Στοίχημα στο Ρουχ — ΜΠΑΤΕ

25 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
25 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
Γήπεδο: Yunost (Brest, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ρουχ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 13 -11
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 0 0
Κιρίλ Πετσένιν
α 13 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 12 1
Κίκι Γκάμπι
α 11 1
Γουίλιαμ
α 7 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 13 3
Ντένις Γκρετσίκο
μ 13 1
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 13 3
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 13 0
Filip Jovic
μ 12 1
Νταβίντ Τε
μ 10 0
Kirill Chernook
μ 8 0
Έλις Μπακάι
μ 4 1
Artem Miroevsky
μ 2 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 2 0
Ρομάν Βεγκέρια
μ 0 0
Χάμπους Στρέμγκρεν
μ 0 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 13 3
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 13 1
Ντενίς Λάπτεφ
ε 13 5
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 10 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 3 1
Tsepenkov Kirill
ε 1 0
ΜΠΑΤΕ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντόν Τσιτσκάν
τ 9 -7
Αντρέι Κούντραβετς
τ 4 -3
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 13 2
Πάβελ Ρίμπακ
α 12 1
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 11 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 10 0
Μαξίμ Βολοντκό
α 8 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 4 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 4 0
Nikita Supranovich
α 2 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
μ 13 0
Πάβελ Καράσιοφ
μ 13 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
μ 12 5
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 11 5
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 10 2
Αλεξέι Νόσκο
μ 7 0
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 5 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 5 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 13 8
Νεμάνια Μίλιτς
ε 13 2
Νικολάι Σιγκνέβιτς
ε 9 1
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 8 1
Αντόν Σαρόκα
ε 0 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
18.07.20
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
19.06.21
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Ι
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
22.05.21
Ρουχ
Νέμαν
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Ν
30.04.21
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Η
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Ν
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
ΜΠΑΤΕ
19.06.21
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
12.06.21
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
29.05.21
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
09.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
13 10 2 1 28:10 32
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 2 4 21:9 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:3 15
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
8
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;