0:0
Gomel — Ρουχ Ο αγώνας έληξε 17 Ιουλίου 2021

Στοίχημα στο Gomel — Ρουχ

17 Ιουλίου 2021, 20:45
17 Ιουλίου 2021, 20:45 Ο αγώνας έληξε
Gomel
0 : 0
Ρουχ
Γήπεδο: Tsentralnyi (Gomel, Belarus)
Διαιτητής: Vitaliy Sevostyanik

Συνθέσεις

Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 4 -4
Ruslan Yudenkov
α 13 1
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 13 0
Γιούρι Πάντια
α 13 0
Igor Zayats
α 12 0
Artem Vaskov
μ 14 2
Vadim Pobudey
μ 14 4
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 14 1
Oleksandr Batyshchev
μ 13 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 10 3
Andrey Solovei
ε 14 9
Αναπληρωματικοί
Oleg Kovalev
τ 11 -10
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 0 0
Pavel Chikida
α 14 0
Nikita Nekrasov
μ 12 2
Anton Susha
μ 0 0
Raymond Adeola
μ 0 0
Dmitri Gomza
ε 13 4
Δε θα παίξουν
Ντένις Λεβίτσκι
μ 12 1
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 10 2
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 6 0
Pavel Pashevich
α 3 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 3 0
Jozef Okoro
μ 0 0
Petr Zgurskiy
ε 0 0
Yuri Muzychenko
μ 0 0
Ρουχ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 15 -12
Κιρίλ Πετσένιν
α 15 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 14 1
Κίκι Γκάμπι
α 12 1
Αλεξέι Βακούλιτς
α 0 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 15 3
Ντένις Γκρετσίκο
μ 15 2
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 15 0
Filip Jovic
μ 13 1
Έλις Μπακάι
μ 6 1
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 0 0
Αναπληρωματικοί
Ignat Martyug
τ 0 0
Γουίλιαμ
α 8 0
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 15 3
Νταβίντ Τε
μ 12 0
Kirill Chernook
μ 9 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 3 0
Χάμπους Στρέμγκρεν
μ 1 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 15 3
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 15 1
Ντενίς Λάπτεφ
ε 15 6
Δε θα παίξουν
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 10 0
Αρτέμ Πετρένκο
ε 3 1
Artem Miroevsky
μ 2 0
Tsepenkov Kirill
ε 1 0
Ρομάν Βεγκέρια
μ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
43 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.30
3.30
2.85
1.93
1.75
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.35
3.50
2.65
1.90
1.66
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.25
3.20
2.85
1.90
1.75

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
13.03.21
Ρουχ
Gomel

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
26.06.21
Smorgon
Gomel
Ν
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Ν
11.06.21
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Η
30.05.21
Gomel
Μινσκ
Ν
21.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Η
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
Ρουχ
04.07.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ρουχ
Ι
27.06.21
Ρουχ
Σλατσκ
Ν
19.06.21
Βιτέμπσκ
Ρουχ
Ι
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
22.05.21
Ρουχ
Νέμαν
Ν
15.05.21
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
08.05.21
Ρουχ
Sputnik
Ν
30.04.21
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Η
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Ν
10.04.21
Ισλόκ
Ρουχ
Ν
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Μινσκ
Ρουχ
Ι
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 13 1 0 32:7 40
ΜΠΑΤΕ
16 12 3 1 35:13 39
Ντιναμό Μινσκ
16 10 2 4 29:11 32
4
Ρουχ
15 8 5 2 24:12 29
5
Gomel
14 8 3 3 29:14 27
6
Ντιναμό Μπρεστ
16 5 9 2 19:10 24
7
Μινσκ
15 5 6 4 22:25 21
8
Βιτέμπσκ
15 4 8 3 17:12 20
9
Ενερτζέτικ-BGU
16 5 5 6 21:21 20
10
Τορπέντο Ζόντινο
16 5 4 7 16:24 19
11
Ισλόκ
15 4 4 7 19:25 16
12
Σλατσκ
16 3 5 8 18:29 14
13
Νέμαν
15 1 6 8 12:23 9
14
Σλάβια Μοζίρ
15 2 3 10 16:31 9
15
Smorgon
16 1 5 10 12:36 8
16
Sputnik
16 2 1 13 12:40 7
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 12:3 13
3
Gomel
5 4 0 1 15:6 12
4
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 13:4 12
5
Ρουχ
5 3 2 0 6:1 11
6
Μινσκ
5 2 2 1 7:10 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 2 1 10:9 8
8
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 8:5 7
9
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 8:6 5
10
Σλατσκ
5 1 1 3 8:12 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:9 4
12
Smorgon
5 0 4 1 8:9 4
13
Ισλόκ
5 0 3 2 4:7 3
14
Νέμαν
5 0 3 2 6:10 3
15
Sputnik
5 1 0 4 6:16 3
16
Σλάβια Μοζίρ
5 0 1 4 5:14 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
9 9 0 0 23:6 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
8 6 2 0 16:2 20
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
8 5 0 3 13:5 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
8 3 3 2 11:8 12
7
Σλατσκ
8 3 3 2 15:15 12
8
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 5 1 8:5 11
9
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 10:10 11
10
Βιτέμπσκ
7 2 5 0 8:2 11
11
Μινσκ
7 2 4 1 13:13 10
12
Ισλόκ
8 2 2 4 7:11 8
13
Smorgon
6 1 2 3 7:10 5
14
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 10:15 5
15
Νέμαν
8 0 3 5 7:13 3
16
Sputnik
7 1 0 6 6:22 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 5 2 1 16:6 17
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
3
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 4 1 11:5 13
4
ΜΠΑΤΕ
7 3 3 1 12:7 12
5
Gomel
8 3 2 3 13:12 11
6
Μινσκ
8 3 2 3 9:12 11
7
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 9:10 9
8
Ρουχ
7 2 3 2 8:10 9
9
Ισλόκ
7 2 2 3 12:14 8
10
Ενερτζέτικ-BGU
8 2 2 4 10:13 8
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
12
Νέμαν
7 1 3 3 5:10 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 1 5 6:16 4
14
Sputnik
9 1 1 7 6:18 4
15
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
16
Σλατσκ
8 0 2 6 3:14 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;