Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Sputnik

23 Οκτωβρίου 2021, 16:00
23 Οκτωβρίου 2021, 16:00
Ντιναμό Μινσκ
Sputnik
Γήπεδο: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Evgeniy Pomazan
τ 6 -4
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 2 -1
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 0 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 8 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 8 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 7 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 4 1
Ιγκόρ Σιτόφ
α 2 0
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 1 0
Vladislav Kalinin
α 0 0
Βλάντισλαβ Λιακ
α 0 0
Roman Davyskiba
μ 8 2
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 8 1
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 8 3
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 8 2
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 7 0
Αντόν Πουτίλο
μ 6 1
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 5 0
Anton Susha
μ 0 0
Gleb Rovdo
μ 0 0
Konstantin Kuchinsky
μ 0 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 8 0
Εβγκένι Σικάφκα
ε 7 0
Αμπλαγιέ Βε Μπένγκε
ε 5 3
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 5 1
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 3 0
Ιβάν Μπακάρ
ε 3 0
Sputnik

Vyacheslav Levchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 8 -18
Kirill Kotov
τ 0 0
Vladimir Pyatigorets
τ 0 0
Aleksandr Mikhalenko
α 8 0
Georgi Monastyrskiy
α 8 0
Stanislav Izhakovski
α 8 0
Ilya Lukashevich
α 5 0
Aleksey Volovik
α 3 0
Evgeniy Semenchuk
α 1 0
Arseni Kontsedailov
μ 8 0
Vadim Kurlovich
μ 8 0
Didine Djouhary
μ 7 0
Igor Yasinski
μ 7 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 6 0
Artem Fedyanin
μ 4 0
Makar Litskevich
μ 4 0
Anton Bogdanov
μ 2 0
Evgeni Kozel
ε 7 0
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 7 1
Τιν Βούκματιτς
ε 6 0
Ariagner Smith
ε 5 2
Michael Yambe
ε 1 0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Ν
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
Sputnik
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
9 6 2 1 16:5 20
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Σλάβια Μοζίρ
9 2 2 5 9:13 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
13
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
14
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Smorgon
9 1 1 7 3:19 4
16
Sputnik
9 1 0 8 3:20 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
4
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 8:8 7
9
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
10
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
12
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
13
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:10 3
15
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
16
Sputnik
5 0 0 5 2:13 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 9:2 12
3
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
4
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
5
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
5 0 0 5 2:14 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Σλάβια Μοζίρ
4 1 0 3 4:7 3
13
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
14
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
15
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
16
Smorgon
7 0 1 6 1:17 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;