2:1
ΜΠΑΤΕ — Gomel Ο αγώνας έληξε 22 Απριλίου 2022
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
3 Σεπτεμβρίου, 16:00

Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Gomel 22 Απριλίου 2022

22 Απριλίου 2022, 20:00 Ο αγώνας έληξε
ΜΠΑΤΕ
2 : 1
Gomel
Γήπεδο: Haradski (Barysaw, Belarus)
Διαιτητής: Sergey Stetsurin

Συνθέσεις

ΜΠΑΤΕ

Aleksandr Mikhailov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 3 0
Vyacheslav Dergachev
τ 1 0
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 4 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 4 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 4 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 4 0
Μαξίμ Βολοντκό
α 2 0
Arseniy Ageev
α 0 0
Sidi Bane
α 0 0
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 0 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
α 0 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 0 0
Πάβελ Ρίμπακ
α 0 0
Valeri Bocherov
μ 4 1
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 4 0
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
μ 4 1
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 4 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 4 2
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 4 2
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 3 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 1 0
Anton Tarusov
μ 0 0
Arseniy Blotskiy
μ 0 0
Camara Yamoussa
μ 0 0
Danila Zhulpa
μ 0 0
Timofey Sharkovskiy
μ 0 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 4 1
Artem Shumanskiy
ε 2 0
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 2 0
Aleksandr Frantsuzov
ε 1 0
Idris Nuradin
ε 1 0
Nikita Nekrasov
ε 0 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 0 0
Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Oleg Kovalev
τ 2 -3
Ντένις Σαντόφσκι
τ 2 -3
Alexander Naumovich
τ 0 0
Ilya Alekseevich
α 4 1
Yuriy Pantya
α 4 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 3 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 3 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 3 0
Yann Emmanuel Affi
α 2 0
Kirill Shevchenko
α 1 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 4 1
Σεργκέι Ματβειτσούκ
μ 4 0
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 3 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 3 0
Andrey Potapenko
μ 2 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Vladislav Drapeza
μ 1 0
Ντμίτρι Μπάχα
μ 1 0
Aleksandr Savitskiy
μ 0 0
Raymond Adeola
ε 4 0
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 4 1
Αλεξάντερ Μακάς
ε 3 3
Giorgi Gogolashvili
ε 2 1
Petr Zgurskiy
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
02.08.21
Gomel
ΜΠΑΤΕ
03.04.21
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Πρέμιερ Λιγκ 2019
19.10.19
ΜΠΑΤΕ
Gomel
1
:
1
01.06.19
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
28.10.18
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
13.06.18
ΜΠΑΤΕ
Gomel
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.07.17
ΜΠΑΤΕ
Gomel
3
:
0
01.04.17
Gomel
ΜΠΑΤΕ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
14.08.15
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
0
25.04.15
ΜΠΑΤΕ
Gomel
2
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Ν
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
Gomel
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Ν
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Ν
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 10:0 12
Ενερτζέτικ-BGU
4 3 1 0 9:4 10
Νέμαν
5 2 3 0 6:3 9
4
Gomel
4 3 0 1 8:6 9
5
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 4:2 8
6
Μινσκ
4 2 1 1 6:4 7
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 1 3 1 7:4 6
8
Σλάβια Μοζίρ
4 2 0 2 6:5 6
9
Σλατσκ
5 1 3 1 6:7 6
10
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 0 3 2:6 3
11
Βιτέμπσκ
5 0 3 2 4:9 3
12
Μπελσίνα
5 0 3 2 4:8 3
13
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 3 2 3:5 3
14
Ισλόκ
4 0 3 1 5:6 3
15
Ντιναμό Μπρεστ
4 0 2 2 5:7 2
16
Dnepr
4 0 1 3 1:10 1
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 10:0 12
2
Ενερτζέτικ-BGU
4 3 1 0 9:4 10
3
Νέμαν
5 2 3 0 6:3 9
4
Gomel
4 3 0 1 8:6 9
5
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 4:2 8
6
Μινσκ
4 2 1 1 6:4 7
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 1 3 1 7:4 6
8
Σλάβια Μοζίρ
4 2 0 2 6:5 6
9
Σλατσκ
5 1 3 1 6:7 6
10
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 0 3 2:6 3
11
Βιτέμπσκ
5 0 3 2 4:9 3
12
Μπελσίνα
5 0 3 2 4:8 3
13
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 3 2 3:5 3
14
Ισλόκ
4 0 3 1 5:6 3
15
Ντιναμό Μπρεστ
4 0 2 2 5:7 2
16
Dnepr
4 0 1 3 1:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
3 2 1 0 7:3 7
2
Νέμαν
3 2 1 0 5:2 7
3
Μινσκ
2 1 0 1 1:1 3
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 1 0 1 4:1 3
5
Gomel
2 1 0 1 3:3 3
6
Τορπέντο Ζόντινο
1 1 0 0 1:0 3
7
Ντιναμό Μινσκ
2 0 2 0 1:1 2
8
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 2 1 4:5 2
9
Ισλόκ
3 0 2 1 3:4 2
10
Arsenal Dzerzhinsk
3 0 2 1 2:3 2
11
Μπελσίνα
4 0 2 2 4:8 2
12
Σλατσκ
2 0 1 1 2:4 1
13
Βιτέμπσκ
2 0 1 1 1:4 1
14
ΜΠΑΤΕ
0 0 0 0 0:0 0
15
Dnepr
1 0 0 1 0:3 0
16
Σλάβια Μοζίρ
2 0 0 2 1:5 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 10:0 12
2
Σλάβια Μοζίρ
2 2 0 0 5:0 6
3
Ντιναμό Μινσκ
2 2 0 0 3:1 6
4
Gomel
2 2 0 0 5:3 6
5
Σλατσκ
3 1 2 0 4:3 5
6
Μινσκ
2 1 1 0 5:3 4
7
Ενερτζέτικ-BGU
1 1 0 0 2:1 3
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
3 0 3 0 3:3 3
9
Νέμαν
2 0 2 0 1:1 2
10
Βιτέμπσκ
3 0 2 1 3:5 2
11
Μπελσίνα
1 0 1 0 0:0 1
12
Dnepr
3 0 1 2 1:7 1
13
Ισλόκ
1 0 1 0 2:2 1
14
Arsenal Dzerzhinsk
2 0 1 1 1:2 1
15
Ντιναμό Μπρεστ
1 0 0 1 1:2 0
16
Τορπέντο Ζόντινο
3 0 0 3 1:6 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Belarus
5η αγωνιστική