Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Ντιναμό Μινσκ

17 Ιουλίου 2021, 16:00
17 Ιουλίου 2021, 16:00
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Γήπεδο: Torpedo (Zhodino, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 12 -17
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 1 -1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 12 0
Alan Aussi
α 9 0
Yuri Gabovda
α 9 1
Ίγκορ Μπίρκο
α 9 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 9 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 8 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
α 6 0
Denis Gruzhevskiy
α 5 2
Ernest Astakhov
α 1 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 13 2
Kirill Kirilenko
μ 12 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 9 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 9 0
Matheus Monteiro
μ 8 1
Ανατόλι Μακάροφ
μ 8 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 8 0
Fabricio Oya
μ 7 1
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 6 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 5 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 2 1
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 11 1
Pavel Klenye
ε 7 2
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 3 0
Nikolay Mackarevich
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Αντρέι Καχατουριάν
μ 11 1
Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 6 -4
Daniil Shapko
τ 0 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 12 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 12 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 11 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 8 1
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 5 0
Ιγκόρ Σιτόφ
α 4 0
Nikita Khalimonchik
α 1 0
Αλεξάντρ Σελιάβα
μ 12 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 12 1
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 12 3
Roman Davyskiba
μ 11 2
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 10 0
Αντόν Πουτίλο
μ 9 1
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 13 1
Εβγκένι Σικάφκα
ε 11 0
Αμπλαγιέ Βε Μπένγκε
ε 10 7
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 10 2
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 7 1
Ιβάν Μπακάρ
ε 3 0
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 9 2
Konstantin Kuchinsky
μ 0 0
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2020
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
03.11.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
4
:
0
22.06.19
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
31.10.18
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
0
:
0
31.03.18
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
13.08.17
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
15.04.17
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
08.10.16
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
19.06.21
Τορπέντο Ζόντινο
Sputnik
Ν
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ν
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Ντιναμό Μινσκ
19.06.21
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
12.06.21
Sputnik
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
21.05.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Ν
09.05.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.21
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
13 10 2 1 28:10 32
Ρουχ
13 7 4 2 22:11 25
4
Gomel
13 7 3 3 27:13 24
5
Ντιναμό Μινσκ
13 7 2 4 21:9 23
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
13 4 7 2 14:8 19
8
Ντιναμό Μπρεστ
13 4 7 2 14:8 19
9
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 3 5 14:18 18
10
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
11
Ισλόκ
13 4 2 7 17:23 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
13 1 3 9 7:30 6
16
Sputnik
13 1 1 11 6:31 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 13:3 15
3
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 9:4 10
4
Ρουχ
5 3 1 1 8:3 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
7
Gomel
5 3 0 2 13:6 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 8:8 7
9
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 7:4 6
10
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 4:5 5
11
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 5:9 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 2 3 4:13 2
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
6 5 1 0 16:2 16
5
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 9:5 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 3 1 2 8:7 10
8
Βιτέμπσκ
6 2 4 0 8:2 10
9
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
10
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
11
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 4 1 4:4 7
12
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:4 8
7
Ρουχ
6 2 2 2 7:9 8
8
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
10
Ισλόκ
6 2 1 3 11:13 7
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
7 1 1 5 4:12 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
9 0 2 7 3:24 2
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;