Στοίχημα στο Sputnik — Smorgon

28 Αυγούστου 2021, 16:00
28 Αυγούστου 2021, 16:00
Sputnik
Smorgon
Γήπεδο: SDYUSHOR-8 (Gomel, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
25 Ιουλίου Σήμερα
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες
0 Λεπτομέρειες

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Sputnik

Victor Kumykov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Vladimir Pyatigorets
τ 4 -13
Aleksey Volovik
α 9 0
Vadim Kurlovich
μ 14 0
Makar Litskevich
μ 10 0
Anton Bogdanov
μ 8 0
Evgeni Kozel
ε 13 2
Maksim Sanets
ε 5 1
Αμφίβολοι
Stanislav Izhakovski
α 15 0
Georgi Monastyrskiy
α 14 0
Igor Yasinski
μ 14 1
Aleksandr Mikhalenko
α 13 0
Artem Fedyanin
μ 10 1
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 8 1
Evgeniy Semenchuk
α 4 0
Kirill Kotov
τ 0 0
Δε θα παίξουν
Arseni Kontsedailov
ε 15 3
Τιν Βούκματιτς
ε 11 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 9 0
Smorgon

Vyacheslav Gerashchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Pavel Shcherbachenya
τ 10 -21
Maksim Vysotskiy
τ 5 -13
Daniil Shapko
τ 1 -2
Christian Rollin Intsoen M'pomézok
α 14 0
Zadi Benito
α 13 1
Ben Aziz Dao
α 10 0
Vladislav Kaborda
α 10 0
Aleksandr Frantsev
α 9 0
Camara Yamoussa
μ 16 0
Evgeni Savostjanov
μ 15 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 15 1
Sergey Bondarenko
μ 14 1
Daniil Kopach
μ 13 1
Dmitri Ignatenko
μ 13 0
Maxim Pashkevich
μ 1 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 1 1
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 1 0
Ρομάν Πάσεβιτς
μ 1 1
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
μ 0 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 11 2
Idris Nuradin
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Andrey Shtygel
μ 11 0
Yan Senkevich
μ 10 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
23.04.21
Smorgon
Sputnik
First League 2020
18.04.20
Sputnik
Smorgon
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Sputnik
23.07.21
Sputnik
Gomel
0
:
3
Κατακύρωση
Η
16.07.21
Ντιναμό Μπρεστ
Sputnik
3
:
0
Κατακύρωση
Η
03.07.21
Σλατσκ
Sputnik
Η
28.06.21
Sputnik
Βιτέμπσκ
Ν
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Η
29.05.21
Νέμαν
Sputnik
Ι
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η
Smorgon
17.07.21
Smorgon
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
02.07.21
Μινσκ
Smorgon
Ι
26.06.21
Smorgon
Gomel
Η
18.06.21
Ντιναμό Μπρεστ
Smorgon
Ι
12.06.21
Smorgon
Σλατσκ
Ι
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Η
07.05.21
Smorgon
Νέμαν
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Ν
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Η
11.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Smorgon
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 13 1 0 32:7 40
ΜΠΑΤΕ
16 12 3 1 35:13 39
Ντιναμό Μινσκ
17 11 2 4 32:12 35
4
Ρουχ
17 9 6 2 25:12 33
5
Gomel
16 9 4 3 32:14 31
6
Ντιναμό Μπρεστ
16 5 9 2 19:10 24
7
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 20:15 23
8
Μινσκ
16 5 6 5 22:26 21
9
Ενερτζέτικ-BGU
16 5 5 6 21:21 20
10
Τορπέντο Ζόντινο
16 5 4 7 16:24 19
11
Ισλόκ
16 4 5 7 20:26 17
12
Σλατσκ
17 3 5 9 18:30 14
13
Νέμαν
17 2 6 9 13:25 12
14
Σλάβια Μοζίρ
16 2 4 10 17:32 10
15
Smorgon
16 1 5 10 12:36 8
16
Sputnik
17 2 1 14 12:43 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 12:3 13
3
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:5 12
4
Gomel
5 3 1 1 9:4 10
5
Ρουχ
5 2 3 0 3:1 9
6
Μινσκ
5 2 2 1 7:6 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 2 1 10:9 8
8
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 8:5 7
9
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:7 5
10
Νέμαν
5 1 2 2 5:7 5
11
Ισλόκ
5 0 4 1 4:6 4
12
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:9 4
13
Smorgon
5 0 4 1 8:9 4
14
Σλατσκ
5 1 0 4 7:12 3
15
Sputnik
5 1 0 4 6:14 3
16
Σλάβια Μοζίρ
5 0 2 3 6:12 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
9 9 0 0 23:6 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
9 7 2 0 17:2 23
4
Ντιναμό Μινσκ
9 6 0 3 16:6 18
5
Gomel
7 5 2 0 16:2 17
6
Βιτέμπσκ
8 3 5 0 10:2 14
7
Ενερτζέτικ-BGU
8 3 3 2 11:8 12
8
Σλατσκ
8 3 3 2 15:15 12
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 5 1 8:5 11
10
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 10:10 11
11
Μινσκ
7 2 4 1 13:13 10
12
Ισλόκ
8 2 2 4 7:11 8
13
Σλάβια Μοζίρ
9 1 3 5 11:16 6
14
Νέμαν
9 1 3 5 8:13 6
15
Smorgon
6 1 2 3 7:10 5
16
Sputnik
8 1 0 7 6:25 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 16:6 17
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
3
Gomel
9 4 2 3 16:12 14
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 4 1 11:5 13
5
ΜΠΑΤΕ
7 3 3 1 12:7 12
6
Μινσκ
9 3 2 4 9:13 11
7
Ρουχ
8 2 4 2 8:10 10
8
Βιτέμπσκ
9 2 3 4 10:13 9
9
Ισλόκ
8 2 3 3 13:15 9
10
Ενερτζέτικ-BGU
8 2 2 4 10:13 8
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:12 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 1 5 6:16 4
14
Sputnik
9 1 1 7 6:18 4
15
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
16
Σλατσκ
9 0 2 7 3:15 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;