Στοίχημα στο Sputnik — Νέμαν

16 Οκτωβρίου 2021, 16:00
16 Οκτωβρίου 2021, 16:00
Sputnik
Νέμαν
Γήπεδο: SDYUSHOR-8 (Gomel, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Sputnik

Victor Kumykov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 11 -24
Vladimir Pyatigorets
τ 2 -7
Stanislav Izhakovski
α 13 0
Georgi Monastyrskiy
α 12 0
Aleksandr Mikhalenko
α 11 0
Ilya Lukashevich
α 9 0
Aleksey Volovik
α 7 0
Evgeniy Semenchuk
α 4 0
Arseni Kontsedailov
μ 13 1
Vadim Kurlovich
μ 13 0
Igor Yasinski
μ 12 1
Αρτέμ Σολοβέι
μ 9 0
Artem Fedyanin
μ 8 0
Makar Litskevich
μ 8 0
Anton Bogdanov
μ 6 0
Evgeni Kozel
ε 11 0
Τιν Βούκματιτς
ε 10 0
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 8 1
Ariagner Smith
ε 7 2
Maksim Sanets
ε 3 1
Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artur Malievsky
τ 5 -7
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 5 -7
Ντμίτρι Ντούνταρ
τ 3 -6
Αντρέι Βασίλιεφ
α 13 0
Γκιόργκι Καντάρια
α 8 0
Ivan Sadovnichiy
α 7 0
Εβγκένι Λέσκο
α 7 0
Aleksey Gavrilovich
α 5 0
Νικίτα Στεπάνοφ
α 2 0
Egor Parkhomenko
α 0 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 13 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 12 2
Γιούρι Κοζλόφ
μ 12 0
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 11 0
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 11 0
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 11 0
Αλιμαρντόν Σουκούροφ
μ 10 0
Πάβελ Τσαμπέλιν
μ 10 1
Ρομάν Πάσεβιτς
μ 9 0
Anton Suchkov
μ 3 0
Ivan Baklanov
μ 3 0
Εμίρ Σιγκεϊμπάεφ
μ 0 0
Egor Zubovich
ε 12 2
Cedric Kouadio
ε 10 2
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 6 2
Maksim Kravtsov
ε 3 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
29.05.21
Νέμαν
Sputnik

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Sputnik
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Η
29.05.21
Νέμαν
Sputnik
Ι
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η
Νέμαν
17.06.21
Νέμαν
Σλάβια Μοζίρ
Ι
12.06.21
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Η
29.05.21
Νέμαν
Sputnik
Ι
22.05.21
Ρουχ
Νέμαν
Η
15.05.21
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
07.05.21
Smorgon
Νέμαν
Ν
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Η
24.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
17.04.21
Νέμαν
Μινσκ
Η
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Η
02.04.21
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
21.03.21
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
14.03.21
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
13 10 2 1 28:10 32
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 2 4 21:9 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:3 15
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
8
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;