0:3
Sputnik — Gomel Ο αγώνας έληξε 23 Ιουλίου 2021
Ο επόμενος αγώνας για την Sputnik
30 Ιουλίου, 17:00
 
Μινσκ
Sputnik
Ο επόμενος αγώνας για την Gomel
1 Αυγούστου, 20:45
 
Gomel
ΜΠΑΤΕ

Στοίχημα στο Sputnik — Gomel

23 Ιουλίου 2021, 17:00
23 Ιουλίου 2021, 17:00 Ο αγώνας έληξε
Sputnik
0 : 3
Gomel
Γήπεδο: SDYUSHOR-8 (Gomel, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
25 Ιουλίου Σήμερα
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες
0 Λεπτομέρειες

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Sputnik

Victor Kumykov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Vladimir Pyatigorets
τ 4 -13
Aleksey Volovik
α 9 0
Vadim Kurlovich
μ 14 0
Makar Litskevich
μ 10 0
Anton Bogdanov
μ 8 0
Evgeni Kozel
ε 13 2
Maksim Sanets
ε 5 1
Αμφίβολοι
Stanislav Izhakovski
α 15 0
Georgi Monastyrskiy
α 14 0
Igor Yasinski
μ 14 1
Aleksandr Mikhalenko
α 13 0
Artem Fedyanin
μ 10 1
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 8 1
Evgeniy Semenchuk
α 4 0
Kirill Kotov
τ 0 0
Δε θα παίξουν
Arseni Kontsedailov
ε 15 3
Τιν Βούκματιτς
ε 11 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 9 0
Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Oleg Kovalev
τ 11 -10
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 5 -4
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 0 0
Pavel Chikida
α 15 0
Ruslan Yudenkov
α 14 1
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 14 0
Γιούρι Πάντια
α 14 0
Igor Zayats
α 13 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 3 0
Artem Vaskov
μ 15 2
Vadim Pobudey
μ 15 4
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 15 1
Oleksandr Batyshchev
μ 14 0
Nikita Nekrasov
μ 13 2
Ντένις Λεβίτσκι
μ 12 1
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 11 3
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 6 0
Anton Susha
μ 0 0
Raymond Adeola
μ 0 0
Andrey Solovei
ε 15 9
Dmitri Gomza
ε 14 4
Δε θα παίξουν
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 10 2
Pavel Pashevich
α 3 0
Jozef Okoro
μ 0 0
Petr Zgurskiy
ε 0 0
Yuri Muzychenko
μ 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
21.03.21
Gomel
Sputnik
First League 2020
17.05.20
Sputnik
Gomel
0
:
4

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Sputnik
16.07.21
Ντιναμό Μπρεστ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
03.07.21
Σλατσκ
Sputnik
Η
28.06.21
Sputnik
Βιτέμπσκ
Ν
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Η
29.05.21
Νέμαν
Sputnik
Ι
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η
Gomel
17.07.21
Gomel
Ρουχ
Ι
26.06.21
Smorgon
Gomel
Ν
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Ν
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Η
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Ν
21.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Η
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 13 1 0 32:7 40
ΜΠΑΤΕ
16 12 3 1 35:13 39
Ντιναμό Μινσκ
16 10 2 4 29:11 32
4
Ρουχ
16 8 6 2 24:12 30
5
Gomel
15 8 4 3 29:14 28
6
Ντιναμό Μπρεστ
16 5 9 2 19:10 24
7
Βιτέμπσκ
16 5 8 3 19:12 23
8
Μινσκ
15 5 6 4 22:25 21
9
Ενερτζέτικ-BGU
16 5 5 6 21:21 20
10
Τορπέντο Ζόντινο
16 5 4 7 16:24 19
11
Ισλόκ
16 4 5 7 20:26 17
12
Σλατσκ
16 3 5 8 18:29 14
13
Σλάβια Μοζίρ
16 2 4 10 17:32 10
14
Νέμαν
16 1 6 9 12:25 9
15
Smorgon
16 1 5 10 12:36 8
16
Sputnik
16 2 1 13 12:40 7
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 12:3 13
3
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 13:4 12
4
Gomel
5 3 1 1 11:4 10
5
Ρουχ
5 2 3 0 5:1 9
6
Μινσκ
5 2 2 1 7:10 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 2 1 10:9 8
8
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 8:5 7
9
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 5:6 5
10
Σλατσκ
5 1 1 3 8:12 4
11
Ισλόκ
5 0 4 1 4:6 4
12
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:9 4
13
Smorgon
5 0 4 1 8:9 4
14
Sputnik
5 1 0 4 6:16 3
15
Σλάβια Μοζίρ
5 0 2 3 6:12 2
16
Νέμαν
5 0 2 3 4:10 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
9 9 0 0 23:6 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
8 6 2 0 16:2 20
4
Gomel
7 5 2 0 16:2 17
5
Ντιναμό Μινσκ
8 5 0 3 13:5 15
6
Βιτέμπσκ
8 3 5 0 10:2 14
7
Ενερτζέτικ-BGU
8 3 3 2 11:8 12
8
Σλατσκ
8 3 3 2 15:15 12
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 5 1 8:5 11
10
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 10:10 11
11
Μινσκ
7 2 4 1 13:13 10
12
Ισλόκ
8 2 2 4 7:11 8
13
Σλάβια Μοζίρ
9 1 3 5 11:16 6
14
Smorgon
6 1 2 3 7:10 5
15
Νέμαν
8 0 3 5 7:13 3
16
Sputnik
7 1 0 6 6:22 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 16:6 17
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
3
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 4 1 11:5 13
4
ΜΠΑΤΕ
7 3 3 1 12:7 12
5
Gomel
8 3 2 3 13:12 11
6
Μινσκ
8 3 2 3 9:12 11
7
Ρουχ
8 2 4 2 8:10 10
8
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 9:10 9
9
Ισλόκ
8 2 3 3 13:15 9
10
Ενερτζέτικ-BGU
8 2 2 4 10:13 8
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:12 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 1 5 6:16 4
14
Sputnik
9 1 1 7 6:18 4
15
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
16
Σλατσκ
8 0 2 6 3:14 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;