Στοίχημα στο Smorgon — Ντιναμό Μπρεστ

6 Νοεμβρίου 2021, 15:00
6 Νοεμβρίου 2021, 15:00
Smorgon
Ντιναμό Μπρεστ
Γήπεδο: Yunost (Smarhon, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Smorgon

Vyacheslav Gerashchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Pavel Shcherbachenya
τ 9 -19
Maksim Vysotskiy
τ 4 -11
Christian Rollin Intsoen M'pomézok
α 12 0
Zadi Benito
α 10 0
Vladislav Kaborda
α 9 0
Aleksandr Frantsev
α 8 0
Ben Aziz Dao
α 8 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 7 2
Camara Yamoussa
μ 13 0
Evgeni Savostjanov
μ 12 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 12 1
Daniil Kopach
μ 11 1
Sergey Bondarenko
μ 11 0
Dmitri Ignatenko
μ 10 0
Andrey Shtygel
μ 8 0
Yan Senkevich
μ 8 0
Vladimir Maslovskiy
μ 6 0
Daniil Kovalev
μ 5 1
Λεονίντ Κοβέλ
ε 10 2
Leonid Khankevich
ε 8 0
Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 13 -8
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 0 0
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 13 0
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 12 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 12 0
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 8 0
Yann Emmanuel Affi
α 6 0
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 5 0
Σεργκέι Ουσένια
α 4 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 2 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 13 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 13 0
Παβέλ Σεντκό
μ 13 4
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 11 0
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 11 0
Mukhtar Sanusi
μ 4 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
μ 4 1
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 3 0
Maxim Kovalchuk
μ 0 0
Aleksandr Shestyuk
ε 13 3
Sergey Lynko
ε 13 0
Stanislav Belenky
ε 13 6

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
18.06.21
Ντιναμό Μπρεστ
Smorgon

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Smorgon
18.06.21
Ντιναμό Μπρεστ
Smorgon
Ι
12.06.21
Smorgon
Σλατσκ
Ι
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Η
07.05.21
Smorgon
Νέμαν
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Ν
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Η
11.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Smorgon
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Η
Ντιναμό Μπρεστ
18.06.21
Ντιναμό Μπρεστ
Smorgon
Ι
13.06.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.05.21
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Ν
08.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
29.04.21
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
24.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
02.04.21
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
13 10 2 1 28:10 32
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 2 4 21:9 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:3 15
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
8
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;