3:0
Ντιναμό Μινσκ — Sputnik Ο αγώνας έληξε 23 Οκτωβρίου 2021

Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Sputnik

23 Οκτωβρίου 2021, 16:00
23 Οκτωβρίου 2021, 16:00 Ο αγώνας έληξε
Ντιναμό Μινσκ
3 : 0
Sputnik
Γήπεδο: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 20 -14
Denis Shpakovsky
τ 0 0
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 0 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 25 2
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 25 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 22 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 17 2
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 14 0
Vladislav Kalinin
α 1 0
Alexey Firsov
α 0 0
Roman Davyskiba
μ 26 3
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 26 5
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 25 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 25 3
Αντόν Πουτίλο
μ 22 4
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 21 0
Konstantin Kuchinsky
μ 2 0
Nikita Demchenko
μ 2 1
Αλεξέι Ριός
μ 1 0
Gleb Rovdo
μ 0 0
Ivan Luzan
μ 0 0
Shevchenko Maksim
μ 0 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 26 5
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 24 4
Ιβάν Μπακάρ
ε 16 4
Dmitri Latykhov
ε 7 2
Kirill Zabelin
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 9 2
Βλάντισλαβ Λιακ
α 0 0
Sputnik

Vyacheslav Levchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.06
12.00
26.00
2.70
1.40

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
17.10.21
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
01.10.21
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
26.09.21
Smorgon
Ντιναμό Μινσκ
Ν
19.09.21
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
12.09.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.08.21
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Ν
21.08.21
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Η
14.08.21
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
01.08.21
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
24.07.21
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
16.07.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ν
04.07.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
28.06.21
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Ν
19.06.21
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
21.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Ν
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
Sputnik
16.10.21
Sputnik
Νέμαν
0
:
3
Κατακύρωση
Η
02.10.21
Sputnik
ΜΠΑΤΕ
0
:
3
Κατακύρωση
Η
25.09.21
Σλάβια Μοζίρ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
18.09.21
Sputnik
Ρουχ
0
:
3
Κατακύρωση
Η
10.09.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
28.08.21
Sputnik
Smorgon
0
:
3
Κατακύρωση
Η
21.08.21
Ισλόκ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
14.08.21
Sputnik
Ενερτζέτικ-BGU
0
:
3
Κατακύρωση
Η
30.07.21
Μινσκ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
23.07.21
Sputnik
Gomel
0
:
3
Κατακύρωση
Η
16.07.21
Ντιναμό Μπρεστ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
03.07.21
Σλατσκ
Sputnik
Η
28.06.21
Sputnik
Βιτέμπσκ
Ν
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Η
29.05.21
Νέμαν
Sputnik
Ι
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
25 21 2 2 52:14 65
ΜΠΑΤΕ
27 17 7 3 53:26 58
Ντιναμό Μινσκ
26 17 3 6 49:19 54
4
Ρουχ
26 14 9 3 44:20 51
5
Gomel
25 14 7 4 48:19 49
6
Βιτέμπσκ
27 8 10 9 34:35 34
7
Ισλόκ
26 9 7 10 37:39 34
8
Ντιναμό Μπρεστ
26 7 13 6 28:25 34
9
Νέμαν
27 8 6 13 32:32 30
10
Τορπέντο Ζόντινο
25 8 5 12 29:34 29
11
Ενερτζέτικ-BGU
26 7 8 11 28:34 29
12
Μινσκ
25 7 8 10 30:41 29
13
Σλατσκ
27 7 7 13 29:43 28
14
Σλάβια Μοζίρ
25 6 6 13 32:45 24
15
Smorgon
27 3 7 17 24:65 16
16
Sputnik
26 2 1 23 12:70 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:3 15
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 12:4 12
3
Gomel
5 3 2 0 11:2 11
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
5
Ισλόκ
5 3 1 1 9:2 10
6
Σλάβια Μοζίρ
5 3 1 1 10:5 10
7
Ρουχ
5 2 2 1 8:6 8
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 10:5 7
9
Νέμαν
5 2 0 3 8:4 6
10
Σλατσκ
5 2 0 3 6:9 6
11
Μινσκ
5 1 2 2 5:8 5
12
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 3:6 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 6:11 4
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 2:5 4
15
Smorgon
5 1 0 4 4:19 3
16
Sputnik
5 0 0 5 0:15 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 12 1 0 30:4 37
2
ΜΠΑΤΕ
13 11 1 1 27:10 34
3
Ρουχ
13 9 3 1 28:8 30
4
Gomel
12 8 4 0 27:5 28
5
Ντιναμό Μινσκ
13 9 0 4 23:9 27
6
Σλατσκ
14 6 4 4 24:24 22
7
Βιτέμπσκ
14 5 6 3 19:13 21
8
Ισλόκ
13 5 3 5 14:12 18
9
Μινσκ
12 4 5 3 18:20 17
10
Ντιναμό Μπρεστ
13 3 7 3 14:15 16
11
Νέμαν
14 4 3 7 17:16 15
12
Ενερτζέτικ-BGU
13 3 6 4 14:14 15
13
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 17:14 14
14
Σλάβια Μοζίρ
13 3 4 6 18:22 13
15
Smorgon
13 2 4 7 14:25 10
16
Sputnik
13 1 0 12 6:40 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 9 1 2 22:10 28
2
Ντιναμό Μινσκ
13 8 3 2 26:10 27
3
ΜΠΑΤΕ
14 6 6 2 26:16 24
4
Gomel
13 6 3 4 21:14 21
5
Ρουχ
13 5 6 2 16:12 21
6
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 6 3 14:10 18
7
Ισλόκ
13 4 4 5 23:27 16
8
Νέμαν
13 4 3 6 15:16 15
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 4 3 6 12:20 15
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 2 7 14:20 14
11
Βιτέμπσκ
13 3 4 6 15:22 13
12
Μινσκ
13 3 3 7 12:21 12
13
Σλάβια Μοζίρ
12 3 2 7 14:23 11
14
Σλατσκ
13 1 3 9 5:19 6
15
Smorgon
14 1 3 10 10:40 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:30 4
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;