Σλατσκ
8 Οκτωβρίου
14:00
ΜΠΑΤΕ
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
1 X 2
ΣK ΣO
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Σλατσκ — ΜΠΑΤΕ 8 Οκτωβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλατσκ
30.09.22
Dnepr Mogilev
Σλατσκ
Ν
17.09.22
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ι
09.09.22
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Ι
02.09.22
Σλατσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
27.08.22
Μινσκ
Σλατσκ
Η
20.08.22
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
12.08.22
Νέμαν
Σλατσκ
Η
06.08.22
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
29.07.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Η
17.07.22
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
04.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Η
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Η
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
15.05.22
Σλατσκ
Dnepr Mogilev
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλατσκ
Ι
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Η
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
ΜΠΑΤΕ
01.10.22
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.09.22
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
10.09.22
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.09.22
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Ν
28.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.08.22
ΜΠΑΤΕ
Dnepr Mogilev
Ν
14.08.22
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
Ι
07.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
15.07.22
ΜΠΑΤΕ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
09.07.22
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Ν
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν

Μεταξύ τους αγώνες: Σλατσκ — ΜΠΑΤΕ

Πρέμιερ Λιγκ 2022
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
16.07.21
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
20.09.20
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
05.10.19
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
0
:
3
24.05.19
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
02.09.18
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
28.04.18
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
23.09.17
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
6
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Ντιναμό Μινσκ
22 13 7 2 35:16 46
Ενερτζέτικ-BGU
22 13 6 3 37:18 45
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
22 13 4 5 36:14 43
4
ΜΠΑΤΕ
23 11 9 3 38:17 42
5
Ισλόκ
23 12 4 7 38:27 40
6
Τορπέντο Ζόντινο
23 10 6 7 30:24 36
7
Μινσκ
23 10 5 8 35:35 35
8
Gomel
23 10 4 9 28:28 34
9
Νέμαν
23 6 12 5 30:30 30
10
Σλάβια Μοζίρ
23 8 5 10 31:35 29
11
Σλατσκ
23 6 8 9 24:33 26
12
Μπελσίνα
23 5 10 8 31:35 25
13
Ντιναμό Μπρεστ
22 4 7 11 19:32 19
14
Βιτέμπσκ
23 4 7 12 22:34 19
15
Arsenal Dzerzhinsk
23 3 5 15 15:36 14
16
Dnepr
23 3 3 17 21:56 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
5 4 1 0 11:2 13
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 8:4 11
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 6:3 11
4
Ισλόκ
5 3 0 2 10:6 9
5
Σλατσκ
5 2 2 1 4:3 8
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 2 1 8:6 8
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 7:4 7
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 3:4 6
9
Gomel
5 2 0 3 5:7 6
10
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 4:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:6 5
13
Μπελσίνα
5 0 4 1 5:7 4
14
Νέμαν
5 0 3 2 7:9 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 1 4 3:8 1
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
12 7 2 3 17:14 23
2
Ντιναμό Μινσκ
11 5 5 1 18:8 20
3
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 4 2 18:8 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 1 3 13:6 19
5
ΜΠΑΤΕ
12 5 4 3 19:12 19
6
Νέμαν
11 5 4 2 15:12 19
7
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
8
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 4 3 17:12 16
9
Ισλόκ
11 4 3 4 16:15 15
10
Σλατσκ
11 3 4 4 13:16 13
11
Σλάβια Μοζίρ
12 3 3 6 15:19 12
12
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 12:16 11
13
Μπελσίνα
12 2 4 6 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 3 7 10:18 9
15
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
16
Ντιναμό Μπρεστ
11 1 5 5 10:17 8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 2 1 19:10 26
2
Ντιναμό Μινσκ
11 8 2 1 17:8 26
3
Ισλόκ
12 8 1 3 22:12 25
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 7 3 2 23:8 24
5
ΜΠΑΤΕ
11 6 5 0 19:5 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
12 6 2 4 13:12 20
7
Σλάβια Μοζίρ
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Μπελσίνα
11 3 6 2 20:16 15
10
Σλατσκ
12 3 4 5 11:17 13
11
Μινσκ
11 3 3 5 18:21 12
12
Νέμαν
12 1 8 3 15:18 11
13
Ντιναμό Μπρεστ
11 3 2 6 9:15 11
14
Βιτέμπσκ
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ιλία Μπράνοβετς
τ 23 -33
Aleksey Koltygin
τ 0 0
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 0 0
Nikita Bylinkin
α 23 0
Γιούρι Όστρουκ
α 21 1
Εβγκένι Βέλικο
α 17 1
Ντένις Ομπραζόφ
α 17 0
Pavel Grechishko
α 16 1
Igor Zayats
α 8 0
Andrei Rum
α 3 0
Igor Hair
α 2 0
Ντμίτρι Γκιρς
μ 21 1
Arseni Kontsedailov
μ 20 5
Mikhail Sachkovki
μ 20 0
Andriy Vyskrebentsev
μ 19 1
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 18 2
Moussango Obounet
μ 15 2
Σεργκέι Ρούσακ
μ 13 0
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 10 1
Yaroslav Yarockiy
μ 9 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 6 0
Anton Susha
μ 5 0
Andrei Kren
μ 4 0
Yao Assamoi Kouassi
μ 2 0
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 20 6
Maksim Sanets
ε 12 2
Aliu Lukuman
ε 5 0
Evgeni Apanasovich
ε 2 0
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 1 0
ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 18 -12
Vyacheslav Dergachev
τ 3 -2
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 2 -3
Ντανίλα Νετσάεφ
α 22 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 21 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 18 0
Sidi Bane
α 3 0
Aleksandr Martynov
α 1 0
Vladislav Melko
α 1 0
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 23 7
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 22 3
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
μ 22 4
Valeri Bocherov
μ 21 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 21 3
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 11 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 9 0
Timofey Sharkovskiy
μ 8 0
Viktor Sotnikov
μ 7 0
Danila Zhulpa
μ 1 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 20 4
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 16 2
Artem Shumanskiy
ε 15 3
Damjan Dostanic
ε 7 0
Nikita Nekrasov
ε 6 1
Aleksandr Frantsuzov
ε 4 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;