1:1
Έλτσε — Αλμερία Ο αγώνας έληξε 16 Νοεμβρίου 2019

Στοίχημα στο Έλτσε — Αλμερία 16 Νοεμβρίου 2019

16 Νοεμβρίου 2019, 19:30
16 Νοεμβρίου 2019, 19:30 Ο αγώνας έληξε
Έλτσε
1 : 1
Αλμερία
Γήπεδο: Μαρτίνεθ Βαλέρο (Έλτσε, Ισπανία)
Διαιτητής: Oliver de la Fuente Ramos
%MEETING_TABLE_BY_TOUR% %WHERE_TO_BET%

Συνθέσεις

Έλτσε

Pacheta
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Έντγκαρ Μπαντία
τ 15 -16
Όσκαρ Ζιλ Ρεγκάνιο
α 13 0
Γκονζάλο Βερντού
α 13 3
Ντάνι Κάλβο
α 13 0
Χουάν Κρουζ
α 12 0
Ιβάν Σάντσεζ
μ 14 1
Φιντέλ Τσάβες
μ 14 4
Γιοσάν
μ 12 0
Ραμόν Φολχ
μ 9 1
Νίνο
ε 15 2
Κλαούντιο Μεντίνα
ε 8 0
Αναπληρωματικοί
Μιγκέλ Σαν Ρομάν Φεράντιθ
τ 0 0
Αντόνι Λόπες
α 6 0
Ντανίλο Ορτίζ
α 5 1
Τέκιο
α 4 0
Ομενούκε Μφούλου
μ 6 0
Πέρε Μίγια
ε 13 1
Νάτσο Ραμόν
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Γιάτσινε Κασμί
ε 15 5
Γκονθάλο Βιγιάρ
μ 12 0
Μανού Σάντσεζ Λόπεζ
μ 11 0
Αλμπέρτο Ρούμπιο
μ 0 0
Ιγκνάσιο Παστόρ
α 0 0
Αλμερία

Guti
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρενέ
τ 14 -14
Nikola Maraš
α 13 2
Lucien Owona
α 10 0
Ιβάν Μπάλιου
α 9 0
Jonathan Silva Vieira
α 5 0
José Corpas
μ 14 2
Χοσέ Κάρλος Λάσο
μ 13 3
César de la Hoz
μ 12 1
Βαλεντίν Γουάντα
μ 10 1
Sergio Aguza
μ 9 2
Darwin Núñez
ε 5 2
Αναπληρωματικοί
Fernando Martínez
τ 1 0
José Romera
α 10 1
Άντε Τσόριτς
μ 10 0
Κέμα Νούνιεζ
μ 9 0
Francisco Callejón
μ 0 0
Sekou Gassama
ε 11 5
Χουάν Μουνιός
ε 9 1
Δε θα παίξουν
Iván Martos
α 15 0
Gaspar Panadero
μ 10 0
Ραντοσάβ Πέτροβιτς
μ 10 1
Arvin Appiah
ε 5 0
Juan Ibiza
α 2 0
Valentine Ozornwafor
α 1 0
Dragan Rosić
τ 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2018-2019
12.05.19
Αλμερία
Έλτσε
22.12.18
Έλτσε
Αλμερία
Segunda Division 2016-2017
28.04.17
Έλτσε
Αλμερία
2
:
3
18.11.16
Αλμερία
Έλτσε
2
:
1
Segunda Division 2015-2016
19.03.16
Έλτσε
Αλμερία
0
:
0
18.10.15
Αλμερία
Έλτσε
2
:
3
La Liga 2014-2015
07.03.15
Έλτσε
Αλμερία
04.10.14
Αλμερία
Έλτσε
La Liga 2013-2014
01.02.14
Έλτσε
Αλμερία
1
:
0
29.08.13
Αλμερία
Έλτσε
2
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Έλτσε
10.11.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Έλτσε
Ν
03.11.19
Έλτσε
Μιραντές
Ν
27.10.19
Ουέσκα
Έλτσε
Η
19.10.19
Έλτσε
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
12.10.19
Χιρόνα
Έλτσε
Ν
05.10.19
Έλτσε
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
01.10.19
Εξτρεμαδούρα
Έλτσε
Η
28.09.19
Έλτσε
Πονφεραδίνα
Ν
22.09.19
Νουμάνθια
Έλτσε
Ι
19.09.19
Έλτσε
Τενερίφη
Ι
15.09.19
Ρεάλ Οβιέδο
Έλτσε
Ν
08.09.19
Έλτσε
Λούγκο
Ι
30.08.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Έλτσε
Η
24.08.19
Αλκορκόν
Έλτσε
Ν
17.08.19
Έλτσε
Φουενλαμπράντα
Η
Αλμερία
10.11.19
Αλμερία
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
01.11.19
Ρεάλ Οβιέδο
Αλμερία
Ι
27.10.19
Αλμερία
Εξτρεμαδούρα
Ν
19.10.19
Αλκορκόν
Αλμερία
Ι
12.10.19
Αλμερία
Λούγκο
Ι
06.10.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλμερία
Ι
03.10.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλμερία
Η
29.09.19
Αλμερία
Κάντιθ
Η
21.09.19
Ράγιο Βαγιεκάνο
Αλμερία
Ι
17.09.19
Αλμερία
Χιρόνα
Ν
14.09.19
Λας Πάλμας
Αλμερία
Ν
07.09.19
Μάλαγα
Αλμερία
Ν
31.08.19
Αλμερία
Ουέσκα
Ν
24.08.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Αλμερία
Ι
17.08.19
Αλμερία
Αλμπαθέτε
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
15 11 2 2 24:12 35
2
Φουενλαμπράντα
16 8 4 4 22:16 28
3
Ουέσκα
16 8 2 6 19:13 26
4
Αλμερία
15 6 7 2 22:14 25
5
Νουμάνθια
15 6 6 3 17:12 24
6
Ρεάλ Σαραγόσα
15 6 5 4 21:17 23
7
Χιρόνα
15 7 2 6 19:17 23
8
Πονφεραδίνα
15 5 7 3 22:17 22
9
Έλτσε
15 6 4 5 18:16 22
10
Αλμπαθέτε
15 7 1 7 10:16 22
11
Αλκορκόν
15 5 6 4 20:18 21
12
Ράγιο Βαγιεκάνο
15 4 8 3 22:19 20
13
Λας Πάλμας
15 5 4 6 16:19 19
14
Λούγκο
15 4 7 4 16:20 19
15
Μιραντές
15 4 6 5 18:24 18
16
Σπόρτινγκ Χιχόν
15 4 5 6 17:17 17
17
Εξτρεμαδούρα
16 4 4 8 16:22 16
18
Μάλαγα
15 3 6 6 11:14 15
19
Ρεάλ Οβιέδο
15 3 5 7 19:24 14
20
Τενερίφη
15 3 5 7 17:20 14
21
Ράθινγκ Σανταντέρ
15 1 9 5 16:20 12
22
Λα Κορούνια
16 1 7 8 14:29 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
5 3 1 1 8:4 10
2
Νουμάνθια
5 3 1 1 6:3 10
3
Μιραντές
5 3 1 1 8:6 10
4
Λούγκο
5 3 1 1 6:5 10
5
Έλτσε
5 3 0 2 9:6 9
6
Πονφεραδίνα
5 2 3 0 8:5 9
7
Αλκορκόν
5 2 3 0 7:4 9
8
Φουενλαμπράντα
5 2 2 1 7:5 8
9
Ουέσκα
5 2 1 2 9:7 7
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 1 2 7:6 7
11
Αλμερία
5 1 4 0 6:5 7
12
Μάλαγα
5 2 1 2 5:4 7
13
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 1 2 8:8 7
14
Χιρόνα
5 2 1 2 6:7 7
15
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 2 0 3 7:7 6
16
Αλμπαθέτε
5 2 0 3 3:4 6
17
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 0 4 1 7:8 4
18
Ρεάλ Σαραγόσα
5 1 1 3 6:9 4
19
Λας Πάλμας
5 1 1 3 5:9 4
20
Εξτρεμαδούρα
5 1 0 4 5:11 3
21
Τενερίφη
5 0 3 2 4:6 3
22
Λα Κορούνια
5 0 2 3 3:9 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
7 6 1 0 13:3 19
2
Ουέσκα
8 6 1 1 13:4 19
3
Χιρόνα
8 5 2 1 10:5 17
4
Νουμάνθια
8 5 1 2 9:4 16
5
Πονφεραδίνα
8 4 3 1 12:6 15
6
Φουενλαμπράντα
8 4 3 1 13:9 15
7
Αλμερία
7 4 2 1 12:6 14
8
Ρεάλ Σαραγόσα
8 4 2 2 12:7 14
9
Ράγιο Βαγιεκάνο
8 3 4 1 13:10 13
10
Μιραντές
8 3 4 1 11:8 13
11
Σπόρτινγκ Χιχόν
8 3 3 2 14:9 12
12
Λας Πάλμας
8 3 2 3 11:12 11
13
Λούγκο
8 3 2 3 11:14 11
14
Αλμπαθέτε
7 3 1 3 4:7 10
15
Έλτσε
7 2 3 2 8:8 9
16
Ρεάλ Οβιέδο
7 1 5 1 9:9 8
17
Εξτρεμαδούρα
8 2 2 4 7:10 8
18
Ράθινγκ Σανταντέρ
8 1 4 3 9:10 7
19
Μάλαγα
7 1 4 2 5:6 7
20
Αλκορκόν
7 2 1 4 7:10 7
21
Τενερίφη
7 1 3 3 7:9 6
22
Λα Κορούνια
7 1 3 3 8:12 6
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
8 5 1 2 11:9 16
2
Αλκορκόν
8 3 5 0 13:8 14
3
Φουενλαμπράντα
8 4 1 3 9:7 13
4
Έλτσε
8 4 1 3 10:8 13
5
Αλμπαθέτε
8 4 0 4 6:9 12
6
Αλμερία
8 2 5 1 10:8 11
7
Ρεάλ Σαραγόσα
7 2 3 2 9:10 9
8
Νουμάνθια
7 1 5 1 8:8 8
9
Τενερίφη
8 2 2 4 10:11 8
10
Λούγκο
7 1 5 1 5:6 8
11
Μάλαγα
8 2 2 4 6:8 8
12
Λας Πάλμας
7 2 2 3 5:7 8
13
Εξτρεμαδούρα
8 2 2 4 9:12 8
14
Ράγιο Βαγιεκάνο
7 1 4 2 9:9 7
15
Πονφεραδίνα
7 1 4 2 10:11 7
16
Ουέσκα
8 2 1 5 6:9 7
17
Ρεάλ Οβιέδο
8 2 0 6 10:15 6
18
Χιρόνα
7 2 0 5 9:12 6
19
Ράθινγκ Σανταντέρ
7 0 5 2 7:10 5
20
Σπόρτινγκ Χιχόν
7 1 2 4 3:8 5
21
Μιραντές
7 1 2 4 7:16 5
22
Λα Κορούνια
9 0 4 5 6:17 4
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;