Στοίχημα στο Μπελσίνα — Τορπέντο Ζόντινο 10 Σεπτεμβρίου 2022

10 Σεπτεμβρίου 2022, 17:00
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο

Συνθέσεις

Μπελσίνα

Albert Rybak
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 12 -20
Ivan Sanko
τ 0 0
Nikita Patsenko
τ 0 0
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 0 0
Egor Troyakov
α 17 3
Dmitri Zinovich
α 16 2
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 15 1
Kirill Rodionov
α 13 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
α 11 0
Nikita Sokolovski
α 6 1
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 17 0
Musa Isah
μ 16 2
Ιλία Βασίλιεφ
μ 16 7
Dmitri Velisevich
μ 14 0
Mikhail Kolyadko
μ 11 0
Ivan Baklanov
μ 8 0
Dmitri Denisenko
μ 4 0
Sagir Abdulmajeed
μ 0 0
Islam Chesnokov
ε 17 3
Dmitri Gomza
ε 16 4
Dmitry Vashkevich
ε 12 0
Vladislav Nuriev
ε 6 0
Aleksey Skvorchevskiy
ε 4 0
Ilya Beloous
ε 2 0
Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 13 -10
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 15 1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 15 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 13 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 8 0
Alexander Chizh
α 6 1
Dmitriy Yashin
α 6 0
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Nikita Patsko
α 2 1
Vadim Pobudey
μ 17 3
Evgeni Berezkin
μ 16 1
Μαξίμ Μιακίς
μ 16 0
Anton Kovalev
μ 14 0
Lipe Veloso
μ 14 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 13 2
Ανατόλι Μακάροφ
μ 12 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 9 1
Αντρέι Καχατουριάν
μ 7 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 17 4
Valeriy Gorbachik
ε 16 4
Kirill Kirilenko
ε 11 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Πρέμιερ Λιγκ 2020
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Πρέμιερ Λιγκ 2016
01.10.16
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
3
25.05.16
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
2
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2015
03.10.15
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
05.06.15
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
0
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2014
15.06.14
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
1
06.04.14
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2013
10.08.13
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
3
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μπελσίνα
14.08.22
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
Ι
06.08.22
Dnepr Mogilev
Μπελσίνα
Η
18.07.22
Μπελσίνα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
08.07.22
Σλάβια Μοζίρ
Μπελσίνα
Η
02.07.22
Μπελσίνα
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
26.06.22
Μινσκ
Μπελσίνα
Ν
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Η
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Ν
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Η
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
20.03.22
Μπελσίνα
Dnepr Mogilev
Ι
Τορπέντο Ζόντινο
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
06.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
16.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Η
10.07.22
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
04.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Ν
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
17 9 6 2 33:12 33
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
16 10 3 3 28:10 33
Ισλόκ
17 9 4 4 28:20 31
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 4 3 29:14 31
5
Ντιναμό Μινσκ
15 9 4 2 24:14 31
6
Μινσκ
17 9 2 6 30:25 29
7
Gomel
17 8 4 5 23:18 28
8
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 3 7 21:19 24
9
Νέμαν
16 5 8 3 22:21 23
10
Σλάβια Μοζίρ
17 7 2 8 26:29 23
11
Σλατσκ
17 4 6 7 19:28 18
12
Μπελσίνα
17 4 6 7 23:28 18
13
Arsenal Dzerzhinsk
17 3 4 10 12:25 13
14
Βιτέμπσκ
17 2 5 10 13:28 11
15
Ντιναμό Μπρεστ
16 2 4 10 11:26 10
16
Dnepr
17 2 3 12 17:42 9
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 14:4 12
2
Ισλόκ
5 4 0 1 10:5 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 9:5 10
4
Μινσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Gomel
5 3 1 1 8:4 10
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 10:3 10
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 3 1 5:6 6
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 10:7 6
9
Νέμαν
5 1 3 1 5:7 6
10
Arsenal Dzerzhinsk
5 2 0 3 4:7 6
11
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:9 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 0 3 4:7 6
13
Μπελσίνα
5 1 1 3 7:10 4
14
Σλατσκ
5 1 0 4 5:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 7:18 3
16
Βιτέμπσκ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
9 6 1 2 15:9 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 5 0 2 10:3 15
3
Ενερτζέτικ-BGU
9 4 3 2 16:7 15
4
Gomel
8 5 0 3 12:8 15
5
Νέμαν
8 4 3 1 11:8 15
6
ΜΠΑΤΕ
8 4 2 2 16:8 14
7
Ισλόκ
9 3 3 3 12:11 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 14:10 11
9
Σλάβια Μοζίρ
9 3 2 4 14:15 11
10
Ντιναμό Μινσκ
7 2 4 1 10:8 10
11
Σλατσκ
8 2 3 3 11:14 9
12
Μπελσίνα
9 2 2 5 8:14 8
13
Arsenal Dzerzhinsk
9 2 2 5 8:13 8
14
Βιτέμπσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Dnepr
9 2 0 7 10:26 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 6:13 4
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 7 0 1 14:6 21
2
Ισλόκ
8 6 1 1 16:9 19
3
ΜΠΑΤΕ
9 5 4 0 17:4 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 3 1 18:7 18
5
Ενερτζέτικ-BGU
7 5 1 1 13:7 16
6
Gomel
9 3 4 2 11:10 13
7
Τορπέντο Ζόντινο
9 4 1 4 7:9 13
8
Σλάβια Μοζίρ
8 4 0 4 12:14 12
9
Μπελσίνα
8 2 4 2 15:14 10
10
Μινσκ
8 3 1 4 15:16 10
11
Σλατσκ
9 2 3 4 8:14 9
12
Νέμαν
8 1 5 2 11:13 8
13
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 0 6 5:13 6
14
Βιτέμπσκ
9 1 2 6 7:15 5
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 1 2 5 4:12 5
16
Dnepr
8 0 3 5 7:16 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;