Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Σλάβια Μοζίρ 3 Σεπτεμβρίου 2022

3 Σεπτεμβρίου 2022, 16:00
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 8 -7
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 4 -9
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 10 1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 10 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 8 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Dmitriy Yashin
α 6 0
Alexander Chizh
α 5 1
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Evgeni Berezkin
μ 12 1
Vadim Pobudey
μ 12 2
Μαξίμ Μιακίς
μ 11 0
Lipe Veloso
μ 10 0
Anton Kovalev
μ 9 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 8 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 7 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 7 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 6 1
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 12 2
Valeriy Gorbachik
ε 11 2
Kirill Kirilenko
ε 9 0
Shakhrom Samiev
ε 2 0
Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Danila Sokol
τ 10 -15
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 2 -5
Νικολάι Ρομανιούκ
τ 0 0
Georgi Bugulov
α 11 1
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 11 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 11 1
Ιλία Ρούτσκι
α 10 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 4 1
Αντρέι Τσουκλέι
α 3 0
Cristian Dros
μ 12 1
Valeri Potorocha
μ 12 1
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 12 3
Юрий Ловец
μ 12 2
Αντρέι Αλσάνικ
μ 11 1
Vladimir Yesin
μ 8 0
Vladislav Poloz
μ 5 0
Gbenga Opamoye
μ 2 0
Owona Essogo
ε 12 1
Αντρέι Κομπέτς
ε 12 4
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 12 4
Αρτέμ Πετρένκο
ε 5 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2021
30.10.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2020
13.09.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
09.08.19
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
1
:
1
07.04.19
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
26.11.17
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
2
:
0
02.07.17
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2016
30.10.16
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
2
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Σλάβια Μοζίρ
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλάβια Μοζίρ
Η
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;