Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Σαχτάρ Σόλιγκορσκ 29 Οκτωβρίου 2022

29 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 6 -6
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 4 -9
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 8 1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 8 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Dmitriy Yashin
α 6 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 6 0
Alexander Chizh
α 5 1
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Evgeni Berezkin
μ 10 1
Vadim Pobudey
μ 10 2
Μαξίμ Μιακίς
μ 9 0
Lipe Veloso
μ 8 0
Anton Kovalev
μ 7 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 6 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 6 1
Ανατόλι Μακάροφ
μ 5 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 5 0
Valeriy Gorbachik
ε 10 2
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 10 1
Kirill Kirilenko
ε 8 0
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Sergey Tashuev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Τσέρνικ
τ 7 -2
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 4 -3
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 1 -1
Denis Seledtsov
τ 0 0
Γκλεμπ Σεφτσένκο
α 10 0
Σεργκέι Πολιτσέβιτς
α 10 2
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
α 9 0
Νίκολα Άντιτς
α 7 0
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 4 0
Милош Шатара
α 4 1
Denis Gruzhevskiy
α 3 0
Ρουσλάν Κανταρκέβιτς
α 3 0
Ilya Sviridenko
α 1 0
Βαλόν Αχμέντι
μ 11 0
Ντμίτρι Ποντστρελόφ
μ 10 0
Viktor Sotnikov
μ 6 0
Πάβελ Τσαμπέλιν
μ 6 0
Zaim Divanovic
μ 5 0
Νικίτα Κόρζουν
μ 5 0
Roman Davyskiba
μ 4 0
Denis Kozlovski
μ 2 0
Ardit Krymi
μ 0 0
Vitor Feijão
μ 0 0
Andrey Solovey
ε 11 1
Ιγκόρ Ιβάνοβιτς
ε 11 2
Dembo Darboe
ε 10 5
Μαξίμ Σκάβις
ε 10 1
Ilya Cherniak
ε 8 2

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2021
17.10.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
05.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
14.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
0
09.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2019
05.10.19
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
3
:
0
22.05.19
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
28.10.18
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
28.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Ν
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Ν
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Dnepr Mogilev
Ν
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 1 2 24:8 25
Ντιναμό Μινσκ
12 7 4 1 19:11 25
ΜΠΑΤΕ
11 7 3 1 19:5 24
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
5
Ισλόκ
12 5 4 3 18:15 19
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
9
Gomel
11 4 3 4 14:14 15
10
Σλατσκ
11 3 6 2 14:14 15
11
Μπελσίνα
12 3 5 4 16:18 14
12
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 2 5 11:15 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 1 4 7 8:18 7
15
Dnepr
11 1 2 8 9:23 5
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 0 1 10:1 12
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:7 10
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 6:4 10
4
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 5:2 8
7
Μπελσίνα
5 2 2 1 9:7 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 6:7 7
10
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
11
Gomel
5 1 3 1 5:5 6
12
Σλατσκ
5 1 3 1 7:7 6
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Dnepr
5 1 1 3 7:9 4
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:10 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:6 13
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
7
Ντιναμό Μινσκ
5 1 4 0 6:5 7
8
ΜΠΑΤΕ
3 2 0 1 4:3 6
9
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
10
Gomel
4 2 0 2 4:4 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
12
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
13
Μπελσίνα
7 1 2 4 6:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
4
Ισλόκ
5 3 1 1 9:6 10
5
Τορπέντο Ζόντινο
7 3 1 3 6:8 10
6
Σλατσκ
5 2 3 0 7:4 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 1:6 2
15
Dnepr
6 0 2 4 6:14 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;