1:2
Τορπέντο Ζόντινο — Ντιναμό Μινσκ Ο αγώνας έληξε 16 Ιουλίου 2021
Ο επόμενος αγώνας για την Τορπέντο Ζόντινο
30 Οκτωβρίου, 16:00
 
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Ο επόμενος αγώνας για την Ντιναμό Μινσκ
6 Νοεμβρίου, 14:00
 
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ

Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Ντιναμό Μινσκ

16 Ιουλίου 2021, 20:45
16 Ιουλίου 2021, 20:45 Ο αγώνας έληξε
Τορπέντο Ζόντινο
1 : 2
Ντιναμό Μινσκ
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Διαιτητής: Sergey Krasnikov

Συνθέσεις

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 14 -21
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 14 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 11 0
Yuri Gabovda
α 10 1
Ίγκορ Μπίρκο
α 10 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 10 0
Alan Aussi
α 9 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 10 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 13 1
Pavel Klenye
ε 9 3
Shakhrom Samiev
ε 0 0
Αναπληρωματικοί
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 1 -1
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
α 7 0
Denis Gruzhevskiy
α 6 2
Ernest Astakhov
α 3 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 15 2
Kirill Kirilenko
μ 13 1
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 11 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 10 0
Matheus Monteiro
μ 8 1
Nikolay Mackarevich
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 11 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 11 1
Fabricio Oya
μ 7 1
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 7 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 5 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 4 1
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 3 0
Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 7 -4
Αντρέι Μπατςούλα
α 13 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 12 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 9 1
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 6 0
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 13 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 13 1
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 13 3
Αντόν Πουτίλο
μ 10 2
Αμπλαγιέ Βε Μπένγκε
ε 11 10
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 11 2
Αναπληρωματικοί
Denis Shpakovsky
τ 0 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 12 0
Βλάντισλαβ Λιακ
α 0 0
Roman Davyskiba
μ 12 2
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 10 0
Nikita Demchenko
μ 0 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 14 1
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 7 1
Ιβάν Μπακάρ
ε 4 0
Kirill Zabelin
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Εβγκένι Σικάφκα
ε 11 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 9 2
Ιγκόρ Σιτόφ
α 4 0
Dmitri Latykhov
ε 1 0
Nikita Khalimonchik
α 1 0
Vladislav Kalinin
α 1 0
Anton Susha
μ 0 0
Daniil Shapko
τ 0 0
Konstantin Kuchinsky
μ 0 0
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
53 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
4.90
3.60
1.65
1.78
1.88
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
5.25
3.80
1.57
1.80
1.76
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
4.90
3.65
1.63
1.83
1.83

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2020
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
03.11.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
4
:
0
22.06.19
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
31.10.18
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
0
:
0
31.03.18
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
13.08.17
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
15.04.17
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
08.10.16
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
03.07.21
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
27.06.21
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Ν
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ν
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Ντιναμό Μινσκ
04.07.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
28.06.21
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Ν
19.06.21
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
21.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Ν
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 13 1 0 32:7 40
ΜΠΑΤΕ
16 12 3 1 35:13 39
Ρουχ
15 8 5 2 24:12 29
4
Ντιναμό Μινσκ
15 9 2 4 27:10 29
5
Gomel
14 8 3 3 29:14 27
6
Ντιναμό Μπρεστ
16 5 9 2 19:10 24
7
Μινσκ
15 5 6 4 22:25 21
8
Βιτέμπσκ
15 4 8 3 17:12 20
9
Ενερτζέτικ-BGU
15 5 4 6 19:19 19
10
Τορπέντο Ζόντινο
15 5 4 6 15:22 19
11
Ισλόκ
15 4 4 7 19:25 16
12
Σλατσκ
16 3 5 8 18:29 14
13
Νέμαν
15 1 6 8 12:23 9
14
Σλάβια Μοζίρ
15 2 3 10 16:31 9
15
Smorgon
15 1 4 10 10:34 7
16
Sputnik
16 2 1 13 12:40 7
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 9:2 13
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 12:3 13
3
Gomel
5 4 0 1 15:6 12
4
Ρουχ
5 3 2 0 6:1 11
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 9:7 10
6
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 11:4 9
7
Μινσκ
5 2 2 1 7:10 8
8
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 8:5 7
9
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 8:6 5
10
Σλατσκ
5 1 1 3 8:12 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 3:8 4
12
Ισλόκ
5 0 3 2 4:7 3
13
Νέμαν
5 0 3 2 6:10 3
14
Smorgon
5 0 3 2 6:12 3
15
Sputnik
5 1 0 4 6:16 3
16
Σλάβια Μοζίρ
5 0 1 4 5:14 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
9 9 0 0 23:6 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 8 1 0 21:3 25
3
Ρουχ
8 6 2 0 16:2 20
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
8 5 0 3 13:5 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
8 3 3 2 11:8 12
7
Σλατσκ
8 3 3 2 15:15 12
8
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 5 1 8:5 11
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 3 2 2 9:8 11
10
Βιτέμπσκ
7 2 5 0 8:2 11
11
Μινσκ
7 2 4 1 13:13 10
12
Ισλόκ
8 2 2 4 7:11 8
13
Σλάβια Μοζίρ
8 1 2 5 10:15 5
14
Smorgon
5 1 1 3 5:8 4
15
Νέμαν
8 0 3 5 7:13 3
16
Sputnik
7 1 0 6 6:22 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μινσκ
7 4 2 1 14:5 14
3
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 4 1 11:5 13
4
ΜΠΑΤΕ
7 3 3 1 12:7 12
5
Gomel
8 3 2 3 13:12 11
6
Μινσκ
8 3 2 3 9:12 11
7
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 9:10 9
8
Ρουχ
7 2 3 2 8:10 9
9
Ισλόκ
7 2 2 3 12:14 8
10
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:14 8
11
Ενερτζέτικ-BGU
7 2 1 4 8:11 7
12
Νέμαν
7 1 3 3 5:10 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 1 5 6:16 4
14
Sputnik
9 1 1 7 6:18 4
15
Smorgon
10 0 3 7 5:26 3
16
Σλατσκ
8 0 2 6 3:14 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;