0:3
Sputnik — ΜΠΑΤΕ Ο αγώνας έληξε 2 Οκτωβρίου 2021
Ο επόμενος αγώνας για την Sputnik
6 Νοεμβρίου, 15:00
 
Sputnik
Τορπέντο Ζόντινο
Ο επόμενος αγώνας για την ΜΠΑΤΕ
6 Νοεμβρίου, 14:00
 
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ

Στοίχημα στο Sputnik — ΜΠΑΤΕ

2 Οκτωβρίου 2021, 16:00
2 Οκτωβρίου 2021, 16:00 Ο αγώνας έληξε
Sputnik
0 : 3
ΜΠΑΤΕ
Γήπεδο: SDYUSHOR-8 (Gomel, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
27 Οκτωβρίου Αύριο
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Sputnik

Vyacheslav Levchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
ΜΠΑΤΕ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντόν Τσιτσκάν
τ 13 -13
Αντρέι Κούντραβετς
τ 9 -9
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 23 3
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 22 1
Ντανίλα Νετσάεφ
α 21 0
Πάβελ Ρίμπακ
α 17 1
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 7 0
Nikita Supranovich
α 4 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
μ 23 1
Πάβελ Καράσιοφ
μ 23 1
Σακμπόζ Ουμάροφ
μ 23 6
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 19 6
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 13 1
Σεργκέι Βολκόφ
μ 13 0
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 9 1
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 3 1
Νεμάνια Μίλιτς
ε 22 3
Νικολάι Σιγκνέβιτς
ε 19 3
Ντμίτρι Γιουσόφ
ε 7 2
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 6 0
Αμφίβολοι
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 0 0
Δε θα παίξουν
Μαξίμ Βολοντκό
α 13 1
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 11 5

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
26.06.19
Sputnik
ΜΠΑΤΕ
2
:
5

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Sputnik
25.09.21
Σλάβια Μοζίρ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
18.09.21
Sputnik
Ρουχ
0
:
3
Κατακύρωση
Η
10.09.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
28.08.21
Sputnik
Smorgon
0
:
3
Κατακύρωση
Η
21.08.21
Ισλόκ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
14.08.21
Sputnik
Ενερτζέτικ-BGU
0
:
3
Κατακύρωση
Η
30.07.21
Μινσκ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
23.07.21
Sputnik
Gomel
0
:
3
Κατακύρωση
Η
16.07.21
Ντιναμό Μπρεστ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
03.07.21
Σλατσκ
Sputnik
Η
28.06.21
Sputnik
Βιτέμπσκ
Ν
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Η
29.05.21
Νέμαν
Sputnik
Ι
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η
ΜΠΑΤΕ
25.09.21
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.09.21
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
12.09.21
Smorgon
ΜΠΑΤΕ
Ν
28.08.21
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ι
22.08.21
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ι
15.08.21
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
Ν
02.08.21
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Ι
25.07.21
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
16.07.21
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
04.07.21
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
27.06.21
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.06.21
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
12.06.21
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
29.05.21
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
09.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
23 19 2 2 47:12 59
ΜΠΑΤΕ
24 15 7 2 47:23 52
Ρουχ
25 14 9 2 43:17 51
4
Ντιναμό Μινσκ
25 16 3 6 46:18 51
5
Gomel
23 13 6 4 45:19 45
6
Βιτέμπσκ
24 8 10 6 33:27 34
7
Ντιναμό Μπρεστ
25 7 12 6 28:25 33
8
Μινσκ
24 7 7 10 30:41 28
9
Ισλόκ
24 7 7 10 31:39 28
10
Ενερτζέτικ-BGU
24 7 7 10 28:32 28
11
Νέμαν
25 7 6 12 29:30 27
12
Τορπέντο Ζόντινο
23 7 5 11 21:30 26
13
Σλατσκ
24 5 7 12 25:40 22
14
Σλάβια Μοζίρ
23 5 6 12 29:41 21
15
Smorgon
24 2 7 15 20:56 13
16
Sputnik
24 2 1 21 12:64 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Gomel
5 4 1 0 11:2 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 8:2 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:3 12
4
Ρουχ
5 3 2 0 8:3 11
5
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 11:9 10
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 3 0 9:6 9
7
Ισλόκ
5 2 2 1 8:4 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 8:7 7
9
Νέμαν
5 2 0 3 8:4 6
10
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 3:8 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:5 4
12
Σλατσκ
5 1 1 3 5:9 4
13
Μινσκ
5 1 1 3 5:10 4
14
Smorgon
5 1 1 3 5:14 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 3 2 3:8 3
16
Sputnik
5 0 0 5 0:15 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 11 1 0 27:3 34
2
ΜΠΑΤΕ
13 11 1 1 27:10 34
3
Ρουχ
12 9 3 0 27:5 30
4
Ντιναμό Μινσκ
13 9 0 4 23:9 27
5
Gomel
11 7 4 0 24:5 25
6
Βιτέμπσκ
12 5 6 1 18:7 21
7
Μινσκ
11 4 4 3 18:20 16
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 3 7 3 14:15 16
9
Σλατσκ
12 4 4 4 20:23 16
10
Ισλόκ
12 4 3 5 12:12 15
11
Νέμαν
13 4 3 6 17:14 15
12
Ενερτζέτικ-BGU
12 3 5 4 14:14 14
13
Τορπέντο Ζόντινο
11 3 2 6 10:13 11
14
Σλάβια Μοζίρ
12 2 4 6 15:21 10
15
Smorgon
12 1 4 7 12:25 7
16
Sputnik
11 1 0 10 6:34 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 8 1 2 20:9 25
2
Ντιναμό Μινσκ
12 7 3 2 23:9 24
3
Ρουχ
13 5 6 2 16:12 21
4
Gomel
12 6 2 4 21:14 20
5
ΜΠΑΤΕ
11 4 6 1 20:13 18
6
Ντιναμό Μπρεστ
12 4 5 3 14:10 17
7
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 3 5 11:17 15
8
Ενερτζέτικ-BGU
12 4 2 6 14:18 14
9
Βιτέμπσκ
12 3 4 5 15:20 13
10
Ισλόκ
12 3 4 5 19:27 13
11
Νέμαν
12 3 3 6 12:16 12
12
Μινσκ
13 3 3 7 12:21 12
13
Σλάβια Μοζίρ
11 3 2 6 14:20 11
14
Σλατσκ
12 1 3 8 5:17 6
15
Smorgon
12 1 3 8 8:31 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:30 4
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;