Στοίχημα στο Gomel — Ενερτζέτικ-BGU

23 Οκτωβρίου 2021, 16:00
23 Οκτωβρίου 2021, 16:00
Gomel
Ενερτζέτικ-BGU
Γήπεδο: SDYUSHOR-8 (Gomel, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Oleg Kovalev
τ 8 -7
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Pavel Chikida
α 8 0
Ruslan Yudenkov
α 8 0
Γιούρι Πάντια
α 8 0
Igor Zayats
α 7 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Pavel Pashevich
α 2 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 1 0
Kirill Shevchenko
α 0 0
Artem Vaskov
μ 8 1
Vadim Pobudey
μ 8 2
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 8 0
Nikita Nekrasov
μ 7 1
Oleksandr Batyshchev
μ 7 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 6 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 6 0
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 5 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 4 1
Jozef Okoro
μ 0 0
Musa Isah
μ 0 0
Raymond Adeola
μ 0 0
Yuri Muzychenko
μ 0 0
Andrey Solovei
ε 8 6
Dmitri Gomza
ε 8 3
Petr Zgurskiy
ε 0 0
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 3 -2
Vladislav Rusanov
τ 3 -3
Ντένις Σαντόφσκι
τ 2 -4
Αρτέμ Σοκόλ
α 8 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 8 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 7 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 6 1
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 2 1
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Egor Strelkovsky
α 0 0
Andrey Rylach
μ 8 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 8 0
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 8 1
Maksim Omelyanchuk
μ 7 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 7 0
Τζέρεμι Μαβατού
μ 7 1
Mikhail Bashilov
μ 6 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 6 0
Daniil Vigovsky
μ 5 1
Ramzy Yussif
μ 4 0
Artem Jurko
μ 1 0
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 8 2
Bakdaulet Zulfikarov
ε 3 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
16.08.19
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
1
:
1
13.04.19
Gomel
Ενερτζέτικ-BGU
3
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Gomel
07.05.21
Gomel
Σλατσκ
Ν
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Ν
11.04.21
Gomel
Νέμαν
Ν
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι
Ενερτζέτικ-BGU
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Η
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
9 6 2 1 16:5 20
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Σλάβια Μοζίρ
9 2 2 5 9:13 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
13
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
14
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Smorgon
9 1 1 7 3:19 4
16
Sputnik
9 1 0 8 3:20 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
4
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 8:8 7
9
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
10
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
12
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
13
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:10 3
15
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
16
Sputnik
5 0 0 5 2:13 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 9:2 12
3
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
4
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
5
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
5 0 0 5 2:14 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Σλάβια Μοζίρ
4 1 0 3 4:7 3
13
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
14
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
15
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
16
Smorgon
7 0 1 6 1:17 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;