3:0
Ντιναμό Μπρεστ — Sputnik Ο αγώνας έληξε 16 Ιουλίου 2021

Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Sputnik

16 Ιουλίου 2021, 18:45
16 Ιουλίου 2021, 18:45 Ο αγώνας έληξε
Ντιναμό Μπρεστ
3 : 0
Sputnik
Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 15 -10
Michail Kozakevich
τ 0 0
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 0 0
Sergey Lynko
α 15 0
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 14 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 14 0
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 9 0
Yann Emmanuel Affi
α 8 0
Σεργκέι Ουσένια
α 4 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 3 0
Vadim Milyutin
α 0 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 15 0
Παβέλ Σεντκό
μ 15 4
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 13 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 12 0
Mukhtar Sanusi
μ 6 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
μ 4 1
Franck Nunke
μ 0 0
Maxim Kovalchuk
μ 0 0
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 0 0
Aleksandr Shestyuk
ε 15 3
Stanislav Belenky
ε 15 8
Δε θα παίξουν
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 14 0
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 6 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 4 0
Valeri Potorocha
μ 0 0
Sputnik

Victor Kumykov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αμφίβολοι
Stanislav Izhakovski
α 15 0
Georgi Monastyrskiy
α 14 0
Igor Yasinski
μ 14 1
Vadim Kurlovich
μ 14 0
Aleksandr Mikhalenko
α 13 0
Evgeni Kozel
ε 13 2
Artem Fedyanin
μ 10 1
Makar Litskevich
μ 10 0
Aleksey Volovik
α 9 0
Anton Bogdanov
μ 8 0
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 8 1
Maksim Sanets
ε 5 1
Evgeniy Semenchuk
α 4 0
Vladimir Pyatigorets
τ 4 -13
Kirill Kotov
τ 0 0
Δε θα παίξουν
Arseni Kontsedailov
ε 15 3
Τιν Βούκματιτς
ε 11 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 9 0

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.02
12.00
32.00

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
04.07.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ρουχ
Ι
26.06.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
18.06.21
Ντιναμό Μπρεστ
Smorgon
Ι
13.06.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.05.21
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Ν
08.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
29.04.21
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
24.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
02.04.21
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
Sputnik
03.07.21
Σλατσκ
Sputnik
Η
28.06.21
Sputnik
Βιτέμπσκ
Ν
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Η
29.05.21
Νέμαν
Sputnik
Ι
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 13 1 0 32:7 40
ΜΠΑΤΕ
16 12 3 1 35:13 39
Ρουχ
15 8 5 2 24:12 29
4
Ντιναμό Μινσκ
15 9 2 4 27:10 29
5
Gomel
14 8 3 3 29:14 27
6
Μινσκ
15 5 6 4 22:25 21
7
Ντιναμό Μπρεστ
15 4 9 2 16:10 21
8
Βιτέμπσκ
15 4 8 3 17:12 20
9
Ενερτζέτικ-BGU
15 5 4 6 19:19 19
10
Τορπέντο Ζόντινο
15 5 4 6 15:22 19
11
Ισλόκ
15 4 4 7 19:25 16
12
Σλατσκ
16 3 5 8 18:29 14
13
Νέμαν
15 1 6 8 12:23 9
14
Σλάβια Μοζίρ
15 2 3 10 16:31 9
15
Smorgon
15 1 4 10 10:34 7
16
Sputnik
15 2 1 12 12:37 7
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 12:3 13
3
Gomel
5 4 0 1 15:6 12
4
Ρουχ
5 3 2 0 6:1 11
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 9:7 10
6
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 11:4 9
7
Μινσκ
5 2 2 1 7:10 8
8
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 8:6 5
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
10
Σλατσκ
5 1 1 3 8:12 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 3:8 4
12
Sputnik
5 1 1 3 8:15 4
13
Ισλόκ
5 0 3 2 4:7 3
14
Νέμαν
5 0 3 2 6:10 3
15
Smorgon
5 0 3 2 6:12 3
16
Σλάβια Μοζίρ
5 0 1 4 5:14 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
9 9 0 0 23:6 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
8 6 2 0 16:2 20
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
8 5 0 3 13:5 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
8 3 3 2 11:8 12
7
Σλατσκ
8 3 3 2 15:15 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
7 3 2 2 9:8 11
9
Βιτέμπσκ
7 2 5 0 8:2 11
10
Μινσκ
7 2 4 1 13:13 10
11
Ντιναμό Μπρεστ
7 1 5 1 5:5 8
12
Ισλόκ
8 2 2 4 7:11 8
13
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 10:15 5
14
Smorgon
5 1 1 3 5:8 4
15
Νέμαν
8 0 3 5 7:13 3
16
Sputnik
7 1 0 6 6:22 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μινσκ
7 4 2 1 14:5 14
3
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 4 1 11:5 13
4
ΜΠΑΤΕ
7 3 3 1 12:7 12
5
Gomel
8 3 2 3 13:12 11
6
Μινσκ
8 3 2 3 9:12 11
7
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 9:10 9
8
Ρουχ
7 2 3 2 8:10 9
9
Ισλόκ
7 2 2 3 12:14 8
10
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
11
Ενερτζέτικ-BGU
7 2 1 4 8:11 7
12
Νέμαν
7 1 3 3 5:10 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 1 5 6:16 4
14
Sputnik
8 1 1 6 6:15 4
15
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
16
Σλατσκ
8 0 2 6 3:14 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;