Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Ρουχ

23 Οκτωβρίου 2021, 16:00
23 Οκτωβρίου 2021, 16:00
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
25 Ιουλίου Σήμερα
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες
0 Λεπτομέρειες

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 15 -23
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 1 -1
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 15 0
Yuri Gabovda
α 11 1
Ίγκορ Μπίρκο
α 11 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 11 0
Alan Aussi
α 10 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
α 7 0
Denis Gruzhevskiy
α 6 2
Ernest Astakhov
α 4 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 15 2
Kirill Kirilenko
μ 14 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 11 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 11 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 11 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 11 0
Matheus Monteiro
μ 9 1
Fabricio Oya
μ 7 1
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 7 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 5 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 14 1
Pavel Klenye
ε 10 3
Nikolay Mackarevich
ε 1 0
Shakhrom Samiev
ε 1 1
Δε θα παίξουν
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 12 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 11 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 4 1
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 3 0
Ρουχ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 16 -12
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 0 0
Κιρίλ Πετσένιν
α 16 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 15 1
Κίκι Γκάμπι
α 13 1
Γουίλιαμ
α 8 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 1 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 16 3
Ντένις Γκρετσίκο
μ 16 2
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 16 3
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 16 0
Filip Jovic
μ 14 1
Νταβίντ Τε
μ 13 0
Kirill Chernook
μ 10 0
Έλις Μπακάι
μ 7 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 4 0
Artem Miroevsky
μ 2 0
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 1 0
Χάμπους Στρέμγκρεν
μ 1 0
Ντενίς Λάπτεφ
ε 16 6
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 15 3
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 15 1
Tsepenkov Kirill
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2020
08.08.20
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
16.07.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.07.21
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
27.06.21
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Ν
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ν
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Ρουχ
23.07.21
Ρουχ
Μινσκ
Ν
17.07.21
Gomel
Ρουχ
Ι
04.07.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ρουχ
Ι
27.06.21
Ρουχ
Σλατσκ
Ν
19.06.21
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Ι
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
22.05.21
Ρουχ
Νέμαν
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Ν
30.04.21
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Η
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Ν
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 13 1 0 32:7 40
ΜΠΑΤΕ
16 12 3 1 35:13 39
Ντιναμό Μινσκ
17 11 2 4 32:12 35
4
Ρουχ
17 9 6 2 25:12 33
5
Gomel
16 9 4 3 32:14 31
6
Ντιναμό Μπρεστ
16 5 9 2 19:10 24
7
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 20:15 23
8
Μινσκ
16 5 6 5 22:26 21
9
Ενερτζέτικ-BGU
16 5 5 6 21:21 20
10
Τορπέντο Ζόντινο
16 5 4 7 16:24 19
11
Ισλόκ
16 4 5 7 20:26 17
12
Σλατσκ
17 3 5 9 18:30 14
13
Νέμαν
17 2 6 9 13:25 12
14
Σλάβια Μοζίρ
16 2 4 10 17:32 10
15
Smorgon
16 1 5 10 12:36 8
16
Sputnik
17 2 1 14 12:43 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 12:3 13
3
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:5 12
4
Gomel
5 3 1 1 9:4 10
5
Ρουχ
5 2 3 0 3:1 9
6
Μινσκ
5 2 2 1 7:6 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 2 1 10:9 8
8
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 8:5 7
9
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:7 5
10
Νέμαν
5 1 2 2 5:7 5
11
Ισλόκ
5 0 4 1 4:6 4
12
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:9 4
13
Smorgon
5 0 4 1 8:9 4
14
Σλατσκ
5 1 0 4 7:12 3
15
Sputnik
5 1 0 4 6:14 3
16
Σλάβια Μοζίρ
5 0 2 3 6:12 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
9 9 0 0 23:6 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
9 7 2 0 17:2 23
4
Ντιναμό Μινσκ
9 6 0 3 16:6 18
5
Gomel
7 5 2 0 16:2 17
6
Βιτέμπσκ
8 3 5 0 10:2 14
7
Ενερτζέτικ-BGU
8 3 3 2 11:8 12
8
Σλατσκ
8 3 3 2 15:15 12
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 5 1 8:5 11
10
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 10:10 11
11
Μινσκ
7 2 4 1 13:13 10
12
Ισλόκ
8 2 2 4 7:11 8
13
Σλάβια Μοζίρ
9 1 3 5 11:16 6
14
Νέμαν
9 1 3 5 8:13 6
15
Smorgon
6 1 2 3 7:10 5
16
Sputnik
8 1 0 7 6:25 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 16:6 17
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
3
Gomel
9 4 2 3 16:12 14
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 4 1 11:5 13
5
ΜΠΑΤΕ
7 3 3 1 12:7 12
6
Μινσκ
9 3 2 4 9:13 11
7
Ρουχ
8 2 4 2 8:10 10
8
Βιτέμπσκ
9 2 3 4 10:13 9
9
Ισλόκ
8 2 3 3 13:15 9
10
Ενερτζέτικ-BGU
8 2 2 4 10:13 8
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:12 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 1 5 6:16 4
14
Sputnik
9 1 1 7 6:18 4
15
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
16
Σλατσκ
9 0 2 7 3:15 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;