3:3
Τορπέντο Ζόντινο — Ρουχ Ο αγώνας έληξε 24 Οκτωβρίου 2021
Ο επόμενος αγώνας για την Τορπέντο Ζόντινο
30 Οκτωβρίου, 16:00
 
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Ο επόμενος αγώνας για την Ρουχ
5 Νοεμβρίου, 17:00
 
Ρουχ
Βιτέμπσκ

Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Ρουχ

24 Οκτωβρίου 2021, 15:30
24 Οκτωβρίου 2021, 15:30 Ο αγώνας έληξε
Τορπέντο Ζόντινο
3 : 3
Ρουχ
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Διαιτητής: Amin Kurgheli

Συνθέσεις

Τορπέντο Ζόντινο

Sergey Zenevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 24 -33
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 21 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 18 0
Denis Gruzhevskiy
α 11 2
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 22 2
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 20 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 18 1
Kirill Kirilenko
μ 17 1
Αλεξέι Νόσκο
μ 9 0
Lipe Veloso
μ 8 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 20 5
Αναπληρωματικοί
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Ernest Astakhov
α 10 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
α 9 0
Dmitry Korolenok
α 0 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 17 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 15 0
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 13 0
Fabricio Oya
μ 12 1
Pavel Klenye
ε 11 3
Shakhrom Samiev
ε 6 3
Δε θα παίξουν
Yuri Gabovda
α 19 5
Ίγκορ Μπίρκο
α 18 0
Alan Aussi
α 13 2
Αντρέι Καχατουριάν
μ 11 1
Matheus Monteiro
μ 9 1
Nikolay Mackarevich
ε 2 0
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 1 -1
Andrei Kavalchuk
α 0 0
Dmitry Galuza
μ 0 0
Ivan Sivakov
μ 0 0
Ρουχ

Vyacheslav Grigorov
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 24 -19
Κιρίλ Πετσένιν
α 24 2
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 22 2
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 25 7
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 25 0
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 24 3
Filip Jovic
μ 20 1
Νταβίντ Τε
μ 19 0
Έλις Μπακάι
μ 12 2
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 10 1
Χάμπους Στρέμγκρεν
μ 3 0
Αναπληρωματικοί
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 1 -1
Naby Camara
α 0 0
Kirill Chernook
μ 12 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 12 1
Artem Miroevsky
μ 2 0
Denis Kovalevich
μ 0 0
Ντενίς Λάπτεφ
ε 25 9
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 20 3
Tsepenkov Kirill
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Ντένις Γκρετσίκο
μ 25 4
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 23 1
Κίκι Γκάμπι
α 21 1
Γουίλιαμ
α 11 1
Αλεξέι Βακούλιτς
α 9 0
Umar Aliyu
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
52 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.92
3.45
2.22
1.98
1.75
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.90
3.25
2.20
1.95
1.76
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.90
3.15
2.25
1.95
1.70

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2020
08.08.20
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
17.10.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
02.10.21
Τορπέντο Ζόντινο
Smorgon
Ν
25.09.21
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.09.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
11.09.21
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.08.21
Τορπέντο Ζόντινο
Gomel
Η
22.08.21
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
14.08.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Η
02.08.21
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
16.07.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.07.21
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
27.06.21
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Ν
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ν
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Ρουχ
17.10.21
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Η
01.10.21
Νέμαν
Ρουχ
Ν
25.09.21
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.09.21
Sputnik
Ρουχ
0
:
3
Κατακύρωση
Ν
12.09.21
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
27.08.21
Ρουχ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
21.08.21
Smorgon
Ρουχ
Ι
13.08.21
Ρουχ
Ισλόκ
Ν
30.07.21
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Ν
23.07.21
Ρουχ
Μινσκ
Ν
17.07.21
Gomel
Ρουχ
Ι
04.07.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ρουχ
Ι
27.06.21
Ρουχ
Σλατσκ
Ν
19.06.21
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Ι
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
22.05.21
Ρουχ
Νέμαν
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Ν
30.04.21
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Η
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Ν
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
25 21 2 2 52:14 65
ΜΠΑΤΕ
27 17 7 3 53:26 58
Ντιναμό Μινσκ
27 18 3 6 52:19 57
4
Gomel
26 15 7 4 52:19 52
5
Ρουχ
26 14 9 3 44:20 51
6
Ντιναμό Μπρεστ
27 8 13 6 29:25 37
7
Ισλόκ
27 9 7 11 37:40 34
8
Βιτέμπσκ
27 8 10 9 34:35 34
9
Νέμαν
27 8 6 13 32:32 30
10
Τορπέντο Ζόντινο
25 8 5 12 29:34 29
11
Ενερτζέτικ-BGU
27 7 8 12 28:38 29
12
Μινσκ
26 7 8 11 30:47 29
13
Σλατσκ
27 7 7 13 29:43 28
14
Σλάβια Μοζίρ
26 7 6 13 38:45 27
15
Smorgon
27 3 7 17 24:65 16
16
Sputnik
27 2 1 24 12:73 7
Σημειώσεις

Sputnik: -0 βαθμοί

Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:3 15
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 14:4 12
3
Σλάβια Μοζίρ
5 4 0 1 15:4 12
4
Gomel
5 3 2 0 11:1 11
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Ρουχ
5 2 2 1 8:6 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 10:5 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 7:3 7
9
Νέμαν
5 2 0 3 8:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 3:5 6
11
Σλατσκ
5 2 0 3 6:9 6
12
Μινσκ
5 1 2 2 5:12 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 6:11 4
14
Smorgon
5 1 0 4 4:19 3
15
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 2:10 2
16
Sputnik
5 0 0 5 0:15 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 12 1 0 30:4 37
2
ΜΠΑΤΕ
13 11 1 1 27:10 34
3
Gomel
13 9 4 0 31:5 31
4
Ντιναμό Μινσκ
14 10 0 4 26:9 30
5
Ρουχ
13 9 3 1 28:8 30
6
Σλατσκ
14 6 4 4 24:24 22
7
Βιτέμπσκ
14 5 6 3 19:13 21
8
Ντιναμό Μπρεστ
14 4 7 3 15:15 19
9
Ισλόκ
13 5 3 5 14:12 18
10
Μινσκ
13 4 5 4 18:26 17
11
Νέμαν
14 4 3 7 17:16 15
12
Ενερτζέτικ-BGU
13 3 6 4 14:14 15
13
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 17:14 14
14
Σλάβια Μοζίρ
13 3 4 6 18:22 13
15
Smorgon
13 2 4 7 14:25 10
16
Sputnik
13 1 0 12 6:40 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 9 1 2 22:10 28
2
Ντιναμό Μινσκ
13 8 3 2 26:10 27
3
ΜΠΑΤΕ
14 6 6 2 26:16 24
4
Gomel
13 6 3 4 21:14 21
5
Ρουχ
13 5 6 2 16:12 21
6
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 6 3 14:10 18
7
Ισλόκ
14 4 4 6 23:28 16
8
Νέμαν
13 4 3 6 15:16 15
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 4 3 6 12:20 15
10
Ενερτζέτικ-BGU
14 4 2 8 14:24 14
11
Σλάβια Μοζίρ
13 4 2 7 20:23 14
12
Βιτέμπσκ
13 3 4 6 15:22 13
13
Μινσκ
13 3 3 7 12:21 12
14
Σλατσκ
13 1 3 9 5:19 6
15
Smorgon
14 1 3 10 10:40 6
16
Sputnik
14 1 1 12 6:33 4
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;