3:0
Μινσκ — Sputnik Ο αγώνας έληξε 30 Ιουλίου 2021

Στοίχημα στο Μινσκ — Sputnik

30 Ιουλίου 2021, 17:00
30 Ιουλίου 2021, 17:00 Ο αγώνας έληξε
Μινσκ
3 : 0
Sputnik
Γήπεδο: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Μινσκ

Fedor Shcherbachenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 13 -22
Σεργκέι Βερέμκο
τ 1 -1
Ντμίτρι Αλισέικο
α 15 2
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 14 0
Γιεβχένι Καχόβετς
α 13 1
Maxim Lutski
α 12 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 12 1
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 11 0
Γιούρι Όστρουκ
α 9 0
Gleb Yakushevich
α 6 0
Facundo Queiroz
α 4 0
Aleksey Tumanov
α 0 0
Artem Bruy
α 0 0
Stanislav Olkhovsky
α 0 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 16 1
Sulley Muniru
μ 13 1
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 11 0
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 10 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 10 0
Igor Zenkovich
μ 7 1
Semen Stolbov
μ 7 0
Julii Kuznetsov
μ 5 0
Semen Penchuk
μ 1 0
Γιούρι Κοζλόφ
μ 1 0
Εβγκένι Μαλασκέβιτς
μ 1 0
Michael Lopez
ε 16 7
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 15 3
Ostin Agwata
ε 7 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 3 -3
Sputnik

Victor Kumykov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Vladimir Pyatigorets
τ 4 -13
Aleksey Volovik
α 9 0
Vadim Kurlovich
μ 14 0
Makar Litskevich
μ 10 0
Anton Bogdanov
μ 8 0
Evgeni Kozel
ε 13 2
Maksim Sanets
ε 5 1
Αμφίβολοι
Stanislav Izhakovski
α 15 0
Georgi Monastyrskiy
α 14 0
Igor Yasinski
μ 14 1
Aleksandr Mikhalenko
α 13 0
Artem Fedyanin
μ 10 1
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 8 1
Evgeniy Semenchuk
α 4 0
Kirill Kotov
τ 0 0
Δε θα παίξουν
Arseni Kontsedailov
ε 15 3
Τιν Βούκματιτς
ε 11 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 9 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
03.04.21
Sputnik
Μινσκ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
23.07.21
Ρουχ
Μινσκ
Η
02.07.21
Μινσκ
Smorgon
Ι
27.06.21
Ισλόκ
Μινσκ
Ι
17.06.21
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.06.21
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Η
22.05.21
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
16.05.21
Σλατσκ
Μινσκ
Ι
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Η
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.21
Νέμαν
Μινσκ
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Ν
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μινσκ
Η
Sputnik
23.07.21
Sputnik
Gomel
0
:
3
Κατακύρωση
Η
16.07.21
Ντιναμό Μπρεστ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
03.07.21
Σλατσκ
Sputnik
Η
28.06.21
Sputnik
Βιτέμπσκ
Ν
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Η
29.05.21
Νέμαν
Sputnik
Ι
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 13 1 0 32:7 40
ΜΠΑΤΕ
17 12 3 2 35:15 39
Ντιναμό Μινσκ
17 11 2 4 32:12 35
4
Ρουχ
17 9 6 2 25:12 33
5
Gomel
16 9 4 3 32:14 31
6
Ντιναμό Μπρεστ
17 6 9 2 21:10 27
7
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 20:15 23
8
Μινσκ
16 5 6 5 22:26 21
9
Ενερτζέτικ-BGU
16 5 5 6 21:21 20
10
Ισλόκ
17 5 5 7 22:27 20
11
Τορπέντο Ζόντινο
16 5 4 7 16:24 19
12
Σλατσκ
17 3 5 9 18:30 14
13
Νέμαν
17 2 6 9 13:25 12
14
Σλάβια Μοζίρ
16 2 4 10 17:32 10
15
Smorgon
17 1 5 11 13:38 8
16
Sputnik
17 2 1 14 12:43 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:5 12
3
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
4
Gomel
5 3 1 1 9:4 10
5
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 3 0 9:4 9
6
Ρουχ
5 2 3 0 3:1 9
7
Μινσκ
5 2 2 1 7:6 8
8
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 2 1 10:9 8
9
Ισλόκ
5 1 3 1 5:6 6
10
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:7 5
11
Νέμαν
5 1 2 2 5:7 5
12
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:9 4
13
Smorgon
5 0 3 2 8:10 3
14
Σλατσκ
5 1 0 4 7:12 3
15
Sputnik
5 1 0 4 6:14 3
16
Σλάβια Μοζίρ
5 0 2 3 6:12 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
10 9 0 1 23:8 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
9 7 2 0 17:2 23
4
Ντιναμό Μινσκ
9 6 0 3 16:6 18
5
Gomel
7 5 2 0 16:2 17
6
Βιτέμπσκ
8 3 5 0 10:2 14
7
Ενερτζέτικ-BGU
8 3 3 2 11:8 12
8
Σλατσκ
8 3 3 2 15:15 12
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 5 1 8:5 11
10
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 10:10 11
11
Μινσκ
7 2 4 1 13:13 10
12
Ισλόκ
8 2 2 4 7:11 8
13
Σλάβια Μοζίρ
9 1 3 5 11:16 6
14
Νέμαν
9 1 3 5 8:13 6
15
Smorgon
7 1 2 4 8:12 5
16
Sputnik
8 1 0 7 6:25 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 16:6 17
2
Ντιναμό Μπρεστ
9 4 4 1 13:5 16
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
4
Gomel
9 4 2 3 16:12 14
5
ΜΠΑΤΕ
7 3 3 1 12:7 12
6
Ισλόκ
9 3 3 3 15:16 12
7
Μινσκ
9 3 2 4 9:13 11
8
Ρουχ
8 2 4 2 8:10 10
9
Βιτέμπσκ
9 2 3 4 10:13 9
10
Ενερτζέτικ-BGU
8 2 2 4 10:13 8
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:12 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 1 5 6:16 4
14
Sputnik
9 1 1 7 6:18 4
15
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
16
Σλατσκ
9 0 2 7 3:15 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Belarus
18ος γύρος