Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Σαχτάρ Σόλιγκορσκ 29 Οκτωβρίου 2022

29 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Συνθέσεις

Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 13 -10
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 15 1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 15 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 13 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 8 0
Alexander Chizh
α 6 1
Dmitriy Yashin
α 6 0
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Nikita Patsko
α 2 1
Vadim Pobudey
μ 17 3
Evgeni Berezkin
μ 16 1
Μαξίμ Μιακίς
μ 16 0
Anton Kovalev
μ 14 0
Lipe Veloso
μ 14 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 13 2
Ανατόλι Μακάροφ
μ 12 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 9 1
Αντρέι Καχατουριάν
μ 7 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 17 4
Valeriy Gorbachik
ε 16 4
Kirill Kirilenko
ε 11 0
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ

Sergey Tashuev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 9 -7
Σεργκέι Τσέρνικ
τ 7 -2
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 1 -1
Γκλεμπ Σεφτσένκο
α 15 0
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
α 14 0
Νίκολα Άντιτς
α 11 1
Σεργκέι Πολιτσέβιτς
α 11 2
Милош Шатара
α 8 1
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 7 0
Denis Gruzhevskiy
α 3 0
Ρουσλάν Κανταρκέβιτς
α 3 0
Luka Simunovic
α 1 0
Βαλόν Αχμέντι
μ 14 1
Ντμίτρι Ποντστρελόφ
μ 14 3
Πάβελ Τσαμπέλιν
μ 10 0
Zaim Divanovic
μ 9 0
Νικίτα Κόρζουν
μ 9 0
Roman Davyskiba
μ 7 0
Ardit Krymi
μ 3 0
Vitor Feijão
μ 2 0
Ιγκόρ Ιβάνοβιτς
ε 15 2
Μαξίμ Σκάβις
ε 15 5
Ilya Cherniak
ε 13 5
Andrey Solovey
ε 12 1
Egor Karpickiy
ε 4 0
Euloge Placca Fessou
ε 4 1

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2021
17.10.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
05.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
14.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
0
09.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2019
05.10.19
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
3
:
0
22.05.19
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
28.10.18
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
06.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
16.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Η
10.07.22
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
04.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Ν
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15.08.22
Dnepr Mogilev
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
29.07.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
24.07.22
Σλάβια Μοζίρ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
18.07.22
Μπελσίνα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
28.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Ν
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
08.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Ν
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
10.04.22
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Dnepr Mogilev
Ν
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
17 9 6 2 33:12 33
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
16 10 3 3 28:10 33
Ισλόκ
17 9 4 4 28:20 31
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 4 3 29:14 31
5
Ντιναμό Μινσκ
15 9 4 2 24:14 31
6
Μινσκ
17 9 2 6 30:25 29
7
Gomel
17 8 4 5 23:18 28
8
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 3 7 21:19 24
9
Νέμαν
16 5 8 3 22:21 23
10
Σλάβια Μοζίρ
17 7 2 8 26:29 23
11
Σλατσκ
17 4 6 7 19:28 18
12
Μπελσίνα
17 4 6 7 23:28 18
13
Arsenal Dzerzhinsk
17 3 4 10 12:25 13
14
Βιτέμπσκ
17 2 5 10 13:28 11
15
Ντιναμό Μπρεστ
16 2 4 10 11:26 10
16
Dnepr
17 2 3 12 17:42 9
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 14:4 12
2
Ισλόκ
5 4 0 1 10:5 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 9:5 10
4
Μινσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Gomel
5 3 1 1 8:4 10
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 10:3 10
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 3 1 5:6 6
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 10:7 6
9
Νέμαν
5 1 3 1 5:7 6
10
Arsenal Dzerzhinsk
5 2 0 3 4:7 6
11
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:9 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 0 3 4:7 6
13
Μπελσίνα
5 1 1 3 7:10 4
14
Σλατσκ
5 1 0 4 5:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 7:18 3
16
Βιτέμπσκ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
9 6 1 2 15:9 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 5 0 2 10:3 15
3
Ενερτζέτικ-BGU
9 4 3 2 16:7 15
4
Gomel
8 5 0 3 12:8 15
5
Νέμαν
8 4 3 1 11:8 15
6
ΜΠΑΤΕ
8 4 2 2 16:8 14
7
Ισλόκ
9 3 3 3 12:11 12
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 2 3 14:10 11
9
Σλάβια Μοζίρ
9 3 2 4 14:15 11
10
Ντιναμό Μινσκ
7 2 4 1 10:8 10
11
Σλατσκ
8 2 3 3 11:14 9
12
Μπελσίνα
9 2 2 5 8:14 8
13
Arsenal Dzerzhinsk
9 2 2 5 8:13 8
14
Βιτέμπσκ
8 1 3 4 6:13 6
15
Dnepr
9 2 0 7 10:26 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 6:13 4
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
8 7 0 1 14:6 21
2
Ισλόκ
8 6 1 1 16:9 19
3
ΜΠΑΤΕ
9 5 4 0 17:4 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 3 1 18:7 18
5
Ενερτζέτικ-BGU
7 5 1 1 13:7 16
6
Gomel
9 3 4 2 11:10 13
7
Τορπέντο Ζόντινο
9 4 1 4 7:9 13
8
Σλάβια Μοζίρ
8 4 0 4 12:14 12
9
Μπελσίνα
8 2 4 2 15:14 10
10
Μινσκ
8 3 1 4 15:16 10
11
Σλατσκ
9 2 3 4 8:14 9
12
Νέμαν
8 1 5 2 11:13 8
13
Ντιναμό Μπρεστ
8 2 0 6 5:13 6
14
Βιτέμπσκ
9 1 2 6 7:15 5
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 1 2 5 4:12 5
16
Dnepr
8 0 3 5 7:16 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;