Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Dnepr Mogilev 21 Αυγούστου 2022

21 Αυγούστου 2022, 14:00
ΜΠΑΤΕ
Dnepr Mogilev
Γήπεδο: Μπορίσοφ Αρένα (Μπορίσοφ, Λευκορωσία)

Συνθέσεις

ΜΠΑΤΕ

Aleksandr Mikhailov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 12 -6
Vyacheslav Dergachev
τ 3 -2
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 15 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 14 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 12 0
Aleksandr Martynov
α 1 0
Sidi Bane
α 1 0
Vladislav Melko
α 1 0
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 15 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
μ 15 2
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 15 6
Valeri Bocherov
μ 14 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 13 3
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 10 0
Timofey Sharkovskiy
μ 4 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 4 0
Danila Zhulpa
μ 1 0
Viktor Sotnikov
μ 1 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 12 3
Artem Shumanskiy
ε 10 2
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 8 1
Nikita Nekrasov
ε 5 1
Aleksandr Frantsuzov
ε 4 0
Damjan Dostanic
ε 1 0
Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Vladimir Zhurov
τ 11 -25
Vladimir Pyatigorets
τ 5 -10
Dmytro Tereshchenko
α 15 0
Pavel Markov
α 15 1
Aleksey Dunaev
α 14 0
Alexey Firsov
α 11 0
Fedor Yurkevich
α 5 0
Artem Fedyanin
μ 16 2
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 16 0
Uriy Klochkov
μ 15 1
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 15 1
Αλεξάντρ Νεμίρκο
μ 14 0
Gleb Zheleznikov
μ 13 0
Mark Mokin
μ 8 1
Nikita Krasnov
μ 8 0
Anton Lukashov
μ 6 0
Vladislav Puninskiy
μ 6 0
Roman Kuleshov
μ 3 0
Kirill Gusev
ε 15 4
Krasimir Kapov
ε 15 2
Roman Volkov
ε 14 3
Egor Malatkov
ε 4 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
07.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
15.07.22
ΜΠΑΤΕ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
09.07.22
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Ν
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
Dnepr Mogilev
06.08.22
Dnepr Mogilev
Μπελσίνα
Ν
16.07.22
Dnepr Mogilev
Σλάβια Μοζίρ
Η
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
Η
04.07.22
Dnepr Mogilev
Μινσκ
Η
27.06.22
Ενερτζέτικ-BGU
Dnepr Mogilev
Ι
18.06.22
Dnepr Mogilev
Νέμαν
Η
27.05.22
Ισλόκ
Dnepr Mogilev
Η
22.05.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.05.22
Σλατσκ
Dnepr Mogilev
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Η
02.05.22
Βιτέμπσκ
Dnepr Mogilev
Η
23.04.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Η
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Η
03.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Dnepr Mogilev
Η
20.03.22
Μπελσίνα
Dnepr Mogilev
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
16 9 5 2 31:10 32
Ισλόκ
16 9 4 3 27:18 31
Ενερτζέτικ-BGU
15 9 4 2 29:10 31
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 9 3 3 21:10 30
5
Ντιναμό Μινσκ
14 8 4 2 23:14 28
6
Μινσκ
16 8 2 6 28:25 26
7
Gomel
16 7 4 5 22:18 25
8
Σλάβια Μοζίρ
16 7 2 7 26:28 23
9
Τορπέντο Ζόντινο
16 6 3 7 17:19 21
10
Νέμαν
15 4 8 3 21:21 20
11
Σλατσκ
16 4 6 6 19:27 18
12
Μπελσίνα
16 4 5 7 21:26 17
13
Arsenal Dzerzhinsk
16 3 4 9 12:24 13
14
Βιτέμπσκ
16 2 5 9 13:26 11
15
Dnepr
16 2 3 11 17:35 9
16
Ντιναμό Μπρεστ
15 1 4 10 9:25 7
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 4 1 0 10:4 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 9:5 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 12:8 10
4
Gomel
5 3 1 1 8:4 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 3 0 6:2 9
6
Arsenal Dzerzhinsk
5 3 0 2 7:8 9
7
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 12:5 8
8
Μινσκ
5 2 1 2 12:11 7
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:4 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 8:11 6
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:8 6
12
Μπελσίνα
5 2 0 3 9:10 6
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:8 4
14
Dnepr
5 1 1 3 8:12 4
15
Σλατσκ
5 1 0 4 5:13 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 0 4 2:7 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
8 5 1 2 13:9 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 5 0 2 10:3 15
3
Ενερτζέτικ-BGU
9 4 3 2 16:7 15
4
Gomel
8 5 0 3 12:8 15
5
ΜΠΑΤΕ
7 4 1 2 14:6 13
6
Ισλόκ
8 3 3 2 11:9 12
7
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
8
Σλάβια Μοζίρ
8 3 2 3 14:14 11
9
Ντιναμό Μινσκ
7 2 4 1 10:8 10
10
Σλατσκ
8 2 3 3 11:14 9
11
Μπελσίνα
9 2 2 5 8:14 8
12
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 10:10 8
13
Arsenal Dzerzhinsk
8 2 2 4 8:12 8
14
Βιτέμπσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Dnepr
8 2 0 6 10:19 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 6:13 4
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
8 6 1 1 16:9 19
2
ΜΠΑΤΕ
9 5 4 0 17:4 19
3
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
4
Ενερτζέτικ-BGU
6 5 1 0 13:3 16
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 3 1 11:7 15
6
Τορπέντο Ζόντινο
9 4 1 4 7:9 13
7
Σλάβια Μοζίρ
8 4 0 4 12:14 12
8
Μινσκ
8 3 1 4 15:16 10
9
Gomel
8 2 4 2 10:10 10
10
Σλατσκ
8 2 3 3 8:13 9
11
Μπελσίνα
7 2 3 2 13:12 9
12
Νέμαν
8 1 5 2 11:13 8
13
Βιτέμπσκ
8 1 2 5 7:13 5
14
Arsenal Dzerzhinsk
8 1 2 5 4:12 5
15
Dnepr
8 0 3 5 7:16 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
7 1 0 6 3:12 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;