Ισλόκ
19 Νοεμβρίου
16:00
Τορπέντο Ζόντινο
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
1 X 2
ΣK ΣO
21:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
21:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
21:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
21:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
21:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Ισλόκ — Τορπέντο Ζόντινο 19 Νοεμβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
17.09.22
Ισλόκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
10.09.22
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
03.09.22
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
27.08.22
Νέμαν
Ισλόκ
Η
21.08.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
13.08.22
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.08.22
Σλατσκ
Ισλόκ
Ν
16.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ν
08.07.22
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
27.05.22
Ισλόκ
Dnepr Mogilev
Ν
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Η
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ν
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
Τορπέντο Ζόντινο
18.09.22
Τορπέντο Ζόντινο
Dnepr Mogilev
Ν
11.09.22
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.09.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Ι
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ι
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
06.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
16.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Η
10.07.22
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
04.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Ν
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Μεταξύ τους αγώνες: Ισλόκ — Τορπέντο Ζόντινο

Πρέμιερ Λιγκ 2022
16.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
25.09.21
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
22.11.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.10.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
1
:
3
31.05.19
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
18.08.18
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
2
:
1
14.04.18
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.07.17
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
21 13 5 3 37:18 44
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
21 13 4 4 36:13 43
3
Ντιναμό Μινσκ
21 12 7 2 34:16 43
4
ΜΠΑΤΕ
22 11 8 3 37:16 41
5
Ισλόκ
22 11 4 7 37:27 37
6
Τορπέντο Ζόντινο
22 10 5 7 29:23 35
7
Μινσκ
22 10 4 8 35:35 34
8
Gomel
22 9 4 9 27:28 31
9
Νέμαν
22 6 11 5 29:29 29
10
Σλάβια Μοζίρ
22 8 5 9 31:34 29
11
Μπελσίνα
22 5 9 8 29:33 24
12
Σλατσκ
22 5 8 9 22:32 23
13
Βιτέμπσκ
22 4 7 11 22:33 19
14
Ντιναμό Μπρεστ
21 4 6 11 17:30 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
22 3 4 15 14:35 13
16
Dnepr
22 3 3 16 20:54 12
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 8:4 13
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 2 0 10:2 11
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 8:4 11
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 8:3 10
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 4:4 8
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 2 1 6:4 8
7
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 9:5 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 5:5 6
9
Μπελσίνα
5 1 3 1 6:5 6
10
Ισλόκ
5 2 0 3 9:7 6
11
Μινσκ
5 1 2 2 5:10 5
12
Νέμαν
5 1 2 2 7:8 5
13
Σλατσκ
5 1 2 2 3:4 5
14
Gomel
5 1 0 4 4:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:10 0
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
11 7 1 3 17:14 22
2
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 4 2 18:8 19
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 1 3 13:6 19
4
Νέμαν
11 5 4 2 15:12 19
5
ΜΠΑΤΕ
11 5 3 3 18:11 18
6
Ντιναμό Μινσκ
10 4 5 1 17:8 17
7
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 4 3 17:12 16
8
Ισλόκ
11 4 3 4 16:15 15
9
Gomel
11 5 0 6 12:15 15
10
Σλατσκ
11 3 4 4 13:16 13
11
Σλάβια Μοζίρ
11 3 3 5 15:18 12
12
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 12:16 11
13
Dnepr
11 3 0 8 12:31 9
14
Μπελσίνα
11 2 3 6 9:17 9
15
Ντιναμό Μπρεστ
11 1 5 5 10:17 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
11 8 2 1 17:8 26
2
Ενερτζέτικ-BGU
10 8 1 1 19:10 25
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 7 3 1 23:7 24
4
ΜΠΑΤΕ
11 6 5 0 19:5 23
5
Ισλόκ
11 7 1 3 21:12 22
6
Τορπέντο Ζόντινο
11 6 1 4 12:11 19
7
Σλάβια Μοζίρ
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Μπελσίνα
11 3 6 2 20:16 15
10
Μινσκ
11 3 3 5 18:21 12
11
Νέμαν
11 1 7 3 14:17 10
12
Σλατσκ
11 2 4 5 9:16 10
13
Ντιναμό Μπρεστ
10 3 1 6 7:13 10
14
Βιτέμπσκ
11 2 2 7 10:17 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3

Συνθέσεις

Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 17 -20
Timofey Yurasov
τ 3 -2
Νικίτα Στεπάνοφ
α 21 2
Vadim Pigas
α 20 0
Kirill Glushhenkov
α 13 0
Maksim Kovel
α 13 1
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 8 0
Aleksandr Mikhalenko
α 6 0
Fard Ibrahim
α 6 1
Ilya Kalachev
α 6 0
Dmitri Lisakovich
μ 21 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 20 3
Ruslan Lisakovich
μ 16 3
Όλεγκ Πατότσκι
μ 15 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 7 2
Alexander Guz
μ 3 1
Camara Yamoussa
μ 3 0
Kirill Gomanov
μ 2 0
Artem Zimin
μ 1 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 22 4
Daniel Sosah
ε 21 6
Gleb Rovdo
ε 14 1
Μάρτιν Αρτιούκ
ε 9 1
Shakhrom Samiev
ε 5 1
Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 18 -14
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 20 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 19 1
Ίγκορ Μπίρκο
α 17 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 11 0
Dmitriy Yashin
α 9 0
Alexander Chizh
α 7 1
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Nikita Patsko
α 4 1
Evgeni Berezkin
μ 21 2
Μαξίμ Μιακίς
μ 20 1
Anton Kovalev
μ 19 2
Vadim Pobudey
μ 19 3
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 18 2
Ανατόλι Μακάροφ
μ 17 0
Lipe Veloso
μ 16 1
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 13 1
Αντρέι Καχατουριάν
μ 10 0
Egor Mychelkin
μ 3 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 22 5
Valeriy Gorbachik
ε 21 7
Kirill Kirilenko
ε 11 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;