1:1
Ισλόκ — Gomel Ο αγώνας έληξε 25 Ιουνίου 2022
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
29 Οκτωβρίου, 17:00

Στοίχημα στο Ισλόκ — Gomel 25 Ιουνίου 2022

25 Ιουνίου 2022, 15:00 Ο αγώνας έληξε
Ισλόκ
1 : 1
Gomel
Γήπεδο: Gorodskoy (Molodechno, Belarus)

Συνθέσεις

Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 7 -8
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 3 -5
Timofey Yurasov
τ 2 -1
Kirill Glushhenkov
α 11 0
Vadim Pigas
α 11 0
Yvan Dibango
α 11 2
Νικίτα Στεπάνοφ
α 11 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 8 0
Aleksandr Mikhalenko
α 4 0
Maksim Kovel
α 2 0
Dmitri Lisakovich
μ 11 1
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 11 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 10 2
Όλεγκ Πατότσκι
μ 6 0
Ruslan Lisakovich
μ 5 0
Stanislav Atrashkevich
μ 2 0
Abdoulaye Conde
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 11 2
Daniel Sosah
ε 10 4
Gleb Rovdo
ε 7 0
Μάρτιν Αρτιούκ
ε 6 1
Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 8 -10
Oleg Kovalev
τ 2 -3
Alexander Naumovich
τ 0 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 10 0
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0
Yuriy Pantya
α 8 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 7 0
Yann Emmanuel Affi
α 6 1
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 3 0
Kirill Shevchenko
α 2 0
Raymond Adeola
μ 10 2
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 10 1
Andrey Potapenko
μ 8 0
Ilya Alekseevich
μ 8 2
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 7 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 7 0
Ντμίτρι Μπάχα
μ 5 0
Vladislav Drapeza
μ 3 0
Dmitry Emelyanov
μ 1 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Αλεξάντερ Μακάς
ε 9 5
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 8 1
Giorgi Gogolashvili
ε 6 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
07.11.21
Ισλόκ
Gomel
19.06.21
Gomel
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
31.08.19
Gomel
Ισλόκ
2
:
2
27.04.19
Ισλόκ
Gomel
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
01.09.18
Ισλόκ
Gomel
0
:
1
27.04.18
Gomel
Ισλόκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.08.17
Gomel
Ισλόκ
0
:
1
23.04.17
Ισλόκ
Gomel
0
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
27.05.22
Ισλόκ
Dnepr Mogilev
Ν
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Η
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ν
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
Gomel
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Η
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Ν
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Ν
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 1 2 24:8 25
ΜΠΑΤΕ
10 7 2 1 19:5 23
Ντιναμό Μινσκ
11 6 4 1 16:10 22
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 6 3 2 14:6 21
5
Μινσκ
11 6 1 4 16:14 19
6
Ισλόκ
11 5 3 3 17:14 18
7
Νέμαν
11 4 5 2 17:14 17
8
Σλάβια Μοζίρ
11 5 2 4 18:17 17
9
Σλατσκ
10 3 6 1 14:12 15
10
Gomel
10 4 2 4 13:13 14
11
Μπελσίνα
11 2 5 4 12:16 11
12
Τορπέντο Ζόντινο
10 3 2 5 10:15 11
13
Βιτέμπσκ
11 1 4 6 9:18 7
14
Dnepr
11 1 2 8 9:23 5
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 0 4 7 5:16 4
16
Ντιναμό Μπρεστ
11 0 4 7 7:19 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 6:2 12
2
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 0 1 10:1 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Σλάβια Μοζίρ
5 3 1 1 10:9 10
5
Ισλόκ
5 3 0 2 8:7 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 8:8 9
7
Σλατσκ
5 2 3 0 8:5 9
8
Νέμαν
5 2 2 1 10:7 8
9
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:4 8
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
11
Gomel
5 1 2 2 4:5 5
12
Μπελσίνα
5 1 2 2 5:7 5
13
Dnepr
5 1 1 3 7:9 4
14
Βιτέμπσκ
5 0 1 4 3:8 1
15
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:11 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
6 5 0 1 9:3 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:6 13
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 8:1 12
4
Νέμαν
6 3 2 1 10:8 11
5
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
6
Ισλόκ
6 2 2 2 8:8 8
7
Ντιναμό Μινσκ
5 1 4 0 6:5 7
8
ΜΠΑΤΕ
3 2 0 1 4:3 6
9
Σλατσκ
5 1 3 1 7:8 6
10
Gomel
4 2 0 2 4:4 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
12
Μπελσίνα
7 1 2 4 6:12 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
14
Ντιναμό Μπρεστ
6 0 4 2 5:9 4
15
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 4:10 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
7 5 2 0 15:2 17
2
Ντιναμό Μινσκ
6 5 0 1 10:5 15
3
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
4
Ισλόκ
5 3 1 1 9:6 10
5
Σλατσκ
5 2 3 0 7:4 9
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
7
Σλάβια Μοζίρ
5 3 0 2 7:6 9
8
Gomel
6 2 2 2 9:9 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
6 2 1 3 5:8 7
10
Μπελσίνα
4 1 3 0 6:4 6
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
13
Βιτέμπσκ
6 0 2 4 5:11 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 1:6 2
15
Dnepr
6 0 2 4 6:14 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;