Στοίχημα στο Ρουχ — Ισλόκ

14 Αυγούστου 2021, 16:00
14 Αυγούστου 2021, 16:00
Ρουχ
Ισλόκ
Γήπεδο: Yunost (Brest, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ρουχ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 13 -11
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 0 0
Κιρίλ Πετσένιν
α 13 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 12 1
Κίκι Γκάμπι
α 11 1
Γουίλιαμ
α 7 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 13 3
Ντένις Γκρετσίκο
μ 13 1
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 13 3
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 13 0
Filip Jovic
μ 12 1
Νταβίντ Τε
μ 10 0
Kirill Chernook
μ 8 0
Έλις Μπακάι
μ 4 1
Artem Miroevsky
μ 2 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 2 0
Ρομάν Βεγκέρια
μ 0 0
Χάμπους Στρέμγκρεν
μ 0 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 13 3
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 13 1
Ντενίς Λάπτεφ
ε 13 5
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 10 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 3 1
Tsepenkov Kirill
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 0 0
Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 11 -23
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 3 0
Kirill Glushhenkov
α 11 1
Yvan Dibango
α 11 0
Dmitri Zinovich
α 10 0
Alexey Shalashnikov
α 9 0
Vadim Pigas
α 6 0
Σαμσιντίν Σανμπιέφ
α 3 0
Maksim Kovel
α 0 0
Ruslan Lisakovich
μ 13 0
Αρτέμ Γκουρένκο
μ 13 0
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 13 0
Anton Kovalev
μ 12 0
Μαξίμ Μιακίς
μ 11 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 10 1
Dmitri Lisakovich
μ 9 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 9 3
Maksim Ermakov
μ 3 0
Dmitri Nekrashevich
μ 2 0
Matvey Gerasimov
μ 2 0
Nikolai Ivanov
μ 2 0
Aleksandr Korzun
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 12 3
Friday Mbeke Godwin
ε 10 0
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 10 8
Δε θα παίξουν
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
ε 7 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
25.10.20
Ρουχ
Ισλόκ
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
19.06.21
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Ι
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
22.05.21
Ρουχ
Νέμαν
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Ν
30.04.21
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Η
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Ν
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
Ισλόκ
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Η
13.06.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.05.21
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
01.05.21
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
25.04.21
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Η
03.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Ν
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
13 10 2 1 28:10 32
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 2 4 21:9 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:3 15
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
8
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;