Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Sputnik

17 Ιουλίου 2021, 16:00
17 Ιουλίου 2021, 16:00
Ντιναμό Μπρεστ
Sputnik
Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 8 -3
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 0 0
Sergey Lynko
α 8 0
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 8 0
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 8 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 7 0
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 6 0
Yann Emmanuel Affi
α 4 0
Σεργκέι Ουσένια
α 3 0
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 2 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 0 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 8 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 8 0
Παβέλ Σεντκό
μ 8 2
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 6 0
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 6 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
μ 3 1
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 3 0
Mukhtar Sanusi
μ 2 0
Franck Nunke
μ 0 0
Maxim Kovalchuk
μ 0 0
Aleksandr Shestyuk
ε 8 3
Stanislav Belenky
ε 8 4
Maksim Lotysh
ε 0 0
Sputnik

Vyacheslav Levchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 8 -18
Kirill Kotov
τ 0 0
Vladimir Pyatigorets
τ 0 0
Aleksandr Mikhalenko
α 8 0
Georgi Monastyrskiy
α 8 0
Stanislav Izhakovski
α 8 0
Ilya Lukashevich
α 5 0
Aleksey Volovik
α 3 0
Evgeniy Semenchuk
α 1 0
Arseni Kontsedailov
μ 8 0
Vadim Kurlovich
μ 8 0
Didine Djouhary
μ 7 0
Igor Yasinski
μ 7 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 6 0
Artem Fedyanin
μ 4 0
Makar Litskevich
μ 4 0
Anton Bogdanov
μ 2 0
Evgeni Kozel
ε 7 0
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 7 1
Τιν Βούκματιτς
ε 6 0
Ariagner Smith
ε 5 2
Michael Yambe
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
08.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
29.04.21
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
24.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
02.04.21
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
Sputnik
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 14:5 17
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
12
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
13
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
14
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 7:13 5
15
Smorgon
8 1 1 6 3:17 4
16
Sputnik
8 1 0 7 3:18 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
3
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:5 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
7
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
8
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
9
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
12
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:11 3
15
Sputnik
5 1 0 4 3:11 3
16
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
3
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
4
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
5
Ντιναμό Μινσκ
4 3 0 1 7:2 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
4 0 0 4 2:12 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
13
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
14
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
15
Smorgon
6 0 1 5 1:15 1
16
Σλάβια Μοζίρ
3 0 0 3 2:7 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;