Στοίχημα στο Σλάβια Μοζίρ — Sputnik

25 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
25 Σεπτεμβρίου 2021, 16:00
Σλάβια Μοζίρ
Sputnik
Γήπεδο: Unost' (Mozyr, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μιχαήλ Μπαρανόφσκι
τ 11 -20
Maksim Shishlov
τ 2 -4
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 13 1
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 13 0
Γιούρι Νεντασκόφσκι
α 11 0
Ιλία Ρούτσκι
α 11 0
Αλεξάντρ Ραέφσκι
α 9 0
Ilya Shabanov
α 6 0
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 2 1
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 1 0
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 13 2
Φράνσις Ναρ
μ 12 3
Αντρέι Αλσάνικ
μ 9 0
Βλάντισλαβ Ζουκ
μ 9 0
Αντρέι Τσουκλέι
μ 5 1
Marko Stojanovic
μ 4 0
Ali Nasser
μ 1 0
Guido Ratto
μ 1 0
Aleksandr Dygun
μ 0 0
Islam Tlupov
ε 13 0
Ντένις Τετέ
ε 13 1
Μαξίμ Σλιούσαρ
ε 12 2
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 11 1
Νικίτα Μελνικόφ
ε 11 2
Vladislav Poloz
ε 2 0
Sputnik

Victor Kumykov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 11 -24
Vladimir Pyatigorets
τ 2 -7
Stanislav Izhakovski
α 13 0
Georgi Monastyrskiy
α 12 0
Aleksandr Mikhalenko
α 11 0
Ilya Lukashevich
α 9 0
Aleksey Volovik
α 7 0
Evgeniy Semenchuk
α 4 0
Arseni Kontsedailov
μ 13 1
Vadim Kurlovich
μ 13 0
Igor Yasinski
μ 12 1
Αρτέμ Σολοβέι
μ 9 0
Artem Fedyanin
μ 8 0
Makar Litskevich
μ 8 0
Anton Bogdanov
μ 6 0
Evgeni Kozel
ε 11 0
Τιν Βούκματιτς
ε 10 0
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 8 1
Ariagner Smith
ε 7 2
Maksim Sanets
ε 3 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλάβια Μοζίρ
17.06.21
Νέμαν
Σλάβια Μοζίρ
Ι
11.06.21
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
29.05.21
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Η
21.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Ν
08.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.04.21
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Η
23.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Ν
17.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
11.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Βιτέμπσκ
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
Sputnik
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Η
29.05.21
Νέμαν
Sputnik
Ι
19.05.21
ΜΠΑΤΕ
Sputnik
Η
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Η
01.05.21
Sputnik
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Η
16.04.21
Sputnik
Ισλόκ
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Ν
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Η
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
13 10 2 1 28:10 32
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 2 4 21:9 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:3 15
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
8
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;