε 5 1
Sputnik

Victor Kumykov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 11 -24
Vladimir Pyatigorets
τ 2 -7
Stanislav Izhakovski
α 13 0
Georgi Monastyrskiy
α 12 0
Aleksandr Mikhalenko
α 11 0
Ilya Lukashevich
α 9 0
Aleksey Volovik
α 7 0
Evgeniy Semenchuk
α 4 0
Arseni Kontsedailov
μ 13 1
Vadim Kurlovich
μ 13 0
Igor Yasinski
μ 12 1
Αρτέμ Σολοβέι
μ 9 0
Artem Fedyanin
μ 8 0
Makar Litskevich
μ 8 0
Anton Bogdanov
μ 6 0
Evgeni Kozel
ε 11 0
Τιν Βούκματιτς
ε 10 0
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 8 1
Ariagner Smith
ε 7 2
Maksim Sanets
ε 3 1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Βιτέμπσκ
19.06.21
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Ι
12.06.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Η
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Ν
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
15.05.21
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ι
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
24.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.21
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
Ι
11.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Βιτέμπσκ
Ν
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Η
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
14.03.21
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Ι
Sputnik
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Η
29.05.21
Νέμαν
Sputnik
Ι
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
13 10 2 1 28:10 32
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 2 4 21:9 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:3 15
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
8
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;