Στοίχημα στο Ρουχ — Μινσκ

24 Ιουλίου 2021, 16:00
24 Ιουλίου 2021, 16:00
Ρουχ
Μινσκ
Γήπεδο: Yunost (Brest, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ρουχ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 11 -11
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 0 0
Κιρίλ Πετσένιν
α 11 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 10 1
Κίκι Γκάμπι
α 9 1
Γουίλιαμ
α 6 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 11 2
Ντένις Γκρετσίκο
μ 11 1
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 11 3
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 11 0
Filip Jovic
μ 10 1
Νταβίντ Τε
μ 9 0
Kirill Chernook
μ 6 0
Artem Miroevsky
μ 2 0
Έλις Μπακάι
μ 2 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 2 0
Denis Kovalevich
μ 0 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 11 2
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 11 1
Ντενίς Λάπτεφ
ε 11 5
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 9 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 3 1
Tsepenkov Kirill
ε 1 0
Μινσκ

Fedor Shcherbachenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 9 -17
Julii Kuznetsov
τ 1 0
Σεργκέι Βερέμκο
τ 0 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 11 1
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 10 0
Γιεβχένι Καχόβετς
α 8 1
Μαξίμ Κασαράμπ
α 8 1
Maxim Lutski
α 7 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 6 0
Γιούρι Όστρουκ
α 5 0
Facundo Queiroz
α 4 0
Gleb Yakushevich
α 4 0
Kirill Zinovich
μ 11 3
Αντόν Σραμτσένκο
μ 11 1
Sulley Muniru
μ 10 0
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 8 0
Igor Zenkovich
μ 7 1
Semen Stolbov
μ 6 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 6 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 5 0
Semen Penchuk
μ 1 0
Michael Lopez
ε 11 3
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 11 2
Ostin Agwata
ε 5 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 3 -3

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Κύπελλο Λευκορωσίας 2020-2021
03.10.20
Ρουχ
Μινσκ
0
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2020
02.08.20
Μινσκ
Ρουχ
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
22.05.21
Ρουχ
Νέμαν
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Ν
30.04.21
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Η
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Ν
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
Μινσκ
11.06.21
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Η
22.05.21
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
16.05.21
Σλατσκ
Μινσκ
Ι
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Η
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.21
Νέμαν
Μινσκ
Ν
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.04.21
Sputnik
Μινσκ
Ν
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 12 0 0 27:5 36
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
4
Gomel
12 6 3 3 25:13 21
5
Ρουχ
11 6 3 2 19:11 21
6
Βιτέμπσκ
12 4 6 2 14:8 18
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 4 5 2 11:5 17
8
Μινσκ
12 4 4 4 17:21 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
12 4 3 5 14:14 15
10
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 3 4 12:15 15
11
Ισλόκ
11 4 1 6 16:20 13
12
Σλατσκ
12 2 5 5 11:18 11
13
Σλάβια Μοζίρ
12 2 2 8 12:22 8
14
Νέμαν
12 1 4 7 8:18 7
15
Smorgon
12 1 2 9 5:28 5
16
Sputnik
12 1 1 10 6:29 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 7:1 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 9:4 12
4
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 8:6 10
6
Gomel
5 3 0 2 15:7 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 9:7 8
9
Μινσκ
5 2 2 1 8:11 8
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 3:4 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Ισλόκ
5 1 1 3 7:10 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
14
Νέμαν
5 1 1 3 5:9 4
15
Smorgon
5 0 1 4 2:13 1
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
6 4 2 0 12:2 14
4
Gomel
5 4 1 0 14:2 13
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:2 9
8
Σλατσκ
5 2 3 0 8:5 9
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
10
Μινσκ
5 1 3 1 9:10 6
11
Ισλόκ
6 2 0 4 5:9 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 2:2 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
6 0 2 4 4:9 2
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 4 0 0 7:3 12
2
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
3
Ντιναμό Μπρεστ
6 3 2 1 9:3 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 2 2 2 6:8 8
8
Ρουχ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 11:11 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Sputnik
6 1 1 4 4:10 4
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 4:7 4
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 0 4 4:10 3
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
8 0 1 7 1:22 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;