Στοίχημα στο Νέμαν — Sputnik

29 Μαΐου 2021, 16:00 (EEST)
29 Μαΐου 2021, 16:00 (EEST)
Νέμαν
Sputnik
Γήπεδο: CSK Neman (Grodno, Belarus)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artur Malievsky
τ 2 -3
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 2 -1
Ντμίτρι Ντούνταρ
τ 0 0
Αντρέι Βασίλιεφ
α 4 0
Γκιόργκι Καντάρια
α 4 0
Aleksey Gavrilovich
α 2 0
Νικίτα Στεπάνοφ
α 2 0
Ivan Sadovnichiy
α 0 0
Εβγκένι Λέσκο
α 0 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 4 1
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 4 0
Αλιμαρντόν Σουκούροφ
μ 4 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 4 0
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 4 0
Γιούρι Κοζλόφ
μ 4 0
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 4 0
Πάβελ Τσαμπέλιν
μ 2 0
Ρομάν Πάσεβιτς
μ 2 0
Ivan Baklanov
μ 1 0
Anton Suchkov
μ 0 0
Εμίρ Σιγκεϊμπάεφ
μ 0 0
Egor Zubovich
ε 4 0
Cedric Kouadio
ε 2 0
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 2 0
Maksim Kravtsov
ε 0 0
Ντμίτρι Ιβανόφ
ε 0 0
Sputnik

Vyacheslav Levchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 4 -7
Vladimir Pyatigorets
τ 0 0
Aleksandr Mikhalenko
α 4 0
Georgi Monastyrskiy
α 4 0
Stanislav Izhakovski
α 4 0
Aleksey Volovik
α 1 0
Ilya Lukashevich
α 1 0
Evgeniy Semenchuk
α 0 0
Arseni Kontsedailov
μ 4 0
Didine Djouhary
μ 4 0
Igor Yasinski
μ 4 0
Vadim Kurlovich
μ 4 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 3 0
Artem Fedyanin
μ 2 0
Makar Litskevich
μ 2 0
Anton Bogdanov
μ 0 0
Evgeni Kozel
ε 4 0
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 4 0
Τιν Βούκματιτς
ε 3 0
Ariagner Smith
ε 1 1
Michael Yambe
ε 1 0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Νέμαν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Η
02.04.21
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
21.03.21
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
14.03.21
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Ι
Sputnik
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 4 0 0 10:1 12
2
Ντιναμό Μπρεστ
4 2 2 0 6:1 8
3
ΜΠΑΤΕ
4 2 2 0 8:4 8
4
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 5:1 8
5
Gomel
4 2 1 1 7:4 7
6
Ρουχ
4 1 3 0 4:3 6
7
Τορπέντο Ζόντινο
4 2 0 2 2:5 6
8
Ισλόκ
4 2 0 2 3:5 6
9
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 2:1 5
10
Μινσκ
4 1 2 1 5:5 5
11
Ενερτζέτικ-BGU
4 1 1 2 4:3 4
12
Σλατσκ
4 1 1 2 3:5 4
13
Sputnik
4 1 0 3 1:7 3
14
Νέμαν
4 0 2 2 1:4 2
15
Σλάβια Μοζίρ
4 0 1 3 1:5 1
16
Smorgon
4 0 1 3 1:9 1
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 4 0 0 10:1 12
2
Ντιναμό Μπρεστ
4 2 2 0 6:1 8
3
ΜΠΑΤΕ
4 2 2 0 8:4 8
4
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 5:1 8
5
Gomel
4 2 1 1 7:4 7
6
Ρουχ
4 1 3 0 4:3 6
7
Τορπέντο Ζόντινο
4 2 0 2 2:5 6
8
Ισλόκ
4 2 0 2 3:5 6
9
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 2:1 5
10
Μινσκ
4 1 2 1 5:5 5
11
Ενερτζέτικ-BGU
4 1 1 2 4:3 4
12
Σλατσκ
4 1 1 2 3:5 4
13
Sputnik
4 1 0 3 1:7 3
14
Νέμαν
4 0 2 2 1:4 2
15
Σλάβια Μοζίρ
4 0 1 3 1:5 1
16
Smorgon
4 0 1 3 1:9 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
3 3 0 0 8:0 9
2
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 6:2 6
3
Ντιναμό Μινσκ
2 2 0 0 4:0 6
4
Ισλόκ
3 2 0 1 3:1 6
5
Gomel
2 2 0 0 4:0 6
6
Σλατσκ
2 1 1 0 3:1 4
7
Ενερτζέτικ-BGU
3 1 0 2 4:3 3
8
Τορπέντο Ζόντινο
1 1 0 0 1:0 3
9
Μινσκ
2 0 2 0 4:4 2
10
Ρουχ
2 0 2 0 1:1 2
11
Ντιναμό Μπρεστ
2 0 2 0 1:1 2
12
Βιτέμπσκ
1 0 1 0 0:0 1
13
Νέμαν
2 0 1 1 0:1 1
14
Σλάβια Μοζίρ
3 0 1 2 1:4 1
15
Smorgon
0 0 0 0 0:0 0
16
Sputnik
2 0 0 2 0:5 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
2 2 0 0 5:0 6
2
Ρουχ
2 1 1 0 3:2 4
3
Βιτέμπσκ
3 1 1 1 2:1 4
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1 1 0 0 2:1 3
5
Μινσκ
2 1 0 1 1:1 3
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 0 2 1:5 3
7
Sputnik
2 1 0 1 1:2 3
8
ΜΠΑΤΕ
2 0 2 0 2:2 2
9
Ντιναμό Μινσκ
2 0 2 0 1:1 2
10
Ενερτζέτικ-BGU
1 0 1 0 0:0 1
11
Gomel
2 0 1 1 3:4 1
12
Νέμαν
2 0 1 1 1:3 1
13
Smorgon
4 0 1 3 1:9 1
14
Ισλόκ
1 0 0 1 0:4 0
15
Σλατσκ
2 0 0 2 0:4 0
16
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 0:1 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;