Στοίχημα στο Ισλόκ — Ντιναμό Μπρεστ 13 Αυγούστου 2022

13 Αυγούστου 2022, 16:00
13 Αυγούστου 2022, 16:00
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ισλόκ

Artem Radkov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνατόβιτς
τ 4 -4
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 3 -5
Timofey Yurasov
τ 2 -1
Kirill Glushhenkov
α 8 0
Vadim Pigas
α 8 0
Yvan Dibango
α 8 2
Νικίτα Στεπάνοφ
α 8 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 6 0
Aleksandr Mikhalenko
α 3 0
Maksim Kovel
α 2 0
Aleksey Orlovich
α 0 0
Fard Ibrahim
α 0 0
Gleb Krivtsov
α 0 0
Maxim Lapchuk
α 0 0
Dmitri Lisakovich
μ 8 1
Γιούρι Κοζιρένκο
μ 8 0
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
μ 8 5
Όλεγκ Νικιφορένκο
μ 7 2
Όλεγκ Πατότσκι
μ 4 0
Ruslan Lisakovich
μ 2 0
Stanislav Atrashkevich
μ 2 0
Abdoulaye Conde
μ 1 0
Alexander Guz
μ 0 0
Artem Zimin
μ 0 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 8 0
Daniel Sosah
ε 7 1
Gleb Rovdo
ε 6 0
Μάρτιν Αρτιούκ
ε 5 1
Aleksandr Korzun
ε 0 0
Dmitri Nekrashevich
ε 0 0
Oleg Pliut
ε 0 0
Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 7 -11
Michail Kozakevich
τ 2 -2
Sergey Lynko
α 8 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 8 0
Vladislav Yasyukevich
α 7 0
Munashe Garananga
α 6 2
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 6 0
Vadim Milyutin
α 3 0
Vladimir Shcherbo
α 3 0
Vladislav Krivitskiy
α 3 0
Aleksandr Bulychev
μ 8 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 8 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 7 3
Αντρέι Σεμρούκ
μ 6 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 6 0
Maksim Kolmakov
μ 5 1
Vladislav Sugak
μ 5 1
Maksim Kovalchuk
μ 3 0
Franck Nunke
μ 0 0
Evgeni Kozel
ε 6 0
Mukhtar Sanusi
ε 6 0
Daniil Pavlov
ε 3 0
Maksim Lotysh
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
23.10.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
13.06.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
25.07.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
15.03.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
0
3
:
5
P
10.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2019
10.11.19
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
29.06.19
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
5
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
03.11.18
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
3
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Ν
23.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ν
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
Ντιναμό Μπρεστ
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
8 5 1 2 16:8 16
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 3 1 10:4 15
4
Ντιναμό Μινσκ
8 4 3 1 9:5 15
5
Μινσκ
8 4 1 3 11:10 13
6
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
7
Σλάβια Μοζίρ
8 4 1 3 13:9 13
8
Ισλόκ
8 3 3 2 12:10 12
9
Νέμαν
8 3 3 2 11:10 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
12
Μπελσίνα
8 1 4 3 8:12 7
13
Βιτέμπσκ
8 1 4 3 8:13 7
14
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 7:13 4
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 0 4 4 4:10 4
16
Dnepr
8 0 2 6 4:17 2
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σλάβια Μοζίρ
5 3 1 1 10:4 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
4
Ισλόκ
5 3 1 1 8:5 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:5 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 9:8 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 5:3 8
8
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
10
Μπελσίνα
5 1 3 1 6:6 6
11
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 3:8 2
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:7 2
16
Dnepr
5 0 1 4 4:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
2
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
4
Μινσκ
4 3 0 1 6:3 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
7
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
8
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
9
Σλάβια Μοζίρ
4 1 1 2 6:8 4
10
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
11
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
12
Ντιναμό Μινσκ
3 0 3 0 3:3 3
13
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 3:6 2
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 4:10 2
16
Dnepr
3 0 0 3 0:6 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
4
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
5
Ισλόκ
3 2 1 0 7:4 7
6
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 1 3 0 4:3 6
8
Ενερτζέτικ-BGU
2 2 0 0 6:2 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Βιτέμπσκ
4 0 2 2 4:7 2
13
Νέμαν
3 0 2 1 3:4 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 0 3 2:7 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;