Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Σλάβια Μοζίρ

20 Νοεμβρίου 2021, 15:00
20 Νοεμβρίου 2021, 15:00
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Γήπεδο: Stadyen RTsOR-BGU (Minsk, Belarus)
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artem Makavchik
τ 3 -2
Vladislav Rusanov
τ 3 -3
Ντένις Σαντόφσκι
τ 2 -4
Αρτέμ Σοκόλ
α 8 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 8 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 7 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 6 1
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 2 1
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Egor Strelkovsky
α 0 0
Andrey Rylach
μ 8 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 8 0
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 8 1
Maksim Omelyanchuk
μ 7 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 7 0
Τζέρεμι Μαβατού
μ 7 1
Mikhail Bashilov
μ 6 0
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 6 0
Daniil Vigovsky
μ 5 1
Ramzy Yussif
μ 4 0
Artem Jurko
μ 1 0
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 8 2
Bakdaulet Zulfikarov
ε 3 0
Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μιχαήλ Μπαρανόφσκι
τ 7 -11
Maksim Shishlov
τ 1 -2
Νικολάι Ρομανιούκ
τ 0 0
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 8 1
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 8 0
Αλεξάντρ Ραέφσκι
α 7 0
Γιούρι Νεντασκόφσκι
α 7 0
Ιλία Ρούτσκι
α 7 0
Ilya Shabanov
α 5 0
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 1 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 1 0
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 8 2
Φράνσις Ναρ
μ 7 0
Αντρέι Αλσάνικ
μ 6 0
Βλάντισλαβ Ζουκ
μ 5 0
Αντρέι Τσουκλέι
μ 4 1
leo njengo
μ 2 0
Ali Nasser
μ 1 0
Marko Stojanovic
μ 1 0
Islam Tlupov
ε 8 0
Ντένις Τετέ
ε 8 0
Μαξίμ Σλιούσαρ
ε 7 2
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 6 0
Νικίτα Μελνικόφ
ε 6 1
Vladislav Poloz
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Aleksandr Dygun
μ 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.11.20
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
15.09.19
Σλάβια Μοζίρ
Ενερτζέτικ-BGU
2
:
2
05.05.19
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
1
:
2

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
30.04.21
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
17.04.21
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
09.04.21
Ενερτζέτικ-BGU
Sputnik
Η
04.04.21
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
20.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Ν
Σλάβια Μοζίρ
14.05.21
Sputnik
Σλάβια Μοζίρ
Ν
08.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.04.21
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Η
23.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Ν
17.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
11.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Βιτέμπσκ
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
12.03.21
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 21:4 24
2
Ντιναμό Μινσκ
9 6 2 1 16:5 20
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 2 1 15:7 17
4
Gomel
8 4 3 1 14:7 15
5
Ρουχ
8 4 3 1 14:8 15
6
Ντιναμό Μπρεστ
8 3 5 0 10:3 14
7
Ισλόκ
8 4 0 4 12:14 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 6:10 11
9
Βιτέμπσκ
8 1 6 1 5:4 9
10
Μινσκ
8 2 3 3 12:13 9
11
Σλάβια Μοζίρ
9 2 2 5 9:13 8
12
Νέμαν
8 1 3 4 5:9 6
13
Ενερτζέτικ-BGU
8 1 3 4 7:9 6
14
Σλατσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Smorgon
9 1 1 7 3:19 4
16
Sputnik
9 1 0 8 3:20 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 14:3 15
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 11:5 12
4
Gomel
5 3 2 0 9:3 11
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
6
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 5:3 7
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 4 0 5:3 7
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 8:8 7
9
Ισλόκ
5 2 0 3 9:10 6
10
Σλατσκ
5 1 2 2 5:8 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 4:7 5
12
Μινσκ
5 1 2 2 9:10 5
13
Νέμαν
5 1 1 3 4:7 4
14
Smorgon
5 1 0 4 2:10 3
15
Ενερτζέτικ-BGU
5 0 2 3 3:7 2
16
Sputnik
5 0 0 5 2:13 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 6 0 0 17:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 9:2 12
3
ΜΠΑΤΕ
4 4 0 0 9:3 12
4
Ρουχ
5 3 2 0 10:2 11
5
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
6
Τορπέντο Ζόντινο
3 2 0 1 3:3 6
7
Ισλόκ
5 2 0 3 5:8 6
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
9
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 6:5 5
10
Σλατσκ
3 1 2 0 4:2 5
11
Βιτέμπσκ
3 0 3 0 0:0 3
12
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 3 0 1:1 3
13
Μινσκ
4 0 3 1 8:10 3
14
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
15
Νέμαν
4 0 1 3 1:5 1
16
Sputnik
5 0 0 5 2:14 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 9:2 11
2
Ντιναμό Μινσκ
4 2 2 0 7:3 8
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 4:2 6
4
Βιτέμπσκ
5 1 3 1 5:4 6
5
Μινσκ
4 2 0 2 4:3 6
6
Ισλόκ
3 2 0 1 7:6 6
7
Gomel
4 1 2 1 5:5 5
8
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 3:7 5
10
Νέμαν
4 1 2 1 4:4 5
11
Ρουχ
3 1 1 1 4:6 4
12
Σλάβια Μοζίρ
4 1 0 3 4:7 3
13
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
14
Ενερτζέτικ-BGU
3 0 1 2 1:4 1
15
Σλατσκ
5 0 1 4 2:11 1
16
Smorgon
7 0 1 6 1:17 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;