Στοίχημα στο Μινσκ — Σλατσκ 27 Αυγούστου 2022

27 Αυγούστου 2022, 16:00
Μινσκ
Σλατσκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 10 -14
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 2 -4
Nikita Khalimonchik
α 11 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 11 0
Bourama Fomba
α 10 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 5 0
Gleb Yakushevich
α 3 0
Taysir Adamchik
α 1 0
Daniil Dushevskiy
μ 12 2
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 12 1
Αντόν Σραμτσένκο
μ 12 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 12 0
Kirill Chernook
μ 10 2
Nikolay Ivanov
μ 10 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 10 0
Maksim Shilo
μ 7 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 12 5
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 10 7
Timofey Martynov
ε 8 0
Pavel Klenye
ε 7 0
Semen Penchuk
ε 5 0
Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ιλία Μπράνοβετς
τ 12 -18
Aleksey Koltygin
τ 0 0
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 0 0
Nikita Bylinkin
α 12 0
Γιούρι Όστρουκ
α 11 1
Εβγκένι Βέλικο
α 10 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 9 0
Ντένις Ομπραζόφ
α 9 0
Pavel Grechishko
α 8 1
Andrei Rum
α 2 0
Igor Zayats
α 0 0
Andriy Vyskrebentsev
μ 11 1
Arseni Kontsedailov
μ 11 3
Mikhail Sachkovki
μ 11 0
Ντμίτρι Γκιρς
μ 11 1
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 11 2
Σεργκέι Ρούσακ
μ 7 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 6 0
Moussango Obounet
μ 4 0
Yao Assamoi Kouassi
μ 2 0
Maksim Sanets
ε 11 2
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 11 3
Roman Pileckiy
ε 4 0
Evgeni Apanasovich
ε 2 0
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
25.09.21
Μινσκ
Σλατσκ
16.05.21
Σλατσκ
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
16.10.20
Σλατσκ
Μινσκ
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.11.19
Μινσκ
Σλατσκ
1
:
0
23.06.19
Σλατσκ
Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
22.09.18
Σλατσκ
Μινσκ
0
:
1
11.05.18
Μινσκ
Σλατσκ
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
10.09.17
Μινσκ
Σλατσκ
1
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
04.07.22
Dnepr Mogilev
Μινσκ
Ν
26.06.22
Μινσκ
Μπελσίνα
Η
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
26.05.22
Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
Σλατσκ
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Η
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
15.05.22
Σλατσκ
Dnepr Mogilev
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλατσκ
Ι
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Η
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
13 8 4 1 24:6 28
Ενερτζέτικ-BGU
13 8 3 2 26:10 27
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Μινσκ
13 7 1 5 22:20 22
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
7
Νέμαν
13 4 7 2 17:14 19
8
Gomel
13 5 4 4 15:14 19
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
13 2 4 7 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Ντιναμό Μπρεστ
13 1 4 8 9:22 7
16
Dnepr
13 1 3 9 12:28 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 10:2 11
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Μινσκ
5 3 0 2 11:10 9
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
7
Gomel
5 2 3 0 5:3 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:2 8
9
Νέμαν
5 1 4 0 6:4 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
12
Dnepr
5 1 1 3 8:11 4
13
Βιτέμπσκ
5 1 0 4 3:6 3
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 0 4 2:9 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
16
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:4 10
6
Gomel
6 3 1 2 5:4 10
7
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
6 1 2 3 4:8 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
6 1 0 5 5:13 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 10:3 13
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Μινσκ
6 2 1 3 11:13 7
12
Νέμαν
6 1 4 1 7:6 7
13
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 0 5 3:10 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;